Levante – Eibar 2:1 (koniec)
Levante UD
2:1 (0:0)
SD Eibar
Piątek 06.03.2015, 20:45 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Levante zasłużenie wygrywa z Eibarem 2:1.W drugiej połowie obie drużyny postawiły przede wszystkim na atak, dzięki temu oglądaliśmy aż trzy bramki! W ciągu dwóch minut dwa trafienia zanotowali piłkarze Levante i potrafili oni dowiedź zwycięstwo do końca meczu!

90+2
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Camarasa, na boisku pojawia się Marl.

88
    W dziesięciu skończą ten mecz gości. Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla defensywnego pomocnika Eibaru.

81
    Kontra gospodarzy, podanie na wolne pole do Zhara. Z bramki wychodzi Jimenez, który powstrzymuje napastnika gospodarzy, ale ten upada na murawę. Żółta kartka dla Humetry za rozmowę z arbitrem!

80
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Uche, na boisku pojawia się Casadesús.

77
    "Wyciął" rywala równo z murawą Arruabarena, żółta kartka dla zawodnika drużyny przyjezdnej.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Castellano (SD Eibar).

71
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Lekic, na boisku pojawia się Arruabarrena.
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Capa, na boisku pojawia się Errasti.
    Kalu UCHE - 2:1

67
    Gol dla Levante!
    Kolejna znakomita akcja gospodarzy! Ponownie nie "popisali się" obrońcy Eibaru, tym razem wykorzystuje to były zawodnik Wisły Kraków, KALU UCHE i Levante prowadzi 2:1!
    David BARRAL - 1:1

66
    DAVID BARRAL wykorzystuje bardzo pasywną postawę defensorów gości i z najbliższej odległości pokonuje Jimeneza, mamy remis!

65
    Przekroczył przepisy Navas w starciu z Barralem. Rzut wolny dla gospodarzy i upomnienie dla obrońcy Eibaru.

60
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Garda, na boisku pojawia się Zhar.
    Saúl BERJÓN - 0:1

55
    Gol dla Eibar!
    Techniczne dośrodkowanie z prawej strony przed bramkę Marino wprost na nogę SAUL BERJONA, który precyzyjnym uderzeniem z wolej otwiera wynik spotkania!
    Była znakomita szansa dla gości na objęcie prowadzenia

47
    Znakomity kontratak gości! W sytuacji "sam na sam" z Marino był Del Moral, ale świetnie skrócił kąt bramkarz Levante!

Po pierwszych 45 minutach Levante bezbramkowo remisuje z Eibarem. Jak na razie jesteśmy świadkami typowego meczu "walki". Żadna z drużyn nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywali. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie nieco śmielej zaatakują obie drużyny.

45
    Piłka zagrana z pod chorągiewki nie znalazła adresata. Sędzia kończy pierwszej połowę!

43
    Ramis i Lekic dostają po żółtej kartce za przepychanki przed bramka Marino.

39
    Faulowany jednak przed linią pola karnego gości Uche. Żółta kartka dla Ekizy. Jak rozegrają ten stały fragment gry gospodarze?

34
    Brzydki faul Simao. Rzut wolny dla Eibaru około 20 metrów od bramki Marino i indywidualna kara dla zawodnika Levante.

20
    Próba teraz gospodarzy lewym skrzydłem. Tutaj brzydko faul Daniego Garcii i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.