MKS Mieszko Gniezno
8:2 (3:1)
Unisław Team PBDI
Sobota 07.02.2015, 20:00 • Hala GOSiR, Gniezno • I liga futsalu - gr. północna

Gnieźnianie wygrywają 8:2. Na dziś to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (21:24:24)

39:59
    Gol dla KS-u Gniezno!
    W ostatniej sekundzie spotkania na listę strzelców wpisał się MIKOŁAJ BEREŹNICKI. Bramka idealnie taka sama jak poprzednia.

39:45
    Za chwilę spotkanie zostanie zakończone. Tymczasem żółtą kartkę obejrzał jeszcze Greser.

38:54
    MARCIN GRESER strzałem z własnej połowy umieścił futbolówkę w bramce rywali. Mamy pogrom!

38:50
    Miejscowi spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie.

38:31
    Timeout dla gospodarzy.

38:02
    MARIUSZ SAWICKI znakomicie wymanewrował rywali i umieścił piłkę w pustej bramce. Spotkanie rozstrzygnięte!

37:49
    Niesamowite! Fredyk nie trafił na pustą bramkę! Niesłychana historia. Jak on tego nie wykorzystał?! Hattrick był na wyciągnięcie ręki.

37:06
    Łobodziński bardzo brzydko faulował Stankowiaka. Arbiter postanowił ukarać tegoż zawodnika żółtym kartonikiem.

36:30
    JACEK SANDER wykorzystał fakt, iż bramka rywali jest pusta i oddał strzał z własnej połowy. Piękne trafienie.

36:02
    Mecz się nieco ożywił, ale jego tempo nadal pozostawia trochę do życzenia.

35:27
    Rychłowski zagrywał ręką. Jego indywidualny rajd został przerwany. Goście ponownie znaleźli się w posiadaniu inicjatywy.

35:00
    Do końca spotkania pozostało pięć minut. Przyjezdni wciąż walczą bez bramkarza. Cóż to przyniesie? Zobaczymy!

34:35
    Gol dla Unisława!
    Decyzja ta okazała się słuszna. MATEUSZ FREDYK odnotował na swym koncie drugie trafienie. Robi się ciekawie!

34:20
    Goście postanowili wycofać bramkarza.

33:53
    Timeout dla gości.

33:53
    BARTOSZ BANASIK przechytrzył Wojciechowskiego i umieścił piłkę w siatce między jego nogami! Świetny manewr, cóż tu wiele mówić.

33:10
    W gnieźnieńskiej hali jest dziś dość sennie. Wpływa na to w miarę wysoka temperatura oraz poziom gry.

Mateusz

Gole: 5. Rychłowski, 11. Stankowiak, 17. Rychłowski, 34. Banasik, 37. Sander, 39. Sawicki, 39. Greser, 40. Bereźnicki – 19. Fredyk, 35. Fredyk

Kartki:   40. Greser (GNO) – 13. Kociniewski (UNI), 38. Łobodziński (UNI)

MKS Mieszko Gniezno: Wasielewski, Lewartowski – Jedliński, Greser, Banasik, Sawicki, Heliasz, Stankowiak, Rychłowski, Sander, Bereźnicki.
    Unisław Team PBDI: Piotrowski, Wojciechowski – Szatkowski, Kociniewski, Kormur, Janus, Kaczkowski, Łobodziński, Nalaskowski, Palmowski, Szymański, Belzyt, Hapka, Fredyk.

Sędziowie: Szymkowicz, Lesiuk – Złotnicki.