PWSZ Wałbrzych – Pol. Białostocka 1:2 (koniec) | Uniw. Gdański – UE Kraków 6:1 (koniec) | SAN Łódź – UŚ Katowice 5:3 (koniec)
PWSZ Nowy Sącz – UAM Poznań 2:4 (koniec) | UMCS Lublin – WSB Toruń 8:1 (koniec) | PO Opole – Uniw. Warszawski 4:4 (koniec)
Pol. Gdańska – AWF Kraków 5:0 (koniec) | Pol. Łódzka – AWF Katowice 3:4 (koniec) | Pol. Gdańska – PO Opole 7:1 (koniec)
Pol. Białostocka – AWF Katowice 1:2 (koniec) | Uniw. Gdański – SAN Łódź 9:5 (koniec) | UAM Poznań – PWSZ Wałbrzych 2:1 (koniec)
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
2:1 (1:1)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
Sobota 14.02.2015, 16:00 • Hala Sportowa, Mysłowice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni

Uniwersytet Adama Mickiewicza z Poznania awansował do półfinału! Wygrywają oni 2:1 po emocjonującym spotkaniu z PWSZ Wałbrzych! (17:00:42)

29:23
    Stracili w prosty sposób piłkę piłkarze z Wałbrzycha. To już ostatnie fragmenty spotkania.

28:45
    Jeszcze jedna akcja w ataku pozycyjnym zespołu przegrywającego. Nie wprowadzają oni nadal dodatkowego gracza do pola gry.

28:17
    Timeout dla zespołu z Poznania!

28:00
    To już tylko dwie minuty! Wałbrzych napiera wszystkimi siłami, ale nie dochodzą do pozycji strzeleckich!

27:29
    Ochraniacz wypadł spod getrów zawodnika wałbrzyskiego zespołu. Za moment wznowią oni grę od rzutu sędziowskiego.

26:51
    Ostatnie trzy minuty tej rywalizacji. Gracze z Wałbrzycha nadal nie grają z dodatkowym zawodnikiem w polu i nie wycofują bramkarza.

26:16
    Fenomenalna akcja Bączyka i jego strzał z ostrego kąta! O centymetry futbolówka mija bramkę przeciwników!

26:01
    Uniwersytet z Poznania nie zdołał zbyt długo utrzymać się w posiadaniu piłki. Ich rywale kolejny raz wychodzą z atakiem pozycyjnym.

25:30
    Bronią się wytrwale zawodnicy z Poznania. Za wszelką cenę chcą oni wywalczyć awans do półfinałów bez dogrywki!

25:00
    Timeout dla zawodników PWSZ Wałbrzych.

24:17
    Udało się wywalczyć futbolówkę zawodnikom z Poznania. Za moment będziemy mieli czas dla Wałbrzycha.

23:55
    Śmiałkowski szarżował po lewej stronie pola gry i wywalczył aut na wysokości pola karnego przeciwników.

23:05
    Arkadiusz Trzciński przebiegł niemal całe boisko z piłką i na siódmym metrze jego strzał okazał się niecelny.

22:50
    Za faul na własnej połowie boiska żółtą kartkę otrzymuje Luber!

22:23
    Trzecie przewinienie w tej odsłonie spotkania zawodników z Wałbrzycha. Ich rywale mają nadal tylko jedno na koncie.

22:00
    Filip Kościelniak otrzymał fantastyczne podanie na wolne pole i chybił, gdy celował już po dalszym rogu bramki!

21:33
    Drugie przewinienie zespołu PWSZ Wałbrzych w tej części gry.

Dawid Czempisz

Gole: 11. Czechanowski, 17. Bączyk – 6. Jaros

Kartki:   17. Jaros (PWW), 23. Luber (PWW)

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu: 12. Michał Haze, 1. Maciej Foltyn – 7. Hovsapyan Andranik, 14. Jakub Czechanowski, 15. Arkadiusz Trzciński, 2. Dawid Wiśniewski, 16. Marek Bączyk, 10. Filip Kościelniak, 17. Michał Miara, 13. Arkadiusz Rychter.
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: 1. Stitou Amin, 12. Jasiński Kamil – 2. Michalak Dariusz, 14. Śmiałowski Kamil, 9. Cichocki Przemysław, 10. Rytko Jan, 7. Jaros Mateusz, 11. Sawicki Mateusz, 20. Luber Rafał, 4. Łaski Michał.

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Marek Czernachowski, Sebastian Danielak