Jastrzębski – Cuprum 3:1 (koniec) | Resovia – Czarni 3:0 (koniec) | Skra – ZAKSA 3:0 (koniec)
25 28 17 20
Sobota 28.02.2015, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga mężczyzn - play-off

0:0
    Po naprawdę wyrównanym spotkaniu Jastrzębski Węgiel wygrywa z Cuprum Lubin 3:1! Ten wynik oznacza, że o losach ćwierćfinału zdecyduje jutrzejszy mecz, który oczywiście zrelacjonujemy dla Państwa w naszym portalu. MVP spotkania dla Krzysztofa Gierczyńskiego.

25:20
    As serwisowy Masnego! Jastrzębski Węgiel wygrywa mecz!

24:20
    Zablokowany na skrzydle Borovnjak! Piłka setowa dla gospodarzy.

16:14
    Duży aut po zagrywce Gromadowskiego! Druga przerwa techniczna w secie czwartym.

8:7
    Świetny blok Quesque na Romaciu! Pierwsza przerwa techniczna w secie czwartym!

25:17
    Autowa zagrywka Kadziewicz kończy trzecią partię. Jastrzębski Węgiel prowadzi w całym meczu 2:1!

24:15
    W taśmę atakuje Romać. Piłka setowa dla gospodarzy!

16:10
    Potężna zagrywka Łasko, nie potrafili przyjąć goście. Druga przerwa techniczna.

7:8
    Przedziera się Romać. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim!

30:28
    Zmiana decyzji! Wideo-weryfikacja pokazała przejście dołem Kadziewicza. Jastrzębski Węgiel wygrywa drugą partię!

25:24
    Nie trafia ze skrzydła Romać, piłka setowa dla gospodarzy.

24:24
    Świetny atak Łasko zza linii trzeciego metra, gramy dalej!

22:24
    Jeszcze raz Łasko i znowu aut. Piłka setowa dla gości.

21:21
    Kończy po kontrze Quesque, mamy remis!

14:16
    Po rękach rywali Trommel. Druga przerwa techniczna.

5:8
    W siatkę zagrywa Pajenk. Pierwsza przerwa techniczna w secie drugim.

19:25
    Bardzo długa wymiana na zakończenie pierwszej partii! Ze skrzydła trafia Jeroen Trommel i Cuprum Lubin wygrywa pierwszą partię 25:19!

13:16
    Kończy Trommel ze skrzydła. Druga przerwa techniczna w secie pierwszym.

8:6
    Trommel po kontrze w aut. Pierwsza przerwa techniczna w tym spotkaniu!

0:0
    Witam z Jastrzębia! Obie drużyny od kilku minut rozgrzewają się już na parkiecie. Za kilkadziesiąt minut początek spotkania.

Piotr Swieczak

Jastrzębski Węgiel: Łasko, GIerczyński, Filippov, Formela, Kosok, Quesque, Czarnowski, Pajenk, Malinowski, Masny libero: Wojtaszek, Popiwczak
    Trener: Roberto Piazza

KGHM Cuprum Lubin: Łapszyński, Trommel, Michalski, Gorzkiewicz, Pashytskyy, Kadziewicz, Borovnjak, Romać, Siezieniewski, Łomacz libero: Rusek, Kryś
    Trener: Gheorghe "Gianni" Cretu

Sędziowie: Mariusz Gadzina – Piotr Dudek