PSV – Zenit 0:1 (koniec) | Young Boys – Everton 1:4 (koniec) | Aalborg – Club Brugge 1:3 (koniec)
Torino – Bilbao 2:2 (koniec) | Wolfsburg – Sporting 2:0 (koniec) | Dnipro – Olympiakos 2:0 (koniec)
Trabzonspor – Napoli 0:4 (koniec) | AS Roma – Feyenoord 1:1 (koniec) | Anderlecht – Dynamo 0:0 (koniec)
Sevilla – Borussia M. 1:0 (koniec) | Ajax – Legia 1:0 (koniec) | Guingamp – Dynamo Kij. 2:1 (koniec)
Villarreal – FC Salzburg 2:1 (koniec) | Liverpool – Besiktas 1:0 (koniec) | Tottenham – Fiorentina 1:1 (koniec)
Celtic – Inter 3:3 (koniec)
Tottenham Hotspur
1:1 (1:1)
ACF Fiorentina
Czwartek 19.02.2015, 21:05 • White Hart Lane, Londyn • Liga Europy UEFA

Cóż... Na dziś to już wszystko. Pora się pożegnać! Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy udanego piątku oraz weekendu. Do usłyszenia! (23:14:38)

Mauricio Pochettino tuż po końcowym gwizdku sędziego z grobową miną zszedł do szatni. Na jego twarzy widoczne było ogromne rozczarowanie. Natomiast wydaje się, że szkoleniowiec gości był z tego rezultatu jal najbardziej zadowolony. Dziś padł remis 1:1. Duet Lamela-Kane kompletnie zawiódł, ponieważ nie zdołał wyprowadzić swojej drużyny na prowadzenie. Ponadto zawodnicy ci zbytnio nie błyszczeli. Często byli niewidoczni. W naszej opinii wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Drugie 45 minut kompletnie rozczarowało...

90+3

90+2
    W sektorze kibiców gości panuje świetna atmosfera. Natomiast fani gospodarze siedzą cichuteńko. Teraz w polu karnym Fiorentiny upadł Erik Lamela. Szukał jedenastki, ale sędzia był bardzo czujny i nie dał nabrać się na aktorstwo.

90+1
    Dla gości jest to dość komfortowy rezultat. To będzie ich kolejny atut przed spotkaniem rewanżowym. Prócz tego należy pamiętać, że będą grać na własnym obiekcie. Niewykluczone, iż wówczas zdołają rozprawić się z Tottenhamem Hotspur.

90
    Sędzia postanowił dorzucić trzy minuty dodatkowego czasu gry. Czy przez ten okres jeszcze coś się zmieni? Trudno powiedzieć. Póki co nic na to nie wskazuje. Oglądamy pojedyncze strzały, które zazwyczaj są kompletnie niecelne.

89
    Do zakończenia spotkania pozostaje coraz mniej czasu. Zdaje się, że status quo zostanie podtrzymane i ostatecznie odnotujemy bezbramkowy remis. Aczkolwiek nie wydawajmy zbyt szybko wyroku. Przed nami ostatnia minuta regulaminowego okresu gry.

87
    Piękny spektakl przekształcił się nam w niszowy dramat. Nie dzieje się nic godnego uwagi. Akcje zaczynają się i kończą w okolicach linii środkowej... To nie może się podobać zgromadzonym fanom, którzy wyrażają swój ból i rozczarowanie.

86
    Chyba bramek już się dzisiaj nie doczekamy. Teraz na samodzielny rajd lewą flanką odważył się Harry Kane, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. Następnie dośrodkowywał Lamela. Piłka zmierzyła prosto w objęcia florenckiego goalkeepera.

85
    Mario Gomez spacerowym krokiem opuścił boisko. W związku z tym kibice popadli w niesłychanie wielką frustrację. Niemalże wszyscy zaczęli gwizdać, ale sam zainteresowany nic sobie z tego nie robił. Widać, że gości taki rezultat satysfakcjonuje.

85
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Gomez, na boisku pojawia się Iličić.

84
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Paulinho, na boisku pojawia się Mason.

83
    Nie ma czym się emocjonować, no niestety nie ma. Futbolówka coraz częściej znajduje się w okolicach linii środkowej i tam też pozostaje. Mamy potężne powody do rozczarowania. Teraz próbował coś wykombinować Gomez, lecz totalnie się to nie powiodło.

82
    Korner wywalczyli także przyjezdni z Florencji. Fernández centrował stanowczo zbyt płytko. To nie mogło się udać. Defensorzy londyńskiej drużyny w mgnieniu oka oddalili potencjalne zagrożenie. Nie mieli z tym najmniejszych problemów!

81
    Goście przeszli do ataku, aczkolwiek nie przyniosło im to żadnych korzyści. Następnie rzut rożny wywalczyły "Koguty". Również nic tym nie wskórały. Paulinho dośrodkowywał naprawdę beznadziejnie.

79
    Nuda, nuda i jeszcze raz nuda! Kompletne rozczarowanie i niemiła niespodzianka. Pierwsza połowa była fantastyczna, ale teraz... Teraz oglądamy skandalicznie słaby mecz. Nie dzieje się kompletnie nic... Zawodnicy grają na czas.

Mateusz

Gole: 6. Soldado – 36. Basanta

Kartki:   35. Soldado (TOT) – 4. Rodríguez (FIO), 50. Savić (FIO)

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Fazio, Vertonghen, Davies – Bentaleb, Paulinho (84. Mason) – Chadli (66. Kane), Eriksen, Townsend (73. Lamela) – Soldado.

Zmiany: Vorm – Dier, Rose, Dembele, Lamela, Mason, Kane.

ACF Fiorentina: Tatarusanu – Rodríguez, Basanta, Savic – Pizarro – Joaquín, Fernández, Borja Valero (78. Badelj), Pasqual (66. Alonso) – Salah, Gomez (85. Iličić).

Zmiany: Neto – Richards, Badelj, Aquilani, Alonso, Babacar, Iličić.

Sędziowie: Carlos Velasco – Roberto Alonso, Juan Yuste – Javier Rodríguez (Hiszpania)