Losowanie LE | (koniec) |
MŚ Falun - sztafeta m. | Norwegia (koniec) |
wydarzenie zakończone
MŚ Falun - sztafeta mężczyzn
Norwegia
(Szwecja, Francja)
Rafał Gnutek
Statystyki
Skrócone wyniki biegu sztafetowego:
1. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug) – 1:34:18
2. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson) +0.6
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider) +8.9
4. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov +31.0
5. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann) +2:03.0
6. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino) +2:27.1
7. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke) +2:39.0
8. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen) +2:39.0
9. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks) +2:44.5
10. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas) +3:03.5
Lista startowa:
1. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson)
2. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov)
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider)
4. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug)
5. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino)
6. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen)
7. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann)
8. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks)
9. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke)
10. Estonia (Karel Tammjarv, Aivar Rehemaa, Raido Rankel, Peeter Kummel)
11. Stany Zjednoczone (Erik Bjornsen, Noah Hoffman, Kyle Bratrud, Simeon Hamilton)
12. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas)
13. Kazachstan (Alexey Poltoranin, Yevgeniy Velichko, Nikolay Chebotko, Rinat Mukhin)
14. Białoruś (Michail Semenov, Aliaksandr Voranau, Sergei Dolidovich, Yuty Astapenka)
15. Polska (Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek, Jan Antolec, Maciej Staręga)
16. Japonia (Akira Lenting, Keishin Yoshida, Takatsugu Uda, Hiroyuki Miyazawa)
17. Ukraina (Oleksii Krasovskyi, Andriy Orlyk, Ruslan Perekhoda, Konstantyn Yaremenko
Skrócone wyniki biegu sztafetowego:
1. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug) – 1:34:18
2. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson) +0.6
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider) +8.9
4. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov +31.0
5. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann) +2:03.0
6. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino) +2:27.1
7. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke) +2:39.0
8. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen) +2:39.0
9. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks) +2:44.5
10. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas) +3:03.5
Lista startowa:
1. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson)
2. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov)
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider)
4. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug)
5. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino)
6. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen)
7. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann)
8. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks)
9. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke)
10. Estonia (Karel Tammjarv, Aivar Rehemaa, Raido Rankel, Peeter Kummel)
11. Stany Zjednoczone (Erik Bjornsen, Noah Hoffman, Kyle Bratrud, Simeon Hamilton)
12. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas)
13. Kazachstan (Alexey Poltoranin, Yevgeniy Velichko, Nikolay Chebotko, Rinat Mukhin)
14. Białoruś (Michail Semenov, Aliaksandr Voranau, Sergei Dolidovich, Yuty Astapenka)
15. Polska (Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek, Jan Antolec, Maciej Staręga)
16. Japonia (Akira Lenting, Keishin Yoshida, Takatsugu Uda, Hiroyuki Miyazawa)
17. Ukraina (Oleksii Krasovskyi, Andriy Orlyk, Ruslan Perekhoda, Konstantyn Yaremenko
1. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson)
2. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov)
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider)
4. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug)
5. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino)
6. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen)
7. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann)
8. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks)
9. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke)
10. Estonia (Karel Tammjarv, Aivar Rehemaa, Raido Rankel, Peeter Kummel)
11. Stany Zjednoczone (Erik Bjornsen, Noah Hoffman, Kyle Bratrud, Simeon Hamilton)
12. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas)
13. Kazachstan (Alexey Poltoranin, Yevgeniy Velichko, Nikolay Chebotko, Rinat Mukhin)
14. Białoruś (Michail Semenov, Aliaksandr Voranau, Sergei Dolidovich, Yuty Astapenka)
15. Polska (Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek, Jan Antolec, Maciej Staręga)
16. Japonia (Akira Lenting, Keishin Yoshida, Takatsugu Uda, Hiroyuki Miyazawa)
17. Ukraina (Oleksii Krasovskyi, Andriy Orlyk, Ruslan Perekhoda, Konstantyn Yaremenko
1. Norwegia (Niklas Dyrhaug, Didrik Toenseth, Anders Gloeersen, Petter Jr. Northug) – 1:34:18
2. Szwecja (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner, Calle Halfvarsson) +0.6
3. Francja (Jean Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider) +8.9
4. Rosja (Maxim Vylegzhanin, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Evgeniy Belov +31.0
5. Szwajcaria (Ueli Schinder, Toni Livers, Dario Cologna, Jonas Baumann) +2:03.0
6. Włochy (Francesco De Fabiani, Dietmar Noeckler, Roland Clara, Federico Pellergrino) +2:27.1
7. Niemcy (Jonas Dobler, Thomas Bing, Florian Notz, Tim Scharnke) +2:39.0
8. Finlandia (Sami Jauhojaervi, Iivo Nisknen, Matti Ehikkinen, Ville Nousiainen) +2:39.0
9. Czechy (Ales Razym, Dusan Kozisek, Petr Knop, Martin Jaks) +2:44.5
10. Kanada (Alex Harvey, Graeme Killick, Ivan Babikov, Len Valjas) +3:03.5