KPR J.G. – Sambor 25:25 (koniec) | Piotrcovia – Młyny Stoisław 22:35 (koniec) | SPR Olkusz – Olimpia-Beskid 28:27 (koniec)
KPR Jelenia Góra
25:25 (13:11)
SPR Sambor Tczew
Sobota 14.03.2015, 17:00 • Park Sportowy ul. Złotnicza 12 • PGNiG Superliga kobiet

To cenny punkt dla drużyny Sambora Tczew. Remis wywalczony na wyjeździe. Przed KPR Jelenia Góra jednak Play-offy i na mecz z mistrzyniami Polski jelonki muszą być idealnie przygotowane. To tyle na dzisiaj. Dziękuję za uwagę. (18:29:15)

60
    Koniec meczu. (25:25)

60
    Gol Krajewskiej i mecz kończy się remisem. (25:25)

60
    Sędzia dyktuje rzut karnymna trzy sekundy przed końcem. (25:24)

60
    Strategia na ostatnią akcje meczu. (25:24)

60
    Timeout dla gości. (25:24)

60
    Sambor przejmuje piłkę i rusza do ataku. Ostatnie sekundy meczu. (25:24)

60
    Faul Skoniecznej. (25:24)

59
    Gol Krajewskiej – rzut pod poprzeczkę. (25:24)

59
    Wykluczenie dla Marty Dąbrowskiej. Czerwona kartka na koniec spotkania. (25:23)

58
    Mączka faulowana, gol nie został uznany. (25:23)

57
    Luźniej na placu gry i wykorzystuje to KPR. 25 celne trafienie. (25:23)

56
    Przewinienie podwójne i kary dla Dominiki Grobelskiej po dwie minuty. (24:23)

56
    Zmniejszenie różnicy do jednej bramki. (24:23)

55
    Przejęcie Uzar, podanie do Dąbrowkiej, a ta wciska piłkę do,siatki rywalek. (24:22)

54
    Buklarewicz i gol dla KPR. (23:22)

54
    Remis i Sambor tym razem skutecznie zatrzymany przez Kozłowską. (22:22)

53
    Kontra Uzar i Dąbrowskiej i gol tej drugiej lobem nad bramkarką z Tczewa. (22:22)

52
    Gol Tomczyk i Sambor wychodzi na prowadzenie. (21:22)

51
    Obrona tym razem Agnieszki Kordunowskiej-Lupy. (21:21)

50
    Wznowienie gry i atak zespołu z Tczewa. Nieskuteczny. (21:21)

Timeout dla gości. (21:21)

50
    Dominika Grobelska tym razem nieskuteczna. (21:21)

50
    Dwie minuty kary dla zespołu z Tczewa. (21:21)

49
    6 bramka Hani Strzałkowkiej w tym meczu. Kolejny remis w spotkaniu. (21:21)

48
    Rzut Mączki zablokowany przez Martę Tomczyk. (21:20)

48
    Faul w ataku Magdy Krajewskiej. (21:20)

47
    Pierwsza bramka Ani Mączki z dystansu. (21:20)

46
    Tym razem Justyna Belter i remis w spotkaniu. (20:20)

46
    Skuteczny przechwyt Kasi Pasternak, ale kontra powstrzymana faulem. Będzie rzut karny. (20:19)

45
    Skuteczna obrona Kozłowskiej, która tez broni na bramce KPRu. (20:19)

44
    Gol na raty po dobitce. (20:19)

Dwie minuty kary dla Gości i rzut karny. (20:18)

43
    Michalak pokonuje zmienioną na tą okazję Wiktorie Frankowską. (20:18)

43
    Rzut karny po faulu na Mączce. (19:18)

42
    Trener Pastuszko poprosił o czas, bo jego zespół niweczy uzyskane prowadzenie. (19:18)

Timeout dla gospodarzy. (19:18)

42
    Druga bramka w tym meczu Magdy Krajewskiej. (19:18)

41
    Gol dziewiętnasty dla KPR. Tym razem Buklarewicz. (19:17)

40
    Strzałkowska i jej piąte celne trafienie. (18:17)

39
    Przechwyt Pasternak i natychmiastowy celny strzał na bramkę rywalek. (18:16)

39
    Sambor zmniejsza rozmiar porażki. (18:15)

38
    Błąd kroków i gol Dąbrowskiej nie uznany przez sędziego spotkania. (18:14)

38
    KPR przejmuje piłkę i goo z kontry Buklarewicz. (18:14)

37
    Jest gol dla KPRu po kilku minutowym słabszym fragmencie gry. (17:14)

36
    Fatalna strata i Sambor wykorzystuje ten błąd strzelając czternastą bramkę. (16:14)

35
    Hanna Strzałkowska zmniejsza rozmiary porażki. (16:13)

35
    Poniwnie KPR i cztery bramkim przewagi. (16:12)

35
    Pierwszy gol Magdy Krajewskiej. (15:12)

34
    Mnożą się błędy Tczewa i kolejna strata piłki, szybko ukarana bramkowa przez Martę Dąbrowską. (15:11)

34
    Brak skuteczności w ataku i Sambor wyprowadza akcje. (14:11)

33
    Walka zaciekła o piłke którą przejmuje Bader. (14:11)

33
    Faul na Dąbrowskiej i dwie minutymkary dla Skoniecznej. (14:11)

32
    Michala skuteczniemz pola siedmiu metrów. (14:11)

32
    Ponownie KPR przy piłce tym razem zatrzymane zawodniczki faule. Będzie rzut karny. (13:11)

31
    Strata piłki i strzela z dystansu Jelena Bader. Jednak wynik pozstaje bez zmian. (13:11)

31
    Marta Tomczyk rozpoczyna drugą część spotkania. (13:11)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (13:11)

30
    Pierwsza połowa skończona. (13:11)

30
    Dwie bramki przewagi do przerwy. Najskuteczniejsze w KPR Jelenia Góra zawodniczki to Buklarewicz i Dąbrowska, a po,stronie Samboru Tczew Strzałkowska i Skonieczna. (13:11)

30
    Strata Samboru i Dominika Grobelska strzela na zakończenie pierwszej połowy piękną bramkę. (13:11)

30
    Tym razem Uzar powtrzymana przez bramkarke Korunowską-Lupę. (12:11)

29
    Brak skuteczności w ataku KPRu. (12:11)

28
    Skonieczna z dystansu i to jej już trzecie celne trafienie. (12:11)

27
    Faul i rzut karny. Wykorzystany przez Michalak. (12:10)

26
    Przyspieszenie gry i tym razem bramka za bramką. (11:10)

26
    Ponownie KPR i ponownie gol. Dwie bramki przewagi. (11:9)

25
    Dąbrowska znajduje po przeciwnej stronie pola Dominikę Grobelską a ta strzela dziesiątą bramkę. (9:9)

24
    I tym razem faul w ataku Jeleny Bader. (9:9)

24
    Faul na Buklarewicz. (9:9)

23
    Nie oddają tak łatwo remisu Goście z Tczewa. (9:9)

23
    Przełamanie KPR i gol Jeleny Bader. (9:8)

22
    Kasia Paternak i bramka na remis. (8:8)

22
    Przy tej akcji kara 2 minut dla Dąbrowskiej. (8:7)

21
    Hania Strzałkowska i to jej drugie dziś celne trafienie. (8:7)

20
    Sambor przejmuję pilkę. (8:6)

20
    Przeipwinienie Skoniecznej. (8:6)

19
    Ponowne zmniejszenie przewagi do trzech bramek. (8:6)

18
    Niecelnie Ania Mączka i kontra Sambora Tczew. (8:5)

17
    Trzy bramki różnicy. (8:5)

18
    Pierwsza bramka uroczej Kasi Pasternak. (8:5)

17
    Atak pozycyjny Sambora Tczew, ale sędzia odgwizduje kroki. (8:4)

Timeout dla gości. (8:4)

16
    Strata Sambroru i skuteczna bramkowa kara Małgosi Buklarewicz. (8:4)

16
    Nie pozostaje dłużna Marta Dąbrowska. To jej trzecie celne trafienie i obecnie jest najskuteczniejszą zawodniczką w tym meczu. (7:4)

16
    Hanna Strzałkowska skrzydłem i gol na przełamanie. (6:4)

15
    Akcja zakończona niepowodzeniem. (6:3)

14
    Faul na Buklarewicz. Ucierpiała też od rzutu w twarz Kasia Skonieczna. (6:3)

14
    Strata Samboru i szybko wykorzystuje to Ola Uzar. Sześć bramek już dla KPRu. (6:3)

13
    Sędzia odgwizduje gre pasywną. (5:3)

13
    Przewinienie na Dominice Grobelskiej. (5:3)

12
    Tym razem nieskutecznie, ale Sambor nie wykorzystuje tego prezentu w postaci piłki wybitej na drugą stronę boiska. (5:3)

11
    KPR ponownie przy piłce imwyprowadza atak pozycyjny. (5:3)

10
    Marta Dąbrowska skutecznie z drugiej linii. (5:3)

9
    Kontuzja po starciu Buklarewicz. Jednak obejdzie się bez wymuszonej zmiany. (4:3)

8
    Faul w ataku Justyny Domnik. (4:3)

7
    Sambor traci piłke i kontra dla KPR zamieniona na bramkę Oli Uzar. (4:3)

7
    Atak ze skrzydła i gol Dominiki Grobelskiej. (3:3)

6
    Skuteczna obrona Demiańczuk, która po ostatnim wyśmienitym występie broni dziś na bramce od pierwszych minut spotkania. (2:3)

5
    Rzut karny i tym razem celnie Martyna Michalak. (2:3)

5
    Pierwsze dwie minuty kary dla zespołu Gości. (1:3)

4
    Przewinienie i sędzia dyktuje rzut karny, który przestrzela Dąbrowska. (1:3)

4
    Bramka z rzutu wolnego. (1:3)

4
    Faul Marty Dąbrowskiej. (1:2)

3
    Pierwsza skuteczna odpowiedź KPRu. Gol z dystansu Marty Dąbrowskiej. (1:2)

3
    Strata KPRu i Sambor w kontrze rzuca drugą bramkę. Tym razem Katarzyna Skonieczna. (0:2)

2
    Marta Tomczyk i pierwszy gol w tym meczu. (0:1)

1
    Atak pozycyjny powstrzymany przez obronę Sambora. (0:0)

1
    Pierwsza piłka dla KPR, zaczyna Martyna Michalak. (0:0)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

KPR Jelenia Góra: Grobelska, A. Mączka, Tomczyk, Uzar, Buklarewicz, Fursewicz, Jasińska, Kozłowska, Oreszczuk, Winiarska, Dąbrowska, Bader, Demiańczuk, Michalak. TRENER: Michał Pastuszko.

Aussie Sambor Tczew: Wiercioch, Pasternak, Mazur, Belter, Szulc, Strzałkowska, Nowicka, Domnik, Kordunowska-Lupa, Frankowska, Bilenia, Skonieczna, Tomczyk, Krajewska. TRENER: Bartłomiej Pepliński.

Sędziowie: Andrzej Gratunik, Mariusz Wołowicz.

Czy przed własną publicznością na zakończenie rozgrywek fazy zasadniczej KPR Jelenia Góra będzie w stanie zadowolić swoich kibiców zwycięstwem, po fatalnej serii porażek, które jelonki poniosły w ostatnich tygodniach. Czy może goście z Tczewa zafundują miejscowym kibicom mega widowisko, przy którym pokonają gospodynie, po wyrównanej walce piłkarskiej na wysokim poziomie. Który scenariusz się sprawdzi, dowiemy się już jutro po godzinie 17.00. Zapraszam na relację online !

Jeleniogórzanki nie wspominają tego spotkania zbyt dobrze, ponieważ wygrywając do przerwy pięcioma bramkami, oddały rywalkom niemal pewne zwycięstwo, tracąc tym samym wówczas cenne punkty.

W ostatnim spotkaniu obu drużyn, lepsze były zawodniczki Aussie Sambor Tczew, które pokonały na własnej hali niespodziewanie zespół z Jeleniej Góry 27:25

Dla zawodniczek KPR Jelenia Góra to mecz bez żadnej stawki, ponieważ nie poprawią już swojej pozycji w tabeli i pozostaną na 8 miejscu premiującym do gry w fazie play-off. Natomiast dla zespołu z Tczewa to ważne wyjazdowe spotkanie, w którym może zdobyć cenne punkty, ratujące drużynę przed spadkiem do niższej ligi.

Już jutro ostatni mecz fazy zasadniczej PGNiG Superligi Kobiet, w którym KPR Jelenia Góra, będzie podejmowało na własnej hali Aussie Sambro Tczew.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Sylar

SPR Sambor Tczew: Wiercioch, Pasternak, Mazur, Belter, Szulc, Strzałkowska, Nowicka, Domnik, Kordunowska-Lupa, Frankowska, Bilenia, Skonieczna, Tomczyk, Krajewska. TRENER: Bartłomiej Pepliński.

Sędziowie: Andrzej Gratunik, Mariusz Wołowicz