Resovia – Friedrichshafen 3:1 (koniec) | Perugia – Jastrzębski 3:0 (koniec)
0
18 22 17
Środa 18.02.2015, 20:30Liga Mistrzów

0:0
    Sir Safety Perugia wygrywa po jednostronnym meczu z Jastrzębskim Węglem 3:0! Niestety, zespół prowadzony przez Roberto Piazze nie zdołał nawiązać walki z rywalem i odpada z tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów.

25:17
    Zablokowany na skrzydle Gierczyński! Koniec meczu!

24:17
    Błąd odbicie po stronie gości. Piłka meczowa dla Sir Safety Perugia.

16:6
    Autowy atak ze środka Czarnowskiego! Druga przerwa techniczna.

8:1
    Skuteczna kiwka De Cecco. Pierwsza przerwa techniczna.

25:22
    Zablokowany na skrzydle Quesque! Druga partia również dla Perugi.

24:22
    Po przekątnej kończy Atanasijević. Piłka setowa dla gospodarzy.

19:18
    "Do trzech razy sztuka", trzy bloki Jastrzębskiego, ostatecznie punktowy! Czas dla trenera gospodarzy.

16:9
    Kolejny znakomity atak Fromma! Druga przerwa techniczna.

8:3
    As serwisowy Atanasijevića! Pierwsza przerwa techniczna w secie drugim.

25:18
    Beretta przechytrzył rywali "na siatce". Pergua wygrywa pierwszą partię!

24:18
    Będzie piłka setowa dla gospodarzy w pierwszej partii.

16:12
    Na dwa razy gospodarze, kończy ostatecznie Goran Vujević! Druga przerwa techniczna w premierowej partii!

14:11
    Fenomenalna akcja polskiego zespołu w obronie! Koniuszkiem buta obronił Wojtaszek, a kontrę skończył Gierczyński!

8:3
    As serwisowy Fromma. Pięć punktów przewagi gospodarzy na pierwszej przerwie technicznej!