Dynamo – Napoli 0:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Everton 5:2 (koniec) | AS Roma – Fiorentina 0:3 (koniec)
Torino – Zenit 1:0 (koniec) | Ajax – Dnipro 2:1 (po dogrywce) | Inter – Wolfsburg 1:2 (koniec)
Besiktas – Club Brugge 1:3 (koniec) | Sevilla – Villarreal 2:1 (koniec)
Besiktas JK
1:3 (0:0)
Club Brugge
Czwartek 19.03.2015, 21:05 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Liga Europy UEFA

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:05.

W rewanżowym meczu 1/8 finału ligi europejskiej turecki Besiktas JK podejmie przed własną publicznością belgijski Club Brugge KV.

Besiktas JK
    Piłkarze Besiktasu ostatnio bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach ligowych. Zespół prowadzony przez Slavena Bilića jest jak na razie liderem tureckiej ekstraklasy, rywal "zza miedzy", Galatasaray traci do nich dwa punkty.

Club Brugge
    Liderem krajowych rozgrywek jest również Club Brugge. Zespół z północno-zachodniej Belgii nie przegrał w Jupiler League od czterech kolejek.

Przed tygodniem w meczu rozgrywanym w Belgii Clube wygrał 2:1. Jednak pierwszego gola za sprawą Tore zdobyli goście ze Stambułu. Gospodarze rozegrali wtedy bardzo dobrą drugą połowę. po bramkach Suttela i Rafaelova wygrana Brugge stała się faktem.
    Skrót pierwszego meczu

Zapraszam na relację live z tego spotkania. Początek naszej relacji we wtorkowy wieczór już od 20.45, bądźcie z nami!

Beşiktaş JK: Zengin – Ramon, Franco, Uysal, Opare – Sahan, Kavlak, Arslan, Tore – Ba, Pektemek
    Rezerwowi: Gonen – Frei, Gulum, Hutchinson, Nukan, Ozyakup, Tosuri

Club Brugge KV: Ryan – De Bock, Duarte, Mechele, Meunier – Izquierdo, Simons, Vormer – De Fauw – De Sutter, Rafaelov
    Rezerwowi: Kujović – Silva, Storm, Oulare, Gedoz, Dierckx, Bolingoli-Mbombo.

Piłkarze obu drużyn w towarzystwie arbitrów wychodzą na murawę!

Już za chwilę przywitanie obu zespołów, ale przed tym jeszcze hymn ligi europejskiej!

1

2
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

2
    Podanie z głębi pola w kierunku Tore, ale na spalonym prawy pomocnik Besiktasu.

3
    Przekroczył przepisy Rafaelov, będzie rzut wolny dla miejscowej drużyny około 30 metrów od bramki Ryana.

3
    Mocne dośrodkowanie, ale piłka trafia w mur.

4
    Od pierwszych minut wysoko ustawiła się linii defensorów gospodarzy. Goście ustawiają się na własnej połowie.

4
    Dośrodkowanie z prawej strony Tore, ale piłka przez niego zagrana nie znalazła adresata przed bramką Ryana.

5
    W odpowiedzi Clube Brugge! W sytuacji "sam na sam" z Zenginem znalazł się De Sutter, ale nie świetnie zachował się bramkarz gospodarzy i tylko corner dla drużyny przyjezdnej.
    De Sutter
    Nie wykorzystał sytuacji "sam na sam" De Sutter

7
    Podanie na wolne pole do Ba. Napastnik gospodarzy upada w okolicy linii pola karnego, ale gwizdek sędziego milczy i wydaje się, że nie pomylił się sędzia Karasev.
    Demba Ba

8
    Znakomity przerzut na lewe skrzydło, jednak nie dokładnie piłkę przyjmuje Sahan, kolejny atak będą wyprowadzać goście z Belgii.

9
    Kolejna piłka zagrana przez bramkę gości przez Tore. Tym razem do tej piłki wyszedł Ryan, bramkarz gości pewnie interweniuje.

10
    W ataku pozycyjnym piłkarze Clube. Gospodarze ustawiają się w okolicy linii środkowej boiska.

11
    Prawym skrzydłem przedzierał się Rafaelov. Napastnik gości powstrzymany przez Franco.

12
    Uderzenie z dystansu De Fauw'a. Dobry strzał, ale w środek bramki, nie miał problemów Zengin.

14
    Trzecie już dośrodkowanie z prawej strony Tore, ale ponownie poradzili sobie z nim goście.

16
    "Do końca" walczył o piłkę Ba i wywalczył rzut rożny dla Besiktasu.

16
    Z pod chorągiewki Tore, ale fauluje jeden z zawodników gospodarzy przed bramką Ryana, rzut wolny dla Club Brugge.

18
    Wiele niedokładności z obu stron. Walka o piłkę toczy się w środku pola.

19
    Fauluje w ofensywie De Sutter, stały fragment gry dla gospodarzy.

20
    Nie podnosi się z murawy Duarte, ale wydaje się, że stoper gości wróci do gry za kilka chwil.

21
    Gospodarze uspokajają grę. Besiktas rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej.

22
    Drugi w tym meczu corner dla Turków. Nikt nie ruszył do piłki dogrywanej z pod chorągiewki, z linii piątego metra wznowi grę Ryan.

24
    Przed kolejną szansą stanął teraz De Sutter. Napastnik gości uderzał głową na bramkę rywali po dośrodkowaniu De Bock, zabrakło naprawdę niewiele!
    Groźne uderzenie głową De Suttera

26
    Na przedpolu zmuszony do interwencji Ryan.

27
    Gwizdy na trybunach. Gospodarze nie kwapią się do pressingu, spokojnie piłkę rozgrywają przyjezdni.

28
    Zza pola karnego rywali uderzał Tore. Piłka po jego strzale ląduje na trybunach, bardzo niecelny strzał.

29
    Trzeci już rzut rożny dla gospodarzy. W pole karne rywali piłkę dośrodkowywał Arslan, z bramki wychodzi Ryan i pewnie chwyta piłkę.

31
    Przewracany w okolicy linii środkowej Rafaelov, będzie rzut wolny dla gości.

32
    Izquierdo brzydkim faulem przerywa kontratak gospodarzy.

33
    Rzut wolny dla zawodników drużyny przyjezdnej. Wysokie dośrodkowanie przed bramkę Zengina bardzo niedokładne.

35
    Opare przekroczył przepisy w walce o piłkę z De Sutterem.

36
    Kolejny rzut wolny dla gości, ale poradzili sobie z dośrodkowaniem piłkarze Besiktasu.

38
    Świetna szansa dla gospodarzy, ale niedokładnie uderzył na bramkę rywali Ba, będzie jeszcze corner dla tureckiego zespołu.

39
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie z pod chorągiewki, piłkę chwyta Ryan.

40
    Niesygnalizowane uderzenie Ba z 16 metrów, piłka o kilka metrów mija lewy słupek bramki gości.

41
    Jeszcze raz w roli głównej Ba. Tym razem piłka po jego uderzeniu ląduje w rękawicach Ryana.

43
    Z pod chorągiewki dośrodkowywał Arslan, ale nie mieli większych problemów z tym dośrodkowaniem zawodnicy Club Brugge.

45
    Fauluje wracający na własną połowę Rafaelov, rzut wolny dla gospodarzy.

45
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę wybija De Fauw i sędzia kończy pierwszą połowę!

45

Po pierwszej połowie Besiktas bezbramkowo remisuje z Club Brugge. Niewiele dogodnych sytuacji na zdobycie bramki oglądaliśmy w pierwszych 45 minutach. Najlepszą szansę już na początku spotkania zmarnował De Sutter, który umiał pokonać z najbliższej odległości Zengina!

46

47
    Jak na razie żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w składzie.

48
    Gol dla Beşiktaşu!
    Fenomenalne uderzenie zza 20 metra RAMONA MOTTY w lewe okienko bramki Ryana! Besiktas na prowadzeniu!
    Ramon MOTTA - 1:0

49
    Jak na razie to zespół ze Stambułu jest w ćwierćfinale LE, czekamy na odpowiedź Club Brugge!

51
    Przerwa w grze, ucierpiał w starcu z rywalem Arslan.

53
    Podanie na wolne pole do Ba. Jednak były zawodnik Chelsea Londyn przegrywa walkę o piłkę ze stoperem drużyny przyjezdnej.

54
    Z dystansu próbował teraz Karvlak. Strzał pomocnika gospodarzy bardzo niecelny, od bramki Ryan.

55
    W odpowiedzi drużyna z Belgii. Z okolicy 16 metra na bramkę rywali uderzał Simons, ale trafił w interweniującego defensora gospodarzy.

57
    Z prawej strony dośrodkowywał Rafaelov. Z bramki wyszedł na piąty metr Zengin i bramkarz miejscowej drużyny zdołał oddalić zagrożenie.

59
    Podanie na wolne pole do De Suttera. W ostatniej chwili uprzedza napastnika gości wychodzący z bramki Zengin!

60
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi De Fauw, na boisku pojawia się Gedoz.

61
    Gol dla Brugge!
    Świetne podanie głową z głębi pola do wychodzącego na "czystą" pozycję TOMA DE SUTTERA! Tym razem napastnik gości nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali, remis!
    Tom DE SUTTER - 1:1

63
    Meuner fauluje Ba i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

64
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi Izquierdo, na boisku pojawia się Bolingoli-Mbombo.

66
    Zablokowane uderzenie z dystansu Gedoza.

67
    Jeszcze raz Gedoz. Piłka po jego strzale ląduje w rękach dobrze ustawionego Zengina.

69
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej. Na własnej połowie ustawiają się goście.

71
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Opare, na boisku pojawia się Frei.

72
    Na spalonym Ba, rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

74
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Pektemek, na boisku pojawia się Tosun.

76
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Gedoz, wydaje się, że pomocnik gości będzie potrzebował pomocy medycznej.

78
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Techniczne dośrodkowanie przed bramkę Ryana, ale poradzili sobie z nim zawodnicy Club Brugge.

80
    Świetna kontra gości. Prostopadłe podanie otrzymuje BOLI BOLINGOLI-MBOMBO, który w sytuacji "sam n a sam" z Zenginem zachowuje "zimną krew" i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
    Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 1:2

81
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi De Sutter, na boisku pojawia się Oulare.

82
    Przekroczył przepisy w środku pola Arslan. Stały fragment gry dla piłkarzy z Belgii.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Kavlak (Beşiktaş JK).

84
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Zengina.

86
    Opatrywany na murawie bramkarz gości, Ryan.

87
    Głową na bramkę rywali uderzał piłkę Simons, ale jego próba bardzo niecelna.

89
    Ostatnie minuty tego spotkania przed nami, ale nic nie wskazuje na to, że wynik może się jeszcze zmienić.

90
    BOLI BOLINGOLI-MBOMBO przejmuje piłkę na 16 metrze i mocnym, celnym uderzeniem ustala wynik tego spotkania!
    Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 1:3

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

90+2
    Gospodarze będą kończyć to spotkanie w dziesiątkę. Za faul bez piłki Bolingolim-Mbombo wyrzucony z boiska Sahan.
    CZK: Sahan (BES)

90+4

Club Brugge zasłużenie wygrywa z Besiktasem 3:1! Drużyna z Belgii pokazała dziś naprawdę skuteczny futbol. Turcy zagrali dziś naprawdę słabe spotkanie, w ćwierćfinale Ligii Europejskiej zobaczymy zespół z północno-zachodniej Belgi!
    Beşiktaş JK - Club Brugge KV 1:3

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (23:00:38)