Orlen Wisła – Górnik | 34:29 (koniec) | | | Chrobry – MMTS | 24:24 (koniec) |
Sambor – Arka | 20:29 (koniec) | | | SPR Olkusz – MKS Perła | 23:29 (koniec) | | | Piotrcovia – KPR J.G. | 28:22 (koniec) |
SMS Junior – Siódemka-Miedź | 20:31 (koniec) | | | MTS K. – MKS Padwa | 31:23 (koniec) |
finał
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
28:22
(16:10)
KPR Jelenia Góra
58
|
Kara dla Jeleny Bader (KPR). (28:21)
|
|
53
|
Daria Opelt broni karnego wykonywanego przez Martynę Michalak. (26:19)
|
|
51
|
Gol z karnego Martyny Michalak. (26:19)
|
|
51
|
Kara dla Moniki Kopertowskiej (Piotrcovia). (26:18)
|
|
45
|
Z rzutu karnego Martyna Michalak. (23:15)
|
|
45
|
Kara dla Aleksandry Kucharskiej (Piotrcovia). (23:14)
|
|
39
|
Gol z karnego Martyny Michalak. (21:14)
|
|
39
|
Kara dla Aleksandry Kucharskiej (Piotrcovia). (21:13)
|
|
33
|
Beata Skura broni rzut karny wykonywany przez Małgorzatę Buklarewicz. (17:11)
|
|
33
|
Kara dla Aliny Nowak (Piotrcovia). (17:11)
|
|
32
|
Z rzutu karnego skutecznie Jelena Bader. (17:11)
|
|
29
|
Karny i bramka Stefki Agovej. (15:9)
|
|
20
|
Bramka z karnego Stefki Agovej. (10:5)
|
|
19
|
Żółtą kartkę otrzymuje Alina Nowak (MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski). (9:5)
|
|
15
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stefka Agova (MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski). (7:5)
|
|
15
|
Żółtą kartkę otrzymuje Anna Fursewicz (KPR Jelenia Góra). (7:5)
|
|
12
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandra Winiarska (KPR Jelenia Góra). (5:4)
|
|
4
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandra Kucharska (MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski). (1:1)
|
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski:
Skura, Opelt – Rol, Sobińska, Kucharska, Cieślak, Kopertowska, Wypych, Piecaba, Ivanović, Jałoszewska, Nowak, Belmas, Janiszewska, Agova, Osuch.
Trener: Sławomir Kamiński
Zmiany:
Trener:
KPR Jelenia Góra: Kozłowska, Demiańczuk – Anna Mączka, Tomczyk, Buklarewicz, Jasińska, Oreszczuk, Winiarska, Dąbrowska, Bader, Michalak, Uzar.
Trener: Michał Pastuszko
Zmiany:
Trener:
Trener: Sławomir Kamiński
Zmiany:
Trener:
KPR Jelenia Góra: Kozłowska, Demiańczuk – Anna Mączka, Tomczyk, Buklarewicz, Jasińska, Oreszczuk, Winiarska, Dąbrowska, Bader, Michalak, Uzar.
Trener: Michał Pastuszko
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak (Radom).
Widownia: 500
Tomasz Skalski