Elche – Valencia 0:4 (koniec)
Elche CF
0:4 (0:1)
Valencia CF
Piątek 20.03.2015, 20:45 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje serdecznie za śledzenie tego jednostronnego spotkania i już w dniu jutrzejszym zapraszam na relacje na naszym portalu, gdzie oprócz piłki do ujrzenia będzie siatkówka, piłka ręczna, czy też koszykówki. (22:39:33)

90+2
    Nicolás OTAMENDI - 0:4

90+2
    Gol dla Valencii!
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do bramki trafia NICOLAS OTAMENDI!

90+1
    Tytoń popisuje się dobrą interwencją ratującą jego zespół przed stratą gola w samej końcówce po strzale Gomesa z siedmiu metrów!

90
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Parejo, na boisku pojawia się Tropi.

89
    Wrzutka w pole karne gości zostaje przejęta przez defensorów "Nietoperzy", którzy nawet nie starają się kontratakować.

88
    Obie drużyny grają już po prostu na dokończenie meczu i zarówno zawodnicy gospodarzy, jak i gości grają spoglądając już na tablice znajdującą się na stadionie.

87
    Valencia rozgrywa bardzo długo atak pozycyjny na połowie Elche i w końcu wycofuje futbolówkę na własną połowę.

85
    Zagranie Suareza w pole karne Valencii i piłka nie przechodzi po centrze pierwszego zawodnika gości.

84
    Prostopadłe podanie do Jonathasa, który jest bliski wyjścia sam na sam z Alvesem, lecz świetnie interweniuje wślizgiem Mustafi.

83
    W ataku pozycyjnym goście, którzy wycofują futbolówkę na własną połowę po czym próbują atakować lewą stroną boiska.

82
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Feghouli, na boisku pojawia się Cancelo.

81
    Rozgrywają futbolówkę na własnej połowie goście i długa piłka zagrana do Negredo nie ma szans by doszła do celu i przejmują ją zawodnicy Elche.

80
    Dziesięć minut do końca meczu i trzy punkty mogą sobie już dopisać gracze gości, którzy może będą chcieli jeszcze zdobyć czwartą bramkę w tym meczu.

79
    Gospodarze potrafią wymienić dwa, trzy podania na połowie rywala po czym piłka trafia prosto pod nogi gracza Valencii. Tak na pewno nie zdobędą choćby gola honorowego.

78
    Jonathas uderza zza pola karnego i po raz pierwszy w tym meczu z problemami broni Alves, który wybija piłkę przed siebie, ale nie ma tam gracza Elche, który mógłby dobić ten strzał!

77
    Długa piłka zagrana do Negredo bez problemu przejmują defensorzy Elche.

76
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Gonzalez, na boisku pojawia się Mosquera.

75
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Rodrigues, na boisku pojawia się Coro.

73
    Prostopadłe podanie w pole karne Valencii i futbolówkę "czystym" wślizgiem we własnym polu karnym wybija prosto spod nóg Jonathasa defensor "Nietoperzy."

72
    Od środka wznowili gracze gospodarzy, którzy chyba najchętniej by zeszli już z boiska.
    Enzo Pablo ROCO - 0:3

71
    Zagranie wzdłuż piątego metra pola karnego Elche i nie pierwsze nieporozumienie defensorów gospodarzy w tym meczu i wracający ENZO ROCO wślizgiem umieszcza piłkę we własnej bramce!

70
    Wysoki pressing stosują zawodnicy gości, którzy dzięki temu wymuszają błąd na zawodniku Elche, który zmuszony jest wybić futbolówkę na połowę rywali.

69
    Ponad 26 tysięcy osób ogląda dzisiejsze widowisko z czego 2 tysiące to kibice Valencii.

68
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Alcacer, na boisku pojawia się Negredo.

67
    Przydałyby się kolejne zmiany w zespole Elche, a przy linii widzimy gracza Valencii, który szykuje się do wejścia na boisko.

66
    Faul w ataku wykonaniu jednego gracza Elche i opieszale do piłki podchodzi Diego Alves, który nie śpieszy się ze wznowieniem gry.

64
    Faulowany w środkowej strefie boiska Alcacer, a faulujący gracz gospodarzy powinien się cieszyć, że nie ogląda żółtej kartki za swój faul.

63
    Podanie na około 25 metrze do Jonathasa, który zwiódł wpierw jednego, a potem drugiego zawodnika "Nietoperzy" i zdecydował się na strzał, które przeszło nad poprzeczką Alvesa.

62
    Gracze przyjezdnych rozgrywają spokojnie futbolówkę na własnej połowie. Grają już na pełnym komforcie. Miejmy nadzieje, że ten komfort popsują im zawodnicy Elche, którzy pokuszą się o gola kontaktowego.

61
    Zagranie wzdłuż piątego metra pola karnego Elche i błąd popełniają zarówno defensorzy gospodarzy, jak i Tytoń, lecz na ich szczęście nie potrafi tego wykorzystać gracz Valencii, który przestrzela z najbliższej odległości!

60
    Próbują zawodnicy Elche, ale nic im dzisiaj nie wychodzi i piłkę przed własnym polem karnym przejęli gracze Valencii.

59
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Pasalic, na boisku pojawia się C.Herrera.

58
    Od środka rozpoczęli zawodnicy gospodarzy, którzy chyba pomału godzą się z porażką w dzisiejszym meczu.
    Paco ALCÁCER - 0:2

57
    Prostopadłe podanie na lewą stronę do Gomesa, który zagrywa wzdłuż piątego metra, a tam wbiegający FRANCISCO ALCACER nie mógł tego nie trafić!

56
    Wracamy do meczu i gospodarze oddają futbolówkę gościom podając piłkę do Alvesa.

55
    Sędzia przerywa mecz i pozwala na pojawienie się służb medycznych na boisku.

54
    Faulowany w środkowej strefie boiska zawodnik gospodarzy i będzie potrzebna pomoc medyczna na płycie boiska.

53
    Niebezpieczne wyjście przed własne pole karne Diego Alvesa, który wślizgiem ratuje swój przed dojściem do podania Jonatahasa, który znalazłby się w sytuacji sam na sam!

52
    Zagranie na dalszy i rzut rożny dla gości po tym jak piłka ostatnia odbiła się od zawodnika Elche.

51
    Daniel Parejo kręcił się z futbolówką w środkowej strefie boiska i ostatecznie wymusił rzut wolny dla swojego zespołu.

50
    Kolejny rzut wolny dla graczy Elche. Tym razem z około 30 metrów i krótko rozegrany stały fragment gry po czym piłka spada w pole karne Valencii, ale roślejsi gracze przyjezdnych przejmują futbolówkę.

49
    W "dziadka" grają gracze gości na środku boiska, a gracze Elche nabijają tylko kilometry. Ostatecznie długie zagranie do Piattiego, który nie jest w stanie dojść do zbyt mocno zagranej futbolówki.

48
    Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów i po centrze futbolówka trafia prosto do rąk Alvesa, który póki co miał niewiele pracy w dzisiejszym spotkaniu.

47
    Mamy drugą bramkę dla Valencii, jednak nie ponownie na spalonym gracz gości i mimo faktu, że Tytoń już trzykrotnie wyciągał futbolówkę z bramki, to jego ekipa przegrywa póki co jednym golem.

46
    Drugą część meczu wznowili gracze "Nietoperzy", po których spodziewany się w drugiej części widowiska zdecydowanie lepszej gry.

46

45
    André GOMES - 0:1

44
    Centra z lewej strony boiska wykonaniu Gayi i zamykający akcję na dalszym słupku Piatti zdołał uderzyć na bramkę Elche. Przed siebie zdołał wybić piłkę Przemysław Tytoń, a stojący na trzecim metrze ANDRE GOMES nie miał problemu by trafić ją do pustej bramki!

42
    Zbyt mocna centra i próbuje ratować sytuacje Pasalic, który popełnia faul w ataku.

42
    Sporo pretensji mieli teraz gracze Valencii, bo gospodarze nie przerwali akcji po tym jak na boisku leżał zawodnik gości.

41
    Nie klei się piłka dzisiaj zarówno jednym, jak i drugim i ostatecznie zablokowana centra Rodriguesa z prawej strony. Od rzutu rożnego wznowią gracze gospodarzy.

40
    Próba dośrodkowania zablokowana przez Barragana i od wrzutu piłki z autu na wysokości pola karnego Valencii.

39
    Prawą strona boiska atakują miejscowi, którzy wycofują futbolówkę na własną połowę.

38
    Zagranie na piąty metr do wbiegającego na dalszy słupek Alacera, który nie jest w stanie dojść do futbolówki, bo jest dobrze blokowany przez defensora Elche.

37
    Błędy, błędy i jeszcze raz wykonaniu obu drużyn i podanie piłki do Rodriguesa, który nie jest w stanie jej utrzymać w boisku.

36
    Zbyt mocne zagranie Fajra, jednak nadal przy piłce gracze gospodarzy, którzy trzeba przyznać, że grają jak równi, z równym przeciwko Valencii.

35
    Faulowany przy narożniku pola karnego jeden zawodników gospodarzy i mamy rzut wolny dla Elche z dobrej pozycji, a do piłki podszedł Fajr.

34
    Szybki kontratak wykonaniu Elche i Gaja świetnie wyczyścił piłkę spod nóg gracza gospodarzy. Wrzut piłki z autu na wysokości pola karnego Valencii dla miejscowych.

33
    Rozklepana obrona Elche i Feghouli otrzymuje podanie na siódmy metr i zamiast próbować uderzać wdał się w niepotrzebny drybling.

32
    Prostopadłe podanie do Alcacera, który znalazł się na minimalnym spalonym i trzeba przyznać, że sędzia asystent ma "sokole oko."

31
    Daleka piłka posłana w pole karne Elche i pewnie z bramki wychodzi golkiper gospodarzy, który nie ma problemu ze złapaniem piłki w rękawice.

30
    Prostopadłe podanie Fajra do na prawą stronę do Damiana Suareza, lecz piłka zamiast spaść pod nogi gracza Elche wychodzi na aut.

29
    Złe zagranie Gomesa w pole karne gospodarzy i Tytoń nie ma problemu ze złapaniem futbolówki.

28
    Szybka akcja wykonaniu gospodarzy, bo tutaj mogą szukać swojej szansy gracze Elche i wywalczają aut na wysokości pola karnego gości.

27
    Dobrze w środkowej strefie futbolówkę rozgrywali gracze gospodarzy, ale po fatalnym zagraniu kontratak wyprowadzili gracze przyjezdnych i wrzutka w pole karne Elche, gdzie wbiegał Piatti, który po upadku domagał się rzutu karnego.

26
    Świetna piłka do wbiegającego w pole karne Valencii Rodriguesa, którego uprzedził wychodzący z bramki Alves.

25
    Centra w pole karne gospodarzy i gracze Elche stali, jak osłupieni, a osamotniony Piatti minimalnie chybił obok prawego słupka Tytonia!

24
    Kontratak gości i prostopadłe podanie do Alcacera, który zwiódł jednego zawodnika gospodarzy, ale wracający Roco wybija wślizgiem piłkę na aut.

23
    W ataku pozycyjnym gospodarze, którzy zamknęli rywali w ich polu karnym i Barragan po jednym zagrań przewrotką wybija futbolówkę z własnego pola karnego.

21
    Długie krosowe podanie do Jonathasa, który nie jest w stanie dojść do zbyt mocno zagranej piłki i od bramki wznowi Alves.

20
    Po raz kolejny lewym skrzydłem atakują gracze Valencii. Tym razem centra Gomesa zostaje wybita przez wracającego obrońcę gospodarzy.

19
    Prostopadłe podanie do Gayi, któremu tym razem udało się podać futbolówkę w pole karne Elche, lecz ta zostaje wybita przez defensora w białym trykocie.

18
    Prawym skrzydłem atakują gracze gospodarzy, którzy dobrze przerywają zawodnicy Valencii.

17
    Zagranie na lewą stronę boiska do Gayi, który miał wrzucić futbolówkę na piąty metr, a zamiast tego piłka wylądowała na aucie bramkowym.

16
    Rzut wolny dla Elche, po którym Valencia wyprowadziła kontratak, który został przerwany przez obrońców gospodarzy przed własnym polem karnym.

15
    Po rzucie rożnym futbolówkę na piątym metrze uderza gracz gości i piłka jeszcze z bliskiej odległości odbiła się od gracza przyjezdnych, który był na pozycji spalonej.

14
    Drugi rzut rożny dla graczy Elche i szybko przenosimy się pod pole karne gospodarzy, bo po szybkim kontrataku teraz przyjezdni będą mieli korner.

13
    Dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych i głową do swojego kolegi odegrał Adrián, a strzał z siódmego metra zablokował Jonathas.

12
    Gracze Valencii rozgrywają atak pozycyjny, który nie przynosi żadnych skutków, a wręcz przeciwnie goście wyprowadzają kontratak i sędzia mógł ukarać zawodnika gości żółtą kartką.

11
    Górna piłka zagrana zza obrońców przyjezdnych i Jonathas znalazł się na pozycji spalonej, co dostrzega asystent.

10
    Rzut rożny dla "Nietoperzy" i po raz kolejny spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale tym razem obronną ręką wychodzą gracze Elche.

9
    Strata piłki przez Elche przed własnym polem karnym i w sytuacji sam na sam znajduje się Alcacer, który mija Tytonia i uderza do pustej bramki, a w ostatniej chwili wybija futbolówkę z bramki obrońca gospodarzy.

8
    Rzut rożny dla graczy Elche po czym futbolówka spada przed pole karne przyjezdnych i próba strzału Pasalica zza szesnastki zostaje zablokowana przez defensora gości.

7
    Wrzutka z rzutu wolnego spada na dalszy słupek i przejmuje je przed polem karnym Mustafi, który decyduje się na strzał, lecz zblokował w ostatniej chwili gracz Valencii.

6
    Lewą flanką ruszają zawodnicy Elche i faulowany jeden zawodników gospodarzy, a kibice gospodarzy domagają się żółtej kartki.

5
    Miejscowi przez moment znajdowali się pod polem karnym Valencii, jednak defensorzy gości radzą sobie z tym atakiem.

4
    Damián został ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska i sędzia od razu ukarał gracze Elche.

3
    Centra z lewej strony boiska i grę od bramki wznowi golkiper gospodarzy po niecelnym strzale jednego z graczy "Nietoperzy."

2
    Dośrodkowanie w pole karne i spore zamieszanie. Ostatecznie piłka spadła pod nogi Otamendi, który z bliskiej odległości strzelił obok lewego słupka Tytonia!

2
    W ataku pozycyjnym goście, którzy rozgrywają atak pozycyjny przed polem karnym gospodarzy i ostatecznie Valencia wywalczyła rzut wolny z około 25 metrów, z lewej strony boiska.

1
    Pierwszy gwizdek zabrzmiał od środka rozpoczęli zawodnicy Elche.

1

Do początku meczu pozostało około pięciu minut. Zawodnicy obu ekip wraz sędziami wychodzą właśnie w tym momencie na płytę główną boiska. Miejmy nadzieje, że czeka nas niezapomniane 90 minut!

Na mecz zapraszam już od godziny 20:15, kiedy to podam oficjalne jedenastki, jakie wystąpią naprzeciwko się.

Podsumowanie:

Zdecydowanym faworytem tego meczu są gracze gości, których na pewno będzie się starał powstrzymać Przemysław Tytoń. Jednym ze scenariuszy, jaki szykuje się na ten mecz, to zamknięci zawodnicy Elche na własnej połowie, którzy będą się bronili przed "Nietoperzami." Miejmy jednak nadzieje, że miejscowi będą równorzędnym rywalem dla przyjezdnych i obejrzymy ciekawe widowisko.

Valencia CF:

“Nietoperze” do meczu z Elche podejdą z pozycji trzeciej drużyny w lidze. Goście do liderującej FC Barcelony traci osiem punktów. Podopieczni Nuno Espírito Santo nie przegrali spotkania od 2 lutego, kiedy to w 21 kolejce spotkań przegrali na wyjeździe z Malagą. W ostatnich pięciu meczach poza własnym stadionem zgarnęli w sumie 8 punktów, a ostatnie z nich zremisowali z Atletico Madryt 1-1.

Elche CF:

Gospodarze po rozegraniu 26 meczy zajmują w ligowej tabeli 15 miejsce z dorobkiem 27 oczek. Nad strefą spadkową mają zaledwie dwa oczka przewagi, więc każdy kolejne spotkanie, to mecz nie, o trzy punkty tylko, o sześć. Na własnym stadionie w ostatnich pięciu meczach zdobyli 9 punktów, a w ostatnim spotkaniu na własnym obiekcie pokonali Almerie 1-0. Zapewne od pierwszych minut na boisku ujrzymy niepowołanego na najbliższe zgrupowanie Przemysława Tytonia, który będzie się starał zachować czyste kont0.

Wstęp:

W pierwszym spotkaniu 27 kolejki Primera Division na stadionie Estadio Manuel Martinez Valero zmierzy się piętnasta w ligowej tabeli drużyna Elche, a ich rywalem będzie zajmująca obecnie trzecie miejsce Valencia.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.