PO Opole – PWSZ Wałbrzych 4:8 (po dogrywce) | Pol. Gdańska – UAM Poznań 2:3 (koniec) | SAN Łódź – Pol. Białostocka 2:4 (koniec)
Uniw. Gdański – AWF Katowice 8:2 (koniec) | UMCS Lublin – Uniw. Warszawski 1:3 (koniec) | PO Opole – SAN Łódź 3:5 (koniec)
Pol. Gdańska – AWF Katowice 4:3 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – Pol. Białostocka 4:4 (2:3 po rz. karnych) | UAM Poznań – Uniw. Gdański 5:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Politechnika Opolska
4:8 (4:0)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
Niedziela 15.02.2015, 08:00 • Hala Sportowa, Mysłowice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - mężczyźni

Po niesamowitym spotkaniu Politechnika Opolska przegrywa 4:8 z PWSZ Wałbrzych! Przed nami kolejne emocje związane z AMPami! (09:06:19)

35:43
    Gol dla PWSZ Wałbrzych!
    Kapitalnie obrócił się z rywalem na plecach MATEUSZ JAROS i pewnym uderzeniem zdobywa kolejną bramkę!!!

35:19
    JAN RYTKO trafia do siatki po kapitalnej dwójkowej akcji swojego zespołu!!!

34:25
    Śmiałowski popędził na skrzydle, ale nie zdołał dryblując wypracować sobie pozycji strzeleckiej.

34:00
    Churas starał się przedostać w pole karne przeciwników, ale nie udała mu się ta sztuka.

33:21
    Małek kapitalnie uderzył z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć wspaniale radzący sobie Stitou!

33
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

W tej połowie dogrywki PWSZ zdołało zdobyć dwie bramki i prowadzi teraz w spotkaniu!

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

32:22
    Tym razem Michał Łaski pewnym uderzeniem z bliskiej odległości pokonuje golkipera rywali!!!

31:51
    MATEUSZ JAROS trafia do siatki przeciwników strzałem między nogami bramkarza!!!

30:40
    Śmiałowski otrzymuje napomnienie za grę bez gwizdka.

30:34
    Kamil Śmiałowski kapitalnie przymierzył z ostrego kąta, ale obronił Korzonek fenomenalnie!

30:29
    W natarciu zawodnicy z PWSZZ Wałbrzych. Szukają oni kolejnej bramki!

31
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Mimo prowadzenia 4:0 Opolanie ostatecznie remisują w tym spotkaniu! Mamy dogrywkę!

Druga połowa skończona.

29:56
    MATEUSZ SAWICKI w samej końcówce trafia do bramki przeciwników!!! Będziemy mieli dogrywkę!!!

29:33
    Znowu Sacha pokazał się z dobrej strony, jednak nie był w stanie pokonać dobrze dysponowanego bramkarza rywali!

29:14
    Michał Sacha szarżował lewą stroną boiska i huknął w krótki róg! Finalnie jedną ręką kapitalnie obronił Stitou!

29:00
    Gawin otrzymuje napomnienie. Jest to druga kartka w tym spotkaniu.

28:54
    Krzysztof Meryk popędził prawą stroną boiska i uderzył mocno w kierunku bramki! Obronił jednak Stitou!

28:27
    Sacha wyjechał z futbolówką za linię boczną boiska. Wałbrzych szuka nadal swoich pozycji do oddania strzału.

28:00
    Job odebrał piłkę rywalowi io zagrał niedokładnie do Zajączkowskiego. Po chwili fatalnie z połowy wychodzą gracze z Opola.

27:30
    Ostatnie fragmenty tego spotkania. W natarciu piłkarze PWSZ. Uderzenie z dystasnu Rytko wybronił nogą Korzonek!

26:59
    Kontra trzech na jeden zawodników opolskiego teamu! Ostatecznie Gawin uderzał po dalszym rogu, a w bramce spisał się Stitou!

26:18
    Nieudana akcja zespołu przegrywającego. Opolanie starają się jak najdłużej utrzymać w posiadaniu futbolówki.

25:49
    Małek dostał niezłe podanie na szósty metr, ale trafił w sam środek bramki przeciwnej drużyny!

25:17
    Sacha trafia w słupek bramki rywali! Będziemy mieli w tym spotkaniu jeszcze wiele emocji!

24:28
    PWSZ Wałbrzych konstruuje kolejne ataki. Szukają oni bramki wyrównującej.

23:47
    Job fauluje przeciwnika w okolicach linii środkowej pola gry. Było to ich drugie przewinienie w tej połowie.

23:01
    Będziemy mieli korner dla zespołu PWSZ po udanej interwencji w bramce Jacka Korzonka.

22:39
    JAN RYTKO wspaniale uderzył do bramki z najbliższej odległości!!! Otrzymał on idealne podanie od Michała Łaski!!!

22:14
    Potężny strzał z prawej strony boiska w wykonaniu Sawickiego, ale fenomenalnie broni w tej sytuacji Korzonek!

21:53
    W krótkim odstępie czasu MATEUSZ JAROS zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu!!! Możliwe, że PWSZ wróci do gry w tym meczu!!!

21:30
    MATEUSZZ JAROS dostał wspaniałe podanie na prawej stronie boiska i wspaniałym uderzeniem nad bramkarzem zdobywa swojego gola!!!

20:46
    Faulowany zawodnik z Wałbrzycha. Stan przewinień na chwilę obecną wynosi 1:1.

20:27
    Fatalnie z akcją wyszli zawodnicy przegrywającego zespołu. Chwilę później Jaros nie doszedł do podania od partnerów.

19:36
    Uspokoili grę zawodnicy PWSZ. Starają się w końcu wypracować sobie dobrą sytuację strzelecką.

18:50
    Fantastycznie Job wybiegł na wolne pole i będąc już na linii końcowej pola gry uderzył w słupek bramki Stitou!

18:04
    Długo wymieniają podania na połowie przeciwników zawodnicy z Wałbrzycha. Ostatecznie strzał z siedmiu metrów oddaje Mateusz Sawicki, ale chybił zdecydowanie.

17:47
    Gawin rozsądnie zachował się w środkowej strefie boiska. Po chwili jego rywal zatrzymuje go faulem.

17:13
    W drugiej połowie zdecydowanie lepiej prezentują się piłkarze przegrywającej drużyny. Nadal nie potrafią jednak zdobyć bramki.

16:40
    Kolejna próba Łaskiego z dalszej odległości, ale skutecznie do boku piłkę paruje bramkarz przeciwników.

15:51
    Po znakomicie wykonanym kornerze Michał Łaski trafił z dwóch metrów prosto w dobrze ustawionego golkipera rywali!

15:24
    Prosta strata Małka na własnej połowie boiska i Sawicki znalazł się w świetnej sytuacji do oddania strzału! Ostatecznie przegrywa rywalizację z Korzonkiem!

16

Po pierwszej połowie spotkania Politechnika Opolska wygrywa aż 4:0 z PWSZ Wałbrzych. Ciekawe jak w drugiej odsłonie zagrają zawodnicy wałbrzyskiego teamu.

14:54
    Fenomenalna interwencja Korzonka, który wygrał pojedynek oko w oko z Kamilem Śmiałowskim! Nadal mamy cztery bramki przewagi Opolan!

14:10
    Ogrom szcześcia mają w tym spotkaniu Opolanie! Tym razem futbolówka zatrzymała się na słupku ich bramki!

13:51
    Rytko ładnie pocelował z dalszej odległości, ale piłka o kilkanaście centymetrów mija słupek bramki Korzonka!

13:32
    Pierwsze przewinienie zawodników z Wałbrzycha. Ich rywale mają trzy na koncie.

12:21
    Fesser pognał środkiem pola w kierunku pola karnego przeciwnego zespołu, ale stracił piłkę. Po chwili Jacek Korzonek wyciąga się jak struna i broni mocne uderzenie z bliskiej odległości!

11:43
    Gol dla PO Opole!
    Kolejna bramka zdobyta przez ADAMA CHURASA!!! Strzelił on precyzyjnie z prawego narożnika boiska w dalszy róg bramki rywali!!!

11:01
    Jacek Korzonek zagrał ręką poza własnym polem karnym. Dzięki temu mamy rzut wolny z okolic pola karnego Opolan.

10:47
    Kolejny raz z dobrej strony pokazał się Zajączkowski, ale zdecydowanie chybił strzałem z najbliższej odległości.

10:34
    Michał Łaski zdecydował się na lobowanie bramkarza rywali i niestety trafił tylko w poprzeczkę! Próba naprawdę najwyższej jakości!

9:18
    Małek świetnie przejął futbolówkę na połowie rywali, ale po chwili stracił ją na rzecz przeciwnika.

9:00
    Błąd Churasa na własnej połowie boiska. Wznawiał on grę jeszcze z pola gry i aut przyznany jest rywalom.

8:25
    Job popisał się świetnym rajdem na skrzydle i trafia w boczną siatkę zespołu przeciwników.

8:05
    Mecz wydaje się być pod kontrolą zawodników opolskiego zespołu. Gracze z Wałbrzycha nie są w stanie skonstruować dobrej akcji.

6:56
    RAFAŁ Gawin zdobywa fenomenalną bramkę!!! Uderzył on z "czuba" w samo okienko bramki przeciwników!!! Gol jest ozdobą tego turnieju!!!

6:05
    Kapitalna akcja w wykonaniu ADAMA CHURASA!!! Trafił on do siatki po indywidualnej akcji na prawym skrzydle!!!

5:22
    Źle wykonany został korner przez zawodników wałbrzyskiego zespołu. W konsekwencji ich rywale wznowią od bramki.

4:40
    Zajączkowski otrzymał podanie na wolne pole od jednego z partnerów. Nie był on jednak w stanie dogonić futbolówki.

4:19
    Jaros pięknie popędził prawym skrzydłem! Zdecydował się na strzał z ostrego kąta i wspaniale interweniuje Korzonek!

3:50
    Luber minął jednego przeciwnika na lewej stronie boiska i uderzył wprost w bramkarza rywali.

3:27
    Po wspaniałym podaniu od partnera z zespołu Zajączkowski stanął oko w oko z golkiperem rywali! Przegrał jednak ten pojedynek!

2:44
    RAFAŁ GAWIN przejął piłkę na własnej połowie po czym popędził do pola karnego rywala!!! Tam za drugim strzałem udało mu się pokonać bezradnego Stitou!!!

1:37
    Dłużej od początku spotkania w posiadaniu futbolówki utrzymują się zawodnicy opolskiego teamu.

1:00
    Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Rafał Gawin uderzał mocno z dziesiątego metra, ale pewnie broni Stitou.

0:33
    Pierwsze przewinienie w tym spotkaniu. Ucierpiał zawodnik PWSZ Wałbrzych. Wznowią oni od rzutu wolnego.

1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 08:00.

Dawid Czempisz

Gole: 3. Gawin, 7. Churas, 7. Gawin, 12. Churas – 22. Jaros, 22. Jaros, 23. Rytko, 30. Sawicki, 32. Jaros, 33. Łaski, 36. Rytko, 36. Jaros

Kartki:   12. Korzonek (POP), 29. Gawin (POP) – 31. Śmiałowski (PWW)

Politechnika Opolska: 1. Jacek Korzonek – 21. Arkadiusz Lech, 18. Paweł Fesser, 6. Piotr Job, 19. Krzysztof Wróbel, 21. Michał Sacha, 10. Łukasz Małek, 5. Adam Churas, 9. Krzysztof Meryk, 14. Marcin Zajączkowski, 11. Rafał Gawin.
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: 1. Stitou Amin, 12. Jasiński Kamil – 2. Michalak Dariusz, 8. Śmiałowski Kamil, 9. Cichocki Przemysław, 10. Rytko Jan, 7. Jaros Mateusz, 16. Sawicki Mateusz, 13. Luber Rafał, 3. Łaski Michał.

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Marek Czernachowski, Sebastian Danielak