Zenit – PSV 3:0 (koniec) | Dynamo – Anderlecht 3:1 (koniec) | Inter – Celtic 1:0 (koniec)
Fiorentina – Tottenham 2:0 (koniec) | Besiktas – Liverpool 1:0 (5:4 po rz. karnych) | FC Salzburg – Villarreal 1:3 (koniec)
Dynamo Kij. – Guingamp 3:1 (koniec) | Legia – Ajax 0:3 (koniec) | Borussia M. – Sevilla 2:3 (koniec)
Bilbao – Torino 2:3 (koniec) | Club Brugge – Aalborg 3:0 (koniec) | Everton – Young Boys 3:1 (koniec)
Feyenoord – AS Roma 1:2 (koniec) | Napoli – Trabzonspor 1:0 (koniec) | Olympiakos – Dnipro 2:2 (koniec)
Sporting – Wolfsburg 0:0 (koniec)
Feyenoord Rotterdam
1:2 (0:1)
AS Roma
Czwartek 26.02.2015, 21:05 • Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam • Liga Europy UEFA

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje sportowe na Lajfy.com! Dobranoc! (23:24:17)
    W następnej rundzie zagra zespół z Rzymu! Jutro już losowanie kolejnej fazy, na kogo tym razem trafi zespół ze stolicy Włoch!?

Mecz w pełni zasłużenie zwycięża zespół przyjezdnych! Roma od początku spotkania wykazywała większe chęci do gry i byli bardziej zdeterminowani by sięgnąć po komplet punktów i przepustkę do kolejnej rundy. Podopieczni Rudiego Garcii w bardzo dobrym stylu wypunktowali rywali, którym brakowało cierpliwości przy rozgrywaniu piłki na połowie rywala.
    Bardzo dobre zawody w wykonaniu Torosidisa.

90+3

90+2
    Gra na nieco dłużej zakotwiczyła na połowie Feyenoordu, piłka jest rozgrywana krótko w narożniku boiska przez drużynę gości.

90+1
    Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Zespół Romy umiejętnie utrzymuje się przy piłce grając wszerz boiska.

90
    Spotkanie potrwa dłużej o dodatkowe trzy minuty.

89
    Gervinho urywał się Nelomowi, jednak obrońca gospodarzy w porę i czysto interweniował zatrzymują zawodnika Romy we własnym polu karnym.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Paredes (AS Roma). Zmiennik w zespole gości ostro potraktował w lewym sektorze boiska Toornstrę.

87
    Skorupski pewnym wyjściem i piąstkowaniem wybija futbolówkę z dala od własnego pola karnego! Piłka w posiadaniu gospodarzy, gra toczy się na połowie przyjezdnych.

86
    Kongolo w zamieszaniu w polu karnym na wślizgu wywalczył kolejny korner dla swojego zespołu!

86
    Zakotłowało się w polu karnym Romy po dośrodkowaniu Toornstry! Strzał z narożnika boiska został zablokowany, kolejny stały fragment gry zostaje wybity przez defensorów!

85
    Łukasz Skorupski pewnie przerzuca uderzenie Toornstry z rzutu wolnego nad poprzeczką bramki! Groźny strzał zawodnika gospodarzy!

84
    Zmiana w drużynie Feyenoord Rotterdam: z boiska schodzi Vilhena, na boisku pojawia się Achahbar.

83
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Totti, na boisku pojawia się Paredes.

81
    Gervinho złapany na pozycji spalonej! Gra przerwana, gospodarze mają stały fragment gry na własnej połowie.
    Była to druga bramka Gervinho w rozgrywkach Ligi Europy. Roma gra dziś bardziej dojrzały futbol.