Kłaj – Przeworsk 1:2 (koniec) | Rekord – Gniezno 2:1 (koniec) | Wikielec – FC Toruń 4:1 (koniec)
Łęczyca – Nowiny 2:2 (koniec) | Sobek – Bochnia 4:3 (koniec) | TAF Toruń – Słupsk 0:2 (koniec)
Red Dragons – Lubawa 1:2 (koniec) | Chrzanów – GAF Gliwice 3:2 (koniec) | Gniezno – Przeworsk 1:5 (koniec)
Rekord – Kłaj 5:0 (koniec) | Nowiny – FC Toruń 3:1 (koniec) | Łęczyca – Wikielec 3:0 (koniec)
Słupsk – Bochnia 1:1 (koniec) | TAF Toruń – Sobek 1:9 (koniec) | GAF Gliwice – Lubawa 3:1 (koniec)
Chrzanów – Red Dragons 1:1 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
3:1 (1:1)
FC Toruń
Sobota 07.02.2015, 16:50Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:50.

Spotkanie dwóch drużyn, które po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie po 1 punkcie. Obie zdobyły go w meczu z Hurtapem Łęczyca. Aby awansować dalej muszą wygrać swój mecz i liczyć na to, że GKS Wikielec, który zapewnił już sobie pierwsze miejsce w grupie, nie odpuści ostatniego meczu z Łęczycą.

Na trybunach pojawił się transparent kibiców FC Toruń. "Nieliczni ale fanatyczni". Faktycznie nieliczni bo w liczbie 5 sztuk. Czy fanatyczni dowiemy się w trakcie meczu ;)

UKS Ekom Futsal Nowiny: 19. Adrian Leski, 18. Bartek Kroczak – 11. Tomasz Lasota, 8. Bartłomiej Jaros, 4. Daniel Cyranowski, 6. Olgierd Chatys, 10. Dawid Kasperek, 5. Karol Bujak, 9. Kewin Skowron, 15. Adrian Bentkowski, 2. Karol Wijas, 16. Maciej Wilczak, 14. Grzegorz Włosiński, 7. Sebastian Siarek

FC Toruń: 12. Tomasz Sawina, 1. Adrian Szydłowski – 15. Kamil Domański, 8. Karol Kaczmarek, 2. Robert Stolarski, 3. Maciej Warczyński, -. Kacper Jóźwicki, 11. Konrad Jóźwicki, 2. Michał Rusiński, 14. Michał Urbański, 4. Szymon Żebrowski.

00:01

01:06
    Toruń niesiony dopingiem siedmiu "nielicznych" rozpoczął to spotkanie dużo aktywniej.

01:32
    Gol dla FC Toruń!
    Wysoki pressing przyniósł skutek. KAROL KACZMAREK mocnym uderzeniem zdobywa gola!

02:30
    Mimo tego, że Nowiny przegrywają cały czas przy piłce zawodnicy z Torunia.

04:30
    Po strzale z połowy boiska bramkarz Torunia był bliski wrzucenia piłki do swojej bramki ale w ostatniej chwili naprawił swój błąd.

05:12
    Brzydki faul i kartka dla Kaczmarka.

05:12
    Gol dla Nowin!
    Z rzutu wolnego celnie trafia KAROL BUJAK i mamy remis!

06:48
    Gra się uspokoiła. Obie drużyny wyczekują na to co zrobi ich rywal.

07:07
    Czas dla Torunia.

07:22
    Atomowe uderzenie Rusińskiego z 7 metrów i świetnie interweniuje Leski!

08:18
    Piękna zespołowa akcja zespołu z Torunia. Szybką wymianę piłki wślizgiem w polu karnym przerwał jeden z obrońców Nowin.

10:01
    Wymiana ciosów w środku pola. Od dłuższego czasu bez groźnych sytuacji pod bramkami.

11:41
    Pięknie urwał się Siarek ale przegrał pojedynek z Sawiną.

12:00

12:01

12:26
    Od połowy boiska sam na bramkę pędził Siarek ale ponownie przegrał pojedynek z Sawiną!

13:05
    Kaczmarek strzelał zza pola karnego i piłka odbita do nóg bramkarza trafia w słupek!

15:44
    Groźnie zapowiadała się kontra Torunia ale im bliżej bramki rywala tym bardziej traciła na jakości i zakończyła się niczym.

15:57
    Faul Jóźwickiego i żółta kartka.

17:35
    Toruniowi chyba bardziej zależy żeby wygrać ten mecz. Nowiny ustawione na swojej połowie czekają.

18:14
    Z rzutu rożnego długą piłkę na przeciwną stronę boiska posłał Jaros i KAROL BUJAK pięknym strzałem z woleja zdobywa drugą bramkę dla Nowin!

18:14

19:06
    Teraz to Nowiny przeważają.

19:10
    Po krótkim rozegraniu autu mocno strzelał Bujak i piłka odbija się od słupka!

20:01
    Trzeci faul na koncie FC Toruń.

21:20
    Toruń powoli konstruuje atak pozycyjny.

22:02
    Bliski szczęścia był Domański ale z bliskiej odległości posłał piłkę obok słupka.

22:30
    Czas dla Nowin!

23:07
    Kontra Nowin, którą perfekcyjnie wykorzystuje KAROL BUJAK!

24:00

Nowiny zdobywają 3 punkty i muszą czekać na rozstrzygnięcie w meczu GKS W ikielec – Hurtap Łęczyca. (17:42:37)