Puszcza – Okocimski 4:2 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 3:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
4:2 (3:1)
Okocimski Brzesko
Środa 11.02.2015, 14:00 • Boisko treningowe Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie • Runda

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (15:34:34)

Po interesującym spotkaniu Puszcza Niepołomice pokonuje Okocimskiego Brzesko w stosunku 4:2! Po przerwie gole dołożyli Taras Jaworskyj oraz Krzysztof Zaremba!

90

90
    Łączek do Kowalczyka, ten nie zdołał jednak sięgnąć piłki i wpakować jej do bramki.

88
    Strzał głową Kowalczyka, bez problemów broni Mazur.

86
    Mocny strzał Zaremby, piłka nie zmierzała jednak w światło bramki.

85
    Łączek faulował wracającego Pawlika, od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Okocimskiego.

83
    Rzut rożny dla Okocimskiego, strzał głową w wykonaniu Stolarza był jednak niedokładny.

81
    Przy linii bocznej piłkę traci Kowalczyk, w posiadaniu piłki ciągle podopieczni Łukasza Gorszkowa.

78
    Niedokładna wrzutka Ślęczki z rzutu wolnego, piłka dla Puszczy.

76
    Gol dla Puszczy!
    Efektowna bramka KRZYSZTOFA ZAREMBY, który ściął z lewego skrzydła do środka boiska i uderzył technicznie przy długim słupku! Bez szans był w tej sytuacji Mazur!

73
    Szymon Kołodziej pojawia się na boisku w miejsce Saniego.

70
    Płaska wrzutka Zaremby, nikt nie zdołał przeciąć tego dośrodkowania.

69
    Maciej Pawlik zastępuje strzelca dwóch bramek dla Okocimskiego.

68
    Kowalczyk wpadł w pole karne i oddał strzał, przeniósł jednak piłkę ponad poprzeczką.

66
    Akcję zawodników z Niepołomic skutecznie przerywa Jaworskyj.

63
    Dośrodkowanie Habryna z rzutu wolnego zamieniło się w groźny strzał, piłka trafiła jednak tylko w słupek.

62
    Znów strzał Jaworskiego, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

60
    Bardzo mocna i niedokładna wrzutka Łączka, piłka opuszcza boisko.

Adam Delimat

Gole: 14. Stepankov, 35. Stepankov, 44. Gębalski, 76. Zaremba – 6. Jaworskyj, 50. Jaworskyj

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Andrzej Sobieszczyk – Michał Mikołajczyk, Adrian Napierała, Marcin Biernat, Witold Cichy – Mateusz Lampart, Dawid Sojda, Marcel Kotwica, Patryk Szewc – Roman Stepankov, Adrian Gębalski.
    2.połowa: Marcin Staniszewski – Kamil Łączek, Adrian Napierała, Damian Lepiarz, Łukasz Furtak – Piotr Madejski, Dariusz Gawęcki, Paweł Strózik, Dominik Maluga – Arkadiusz Kowalczyk, Krzysztof Zaremba.

Okocimski Brzesko: 1.połowa: Rafał Mazur – Jakub Baran, Arkadiusz Ryś, Michał Kulig, Aleksander Ślęczka – Michał Wdowik, Taras Jaworskyj, Michał Guja, Sylwester Tokarz, Abubakar Sani – Tomasz Gałka.
    2.połowa: Rafał Mazur – Jakub Baran, Mateusz Stolarz, Michał Kulig, Aleksander Ślęczka – Arkadiusz Ryś, Michał Guja, Abubakar Sani (73. Szymon Kołodziej), Taras Jaworskyj (69. Maciej Pawlik), Mariusz Habryn – Sylwester Tokarz.

Sędziowie: Piotr Nowak – Robert Rochal, Piotr Kaleta