PO Opole – PWSZ Wałbrzych 4:8 (po dogrywce) | Pol. Gdańska – UAM Poznań 2:3 (koniec) | SAN Łódź – Pol. Białostocka 2:4 (koniec)
Uniw. Gdański – AWF Katowice 8:2 (koniec) | UMCS Lublin – Uniw. Warszawski 1:3 (koniec) | PO Opole – SAN Łódź 3:5 (koniec)
Pol. Gdańska – AWF Katowice 4:3 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – Pol. Białostocka 4:4 (2:3 po rz. karnych) | UAM Poznań – Uniw. Gdański 5:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Politechnika Opolska
4:8 (4:0)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
Niedziela 15.02.2015, 08:00 • Hala Sportowa, Mysłowice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni

Po niesamowitym spotkaniu Politechnika Opolska przegrywa 4:8 z PWSZ Wałbrzych! Przed nami kolejne emocje związane z AMPami! (09:06:19)

35:43
    Gol dla PWSZ Wałbrzych!
    Kapitalnie obrócił się z rywalem na plecach MATEUSZ JAROS i pewnym uderzeniem zdobywa kolejną bramkę!!!

35:19
    JAN RYTKO trafia do siatki po kapitalnej dwójkowej akcji swojego zespołu!!!

34:25
    Śmiałowski popędził na skrzydle, ale nie zdołał dryblując wypracować sobie pozycji strzeleckiej.

34:00
    Churas starał się przedostać w pole karne przeciwników, ale nie udała mu się ta sztuka.

33:21
    Małek kapitalnie uderzył z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć wspaniale radzący sobie Stitou!

33
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

W tej połowie dogrywki PWSZ zdołało zdobyć dwie bramki i prowadzi teraz w spotkaniu!

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

32:22
    Tym razem Michał Łaski pewnym uderzeniem z bliskiej odległości pokonuje golkipera rywali!!!

31:51
    MATEUSZ JAROS trafia do siatki przeciwników strzałem między nogami bramkarza!!!

30:40
    Śmiałowski otrzymuje napomnienie za grę bez gwizdka.

30:34
    Kamil Śmiałowski kapitalnie przymierzył z ostrego kąta, ale obronił Korzonek fenomenalnie!

30:29
    W natarciu zawodnicy z PWSZZ Wałbrzych. Szukają oni kolejnej bramki!

31
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Mimo prowadzenia 4:0 Opolanie ostatecznie remisują w tym spotkaniu! Mamy dogrywkę!

Druga połowa skończona.

Dawid Czempisz

Gole: 3. Gawin, 7. Churas, 7. Gawin, 12. Churas – 22. Jaros, 22. Jaros, 23. Rytko, 30. Sawicki, 32. Jaros, 33. Łaski, 36. Rytko, 36. Jaros

Kartki:   12. Korzonek (POP), 29. Gawin (POP) – 31. Śmiałowski (PWW)

Politechnika Opolska: 1. Jacek Korzonek – 21. Arkadiusz Lech, 18. Paweł Fesser, 6. Piotr Job, 19. Krzysztof Wróbel, 21. Michał Sacha, 10. Łukasz Małek, 5. Adam Churas, 9. Krzysztof Meryk, 14. Marcin Zajączkowski, 11. Rafał Gawin.
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: 1. Stitou Amin, 12. Jasiński Kamil – 2. Michalak Dariusz, 8. Śmiałowski Kamil, 9. Cichocki Przemysław, 10. Rytko Jan, 7. Jaros Mateusz, 16. Sawicki Mateusz, 13. Luber Rafał, 3. Łaski Michał.

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Marek Czernachowski, Sebastian Danielak