Puszcza – Okocimski 4:2 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 3:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
4:2 (3:1)
Okocimski Brzesko
Środa 11.02.2015, 14:00 • Boisko treningowe Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie

76
    Gol dla Puszczy!
    Efektowna bramka KRZYSZTOFA ZAREMBY, który ściął z lewego skrzydła do środka boiska i uderzył technicznie przy długim słupku! Bez szans był w tej sytuacji Mazur!

50
    Gol dla Brzeska!
    Precyzyjna wrzutka Saniego z prawego skrzydła, piłka spadła na głowę TARASA JAWORSKIEGO, który kieruje ją do bramki! Puszcza – Okocimski 3:2!

44
    Mateusz Lampart zagrywa z lewej strony do ADRIANA GĘBALSKIEGO, który płaskim strzałem po długim słupku nie daje szans Mazurowi! Puszcza prowadzi już 3:1!

35
    Fatalny błąd Ślęczki, który zbyt lekko zagrywa głową do bramkarza, do piłki dopada Szewc, wykłada piłkę ROMANOWI STEPANKOVOWI, który kieruje ją do pustej bramki!

14
    Piłka trafia pod nogi ROMANA STEPANKOVA, który mija bramkarza i kieruje piłkę do pustej bramki! Puszcza doprowadza do remisu!

6
    Indywidualna akcja Saniego, który ściął do środka i zagrał do TARASA JAWORSKIEGO! Ten ustawił sobie piłkę na nodze i uderzył, nie dając szans Sobieszczykowi!

Adam Delimat

Gole: 14. Stepankov, 35. Stepankov, 44. Gębalski, 76. Zaremba – 6. Jaworskyj, 50. Jaworskyj

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Andrzej Sobieszczyk – Michał Mikołajczyk, Adrian Napierała, Marcin Biernat, Witold Cichy – Mateusz Lampart, Dawid Sojda, Marcel Kotwica, Patryk Szewc – Roman Stepankov, Adrian Gębalski.
    2.połowa: Marcin Staniszewski – Kamil Łączek, Adrian Napierała, Damian Lepiarz, Łukasz Furtak – Piotr Madejski, Dariusz Gawęcki, Paweł Strózik, Dominik Maluga – Arkadiusz Kowalczyk, Krzysztof Zaremba.

Okocimski Brzesko: 1.połowa: Rafał Mazur – Jakub Baran, Arkadiusz Ryś, Michał Kulig, Aleksander Ślęczka – Michał Wdowik, Taras Jaworskyj, Michał Guja, Sylwester Tokarz, Abubakar Sani – Tomasz Gałka.
    2.połowa: Rafał Mazur – Jakub Baran, Mateusz Stolarz, Michał Kulig, Aleksander Ślęczka – Arkadiusz Ryś, Michał Guja, Abubakar Sani (73. Szymon Kołodziej), Taras Jaworskyj (69. Maciej Pawlik), Mariusz Habryn – Sylwester Tokarz.

Sędziowie: Piotr Nowak – Robert Rochal, Piotr Kaleta