koniec spotkania
WRC Meksyk - dzień 3

1. S.Ogier (FRA)

(Ostberg, Mikkelsen)

sobota 07.03.2015, 16:28Rajdy samochodowe
     
    Kończymy trzeci dzień z rajdem Meksyku. Za uwagę dziękuje Paweł Świtoń. Zapraszam na dzień czwarty już jutro, po południu. Pozdrawiam i życzę spokojnej i udanej nocy. (01:53:33)
     
    Klasyfikacja po 18 OS-ach
    1. S. Ogier 3:33:27.4s
    2. M. Ostberg +1:15.2s
    3. A. Mikkelsen +1:19.7s
    4. E. Evans +2:28.6s
    5. D. Sordo +4:10.6s
     
    Wyniki OS18
    1. A. Mikkelsen 3:16.9
    2. S. Ogier +0.6.s
    3. D. Sordo +0.6s
    4. T. Neuville +1.1s
    5. M. Ostberg + 1.2s
    .............
    7. R. Kubica +1.7s
     
    3:18.2 to czas Prokopa.
     
    Na mecie są już Sordo i Evans. Ten pierwszy osiągnął 3:17.5, drugi 3:20.2.
     
    Ostberg również przyzwoicie, 3:18.1.
     
    Mikkelsen okazuje się być szybszym od Ogiera. Norweg z czasem 3:16.9.
     
    Ogier wykręca 3:17.5, Guerra 3:23.0.
     
    Neuville pokonuje Kubice, 3:18.0, z kolei Meeke notuje 3:20.5.
     
    Paddon sporo wolniej, 3:22.9.
     
    3:18.6 to czas Roberta Kubicy.
     
    Kubica i Paddon już na trasie OS18.
     
    Z pięć minut czyli o 1:10 wystartuje OS18.
     
    Przed nami ostatni dziś Odcinek Specjalny, którego długość wynosi 4.60 kilometra. Nosi on nazwę Super Special 3.
     
    Klasyfikacja po 17 OS-ach
    1. S. Ogier 3:30:09.9s
    2. M. Ostberg +1:14.6s
    3. A. Mikkelsen +1:20.3s
    4. E. Evans +2:25.9s
    5. D. Sordo +4:10.6s
     
    Wyniki OS17
    1. S. Ogier 4:34.6
    2. A. Mikkelsen +2.1s
    3. M. Ostberg + 2.4s
    4. T. Neuville +3.2s
    5. K. Meeke +7.3s
    .............
    11. R. Kubica +15.8s
     
    4:47.6 to czas Prokopa.
     
    Dani Sordo na mecie minimalnie wolniejszy od Evansa. 4:44.4.

    Paweł Świtoń

    Statystyki
    Klasyfikacja po 18 OS-ach
    1. S. Ogier 3:33:27.4s
    2. M. Ostberg +1:15.2s
    3. A. Mikkelsen +1:19.7s
    4. E. Evans +2:28.6s
    5. D. Sordo +4:10.6s

    OS1 Street Stage Guanajuato (1,01km)
    1. T. Neuville 52,8s
    2. L. Bertelli +0,2s
    3. A. Mikkelsen +0,4s
    3. S. Ogier +0,4s
    5. K. Meeke +0,7s
    ................
    8. R. Kubica +0,9s

    OS2 Super Special 1 (4,60km)
    1. S. Ogier 3:19,8s
    2. A. Mikkelsen +1,2s
    3. J.-M. Latvala +1,3s
    4. T. Neuville +1,6s
    5. M. Ostberg +1,7s
    5. O. Tanak +1,7s
    .............
    9. R. Kubica +3,3s

    Dzień 2

    OS3 Los Mexicanos 1 (9,91km)
    1. K. Meeke 7:35,2s
    2. T. Neuville +0,5s
    3. S. Ogier +1,5s
    4. R. Kubica +1,8s
    5. J.-M. Latvala +3,3s

    OS4 El Chocolate 1 (44,13km)
    1. S. Ogier 29:41,5s
    2. M. Ostberg +8,8s
    3. E. Evans +10,0s
    4. J.-M. Latvala +10,5s
    5. T. Neuville +13,1s

    OS5 Las Minas 1 (15,54km)
    1. T. Neuville 11:07,5s
    2. S. Ogier +4,4s
    3. J.-M. Latvala +5,3s
    4. M. Ostberg +7,1s
    5. D. Sordo +10,1s

    OS6 Street Stage Leon 1 (1,37km)
    1. S. Ogier 1:12,4s
    2. M. Prokop +0,1s
    3. A. Mikkelsen +0,5s
    3. M. Ostberg +0,5s
    5. T. Neuville +0,7s

    OS7 Los Mexicanos 2 (9,91km)
    1. J.-M. Latvala 7:29.4
    2. S. Ogier +1,6s
    3. A. Mikkelsen +1,8s
    4. D. Sordo +1,8s
    5. T. Neuville +3,0s

    OS8 El Chocolate 2 (44,13km)
    1. J.-M. Latvala 29:14,1s
    2. S. Ogier +2,1s
    3. A. Mikkelsen +3,9s
    4. M. Ostberg +5,2s
    5. E. Evans +16,5s

    OS9 Las Minas 2 (15,54km)
    1. M. Ostberg 10:58.7
    2. J.-M. Latvala +3,4s
    3. S. Ogier +4,6s
    4. D. Sordo +5,7s
    5. E. Evans +9,7s

    OS10 Super Special 2 (4,60km)
    1. S. Ogier 3:17.0
    2. D. Sordo +0,8s
    3. M. Prokop +1s
    4. A. Mikkelsen +2,5s
    5. J.-M. Latvala +2,6s

    Dzień 3

    OS11 Ibarrilla 1 (30,27km)
    1. S. Ogier 17:41.4
    2. J.-M. Latvala +0.2s
    3. M. Ostberg + 8.0s
    4. D. Sordo +12.6s
    5. E. Evans +15.4s
    .............
    10. R. Kubica +33.1s

    OS12 Otates 1 (42,90km)
    1. S. Ogier 29:58.0
    2. M. Ostberg + 13.0s
    3. A. Mikkelsen + 15.0s
    4. D. Sordo +19.2s
    5. T. Neuville +24.3s
    .............
    10. R. Kubica +1:16.5s

    OS13 El Brinco 1 (8,25km)
    1. D. Sordo 4:41.9
    2. S. Ogier +0.6s
    3. A. Mikkelsen +1.3s
    4. T. Neuville +1.8s
    5. E. Evans +3.5s
    .............
    7. R. Kubica +9.9s

    OS14 Stret Stage Leon 2 (1,37km)
    1. R. Kubica 1:11.8
    2. S. Ogier +0.2s
    3. D. Sordo +0.2s
    4. M. Prokop +0.2s
    5. M. Ostberg + 0.3s

    OS15 Ibarrilla 2 (30,27km)
    1. S. Ogier +17.26.7
    2. A. Mikkelsen +0.8s
    3. M. Ostberg + 5.6s
    4. E. Evans +6.1s
    5. T. Neuville +9.7s
    .............
    7. R. Kubica +21.9s

    OS16 Otates 2 (42,90km)
    1. M. Ostberg + 29:30.0
    2. A. Mikkelsen +1.1s
    3. S. Ogier +1.7s
    4. T. Neuville +16.0s
    5. E. Evans +20.2s

    OS17 El Brinco 2 (8,25km)
    1. S. Ogier 4:34.6
    2. A. Mikkelsen +2.1s
    3. M. Ostberg + 2.4s
    4. T. Neuville +3.2s
    5. K. Meeke +7.3s
    .............
    11. R. Kubica +15.8s

    OS18 Super Special 3 (4,60km)
    1. A. Mikkelsen 3:16.9
    2. S. Ogier +0.6.s
    3. D. Sordo +0.6s
    4. T. Neuville +1.1s
    5. M. Ostberg + 1.2s
    .............
    7. R. Kubica +1.7s
    Lista startowa aut WRC
    1. S. Ogier / J. Ingrassia
    Volkswagen Motorsport / Volkswagen Polo R WRC
    2. J.-M. Latvala / M. Antilla
    Volkswagen Motorsport / Volkswagen Polo R WRC
    3. K. Meeke / P. Nagle
    Citroën Total Abu Dhabi WRT / Citroën DS3 WRC
    4. M. Ostberg / J. Andersson
    Citroën Total Abu Dhabi WRT / Citroën DS3 WRC
    5. E. Evans / D. Barrit
    M-Sport World Rally Team / Ford Fiesta RS WRC
    6. O. Tanak / R. Molder
    M-Sport World Rally Team / Ford Fiesta RS WRC
    7. T. Neuville / N. Gilsoul
    Hyundai Motorsport / Hyundai i20 WRC
    8. D. Sordo / M. Marti
    Hyundai Motorsport / Hyundai i20 WRC
    9. A. Mikkelsen / O. Floene
    Volkswagen Motorsport II / Volkswagen Polo R WRC
    20. H. Paddon / J. Kennard
    Hyundai Motorsport / Hyundai i20 WRC
    21. M. Prokop / J. Tomanek
    Jipocar Czech National Team / Ford Fiesta RS WRC
    23. B. Guerra / B. Rozada
    Benito Guerra / Ford Fiesta RS WRC
    24. R. Kubica / M. Szczepaniak
    Kubica Robert / Ford Fiesta RS WRC
    37. L. Bertelli / G. Bernacchini
    FWRT SRL / Ford Fiesta RS WRC