FC Barcelona – Man City 1:0 (koniec) | Borussia D. – Juventus 0:3 (koniec)
1:0 (1:0)
Manchester City
Środa 18.03.2015, 20:45 • Camp Nou, Barcelona • Liga Mistrzów UEFA

Kapitalne, fenomenalne widowisko w świątyni futbolu już za nami! Ponad 92 tysiące kibiców ani na moment nie mogło oderwać wzroku od poczynań boiskowych, a na samej murawie zobaczyliśmy dosłownie wszystko!

Barcelona w pierwszej połowie zdominowała Manchester City i właśnie wtedy Katalończycy objęli prowadzenie po golu Rakiticia. Równie dobrze Blaugrana mogła prowadzić po pierwszych 45 minutach 3:0, ale City pozostało nieugięte w defensywie.
    Druga odsłona przebiegała już zupełnie inaczej i to Anglicy, nie mając nic do stracenia, coraz częściej przechodzili do ofensywy. Kulminacyjnym momentem była 78. minuta i zmarnowany rzut karny przez Sergio Agüero! Aż strach pomyśleć, co by się działo, gdyby The Citizens wyrównali na 10 minut przed końcem! (22:46:59)

FC Barcelona kolejnym ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów! Z rozgrywkami żegna się ostatnia angielska ekipa!

90+3

90+2
    Neymar dochodzi do podania w polu karnym, ale niezmordowany Joe Hart nie pozwala mu zakończyć skutecznie akcji! Tylko korner dla gospodarzy!

90+1
    Adriano jeszcze zmienia Dani Alvesa. Ostatnie momenty widowiska na Camp Nou!

90
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!
    Hart bezsprzecznie bohaterem spotkania!

89
    4 na 2 i w akcji Barcelona! Neymar mógł zakończyć akcję strzałem, ale podał do Messiego! Argentyńczyk robi kółeczko z piłką oddając potem strzał praktycznie na pustą bramkę! Między słupkami znikąd wyrasta Hart, który popisuje się chyba interwencją sezonu! Chciałoby się mieć tak skutecznego Harta w ataku City!

87
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi James Milner, na boisku pojawia się Frank Lampard.

86
    Barcelona chce zapewnić sobie awans do ćwierćfinału jeszcze przed ostatnim gwizdkiem! Kolejna bramkowa sytuacja, w której nie słupek, a poprzeczka ratuje Anglików! Luisowi Suarezowi też brakuje dzisiaj skuteczności, ale przeszkadza mu w tym Joe Hart świetnym występem!

84
    Rakiticia żegnają owacje na stojąco! Gdyby nie jego bramka, to Barcelona mogłaby być w opałach w drugiej połowie! Zmienia go Rafinha.

83
    Od rzutu wolnego rozpoczynają piłkarze Barcelony, ale Messi nie może nastawić celowników w swoich butach! Kąśliwy, ale niecelny strzał! Szykują się kolejne zmiany.

82
    Manchester City jeszcze nie składa broni i wyraźnie czuje swoją szansę na zdobycie chociażby gola! Fauluje jednak Demichelis, który jest kolejnym piłkarzem z kartką.

80
    Dani Alves nieprzepisowo zatrzymuje rywala i jako pierwszy z ekipy Barcelony zgarnia żółtą kartkę. To eliminuje tego piłkarza z występu ćwierćfinałowego!