MKS Perła – Midtjylland | 25:35 (koniec) |
Wybrzeże – Orlen Wisła | 26:36 (koniec) | | | Azoty – Pogoń | 37:24 (koniec) | | | MMTS – Zagłębie | 33:26 (koniec) |
Młyny Stoisław – SPR Olkusz | 34:26 (koniec) | | | KPR J.G. – Arka | 25:32 (koniec) |
Varsovia – Arka | 20:21 (koniec) | | | MTS K. – KPR Ruch | 26:29 (koniec) |
finał
UKS Varsovia Warszawa
20:21
(13:13)
Arka Gdynia (K)
Jarosław Kowalski
UKS Varsovia Warszawa:
E. Osińska, Barczuk, Pabisiak – Marzewska, Skoczeń, Adamiec, Brzyk, Choromańska, Nosecka, Mierzejewska, Jackiewicz, Koc, Szybińska, Parczyńska, Sobiczewska, Jarosiewicz, Wąsowska
Zmiany:
Trener:
Arka Gdynia (K): S. Osińska, Szwonka – Kamińska, Laszczyk, Zwolak, Jarzyńska, Kuszyńska, Granicka, Kowalczyk, Butowska, Muller, Kunz, Balsam, Błaszkowska, Radzikowska, Otta
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Arka Gdynia (K): S. Osińska, Szwonka – Kamińska, Laszczyk, Zwolak, Jarzyńska, Kuszyńska, Granicka, Kowalczyk, Butowska, Muller, Kunz, Balsam, Błaszkowska, Radzikowska, Otta
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vergara, Macias de Pas (ESP)
Widownia:
UKS Varsovia Warszawa: E. Osińska, Barczuk, Pabisiak – Marzewska, Skoczeń, Adamiec, Brzyk, Choromańska, Nosecka, Mierzejewska, Jackiewicz, Koc, Szybińska, Parczyńska, Sobiczewska, Jarosiewicz, Wąsowska
Vistal Gdynia: S. Osińska, Szwonka – Kamińska, Laszczyk, Zwolak, Jarzyńska, Kuszyńska, Granicka, Kowalczyk, Butowska, Muller, Kunz, Balsam, Błaszkowska, Radzikowska, Otta
Sędziowie: Vergara, Macias de Pas (ESP).
1/8 finału (Szczecin):
I miejsce w grupie
vs KS CKS SMS I Szczecin 33:19
vs MKS MOS Gniezno 29:27
1/4 finału (Jelenia Góra):
I miejsce w grupie
vs AZSEUST Radom 25:21
vs GUKS Dwójkę Łomża 35:23
vs KPR MOS Jelenia Góra 25:18
1/2 finału: (Kwidzyn)
II miejsce w grupie
vs Koroną Handball 20:23
vs MKS Zagłębie Lubin 34:23
vs MTS Kwidzyn 17:26
Kadra Vistalu:
Sylwia Osińska, Oliwia Kamińska, Irena Szwonka, Karolina Laszczyk, Karolina Zwolak, Sandra Jarzyńska, Sandra Kuszyńska, Małgorzata Granicka, Natalia Kowalczyk, Dorota Butowska, Monika Muller, Paulina Kunz, Magda Balsam, Jagoda Błaszkowska, Dagmara Radzikowska, Klaudia Otta
1/8 finału (Dobrzeń Wielki):
I miejsce w grupie
vs MKS Zagłębie Lubin 30:24
vs LZS Tor Dobrzeń Wielki 32:24
1/4 finału (Warszawa):
I miejsce w grupie
vs UKS Orlik Mielec 39:18
vs Korona Handball Kielce 21:17
vs MKS MKS Słupia Słupsk 23:21
1/2 finału: (Warszawa):
II miejsce w grupie
vs MMKS Jutrzenka Płock 25:26
vs AZSEUST Radom 35:21
vs KPR Ruch Chorzów 25:26
Kadra Varsovii:
Joanna Marzewska, Patrycja Skoczeń, Olga Adamiec, Kinga Brzyk, Barbara Choromańska, Katarzyna Nosecka, Joanna Mierzejewska, Karolina Jackiewicz, Patrycja Koc, Karolina Szybińska, Wiktoriia Parczyńska, Julita Sobiczewska, Magdalena Jarosiewicz, Anna Wąsowska, Kinga Pabisiak, Eliza Osińska, Dorota Barczuk