Orlen Wisła – MMTS | 39:27 (koniec) |
Arka – Piotrcovia | 34:28 (koniec) |
finał
Orlen Wisła Płock
39:27
(23:13)
MMTS Kwidzyn
MMTS Kwidzyn zaprasza na oficjalną stronę MMTS-u Kwidzyn! Znajdziecie tam aktualne informacje na temat kwidzyńskiej drużyny, relacje ze spotkań, wywiady, komentarze oraz galerie zdjęć!
|
||
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM!
(19:41:57)
|
||
Niestety bez niespodzianki w Płocku, Nafciarze od pierwszych minut wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach tylko pogłębiali swoje prowadzenie.
|
||
60
|
Koniec meczu. (39:27)
|
|
60
|
Kryszeń lobuje nad Morawskim! (39:27)
|
|
60
|
Kolejna kara dla Nafciarzy, tym razem schodzi Racotea. (39:26)
|
|
60
|
Zelenović z kontry! (39:26)
|
|
59
|
Kolejne słowne przepychanki na parkiecie przez co Kwiatkowski schodzi na dwie minuty. (38:26)
|
|
59
|
Nikcević!!! (38:26)
|
|
59
|
Brzydkie zachowanie Rosiaka skutkuje czerwoną kartką, po małych przepychankach zawodnik schodzi z boiska. (37:26)
|
|
58
|
Czerwona kartka dla Rosiak (MMTS Kwidzyn). (37:26)
|
|
58
|
Klinger po indywidualnej akcji trafia do bramki Wisły! (37:26)
|
|
58
|
Nikcević z kontry! (37:25)
|
|
57
|
Zelenović szybko odpowiada! (36:25)
|
|
56
|
Kryszeń pięknie trafia dla Kwidzyna. (35:25)
|
|
55
|
Racotea celnie z karnego. (35:24)
|
|
Najświeższe informacje odnośnie MMTS-u oraz całego kwidzyńskiego sportu znajdziecie tylko na pulskwidzyna.pl
|
||
55
|
Czerwona kartka dla Gendy (MMTS Kwidzyn). (34:24)
|
|
55
|
Trzecia kara dla Gendy skutkuje czerwoną kartką. (34:24)
|
|
55
|
Ponownie Sadowski. (34:24)
|
Orlen Wisła Płock:
Wichary, Morawski, Corrales – Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Tioumentsev, Ghionea, Rocha, Jurkiewicz, Zelenović, Nikcević.
Zmiany:
Trener:
MMTS Kwidzyn: Dudek, Kiepulski, Kochański – Jędrzejewski, Genda, Zadura, Kryszeń, Peret, Sadowski, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Łangowski.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
MMTS Kwidzyn: Dudek, Kiepulski, Kochański – Jędrzejewski, Genda, Zadura, Kryszeń, Peret, Sadowski, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Łangowski.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sędziowie: Filipiak A.T.
Delegat: Baum Mirosław
Widownia:
Karolina Fotek