Elche – Valencia 0:4 (koniec)
Elche CF
0:4 (0:1)
Valencia CF
Piątek 20.03.2015, 20:45 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje serdecznie za śledzenie tego jednostronnego spotkania i już w dniu jutrzejszym zapraszam na relacje na naszym portalu, gdzie oprócz piłki do ujrzenia będzie siatkówka, piłka ręczna, czy też koszykówki. (22:39:33)

90+2
    Nicolás OTAMENDI - 0:4

90+2
    Gol dla Valencii!
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do bramki trafia NICOLAS OTAMENDI!

90+1
    Tytoń popisuje się dobrą interwencją ratującą jego zespół przed stratą gola w samej końcówce po strzale Gomesa z siedmiu metrów!

90
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Parejo, na boisku pojawia się Tropi.

89
    Wrzutka w pole karne gości zostaje przejęta przez defensorów "Nietoperzy", którzy nawet nie starają się kontratakować.

88
    Obie drużyny grają już po prostu na dokończenie meczu i zarówno zawodnicy gospodarzy, jak i gości grają spoglądając już na tablice znajdującą się na stadionie.

87
    Valencia rozgrywa bardzo długo atak pozycyjny na połowie Elche i w końcu wycofuje futbolówkę na własną połowę.

85
    Zagranie Suareza w pole karne Valencii i piłka nie przechodzi po centrze pierwszego zawodnika gości.

84
    Prostopadłe podanie do Jonathasa, który jest bliski wyjścia sam na sam z Alvesem, lecz świetnie interweniuje wślizgiem Mustafi.

83
    W ataku pozycyjnym goście, którzy wycofują futbolówkę na własną połowę po czym próbują atakować lewą stroną boiska.

82
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Feghouli, na boisku pojawia się Cancelo.

81
    Rozgrywają futbolówkę na własnej połowie goście i długa piłka zagrana do Negredo nie ma szans by doszła do celu i przejmują ją zawodnicy Elche.

80
    Dziesięć minut do końca meczu i trzy punkty mogą sobie już dopisać gracze gości, którzy może będą chcieli jeszcze zdobyć czwartą bramkę w tym meczu.

79
    Gospodarze potrafią wymienić dwa, trzy podania na połowie rywala po czym piłka trafia prosto pod nogi gracza Valencii. Tak na pewno nie zdobędą choćby gola honorowego.

78
    Jonathas uderza zza pola karnego i po raz pierwszy w tym meczu z problemami broni Alves, który wybija piłkę przed siebie, ale nie ma tam gracza Elche, który mógłby dobić ten strzał!