Hannover – Borussia D. 2:3 (koniec) | Freiburg – Augsburg 2:0 (koniec) | Stuttgart – Eintracht 3:1 (koniec)
FC Koln – Werder 1:1 (koniec) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (koniec) | Schalke 04 – Bayer 0:1 (koniec)
SC Paderborn 07
0:0 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:21:38)

Koniec spotkania! Podział punktów na Benteler Arena. Gospodarze nie zdołali wykorzystać w drugiej połowie przewagi jednego zawodnika choć okazji mieli ogrom. Bohaterem spotkania po stronie gości z pewnością Baumann, który prezentował świetną formę w bramce.

90+3

90+3
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Kachunga za Saglika.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 14401 widzów.

90+2
    Modeste dwie minuty temu pojawił się na boisku i już otrzymał żółtą kartkę.
    Strzał Mehy z rzutu wolnego

90+1
    Ładne uderzenie Mehy z rzutu wolnego. Piłka niemal otarła się o słupek bramki gości.

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Na murawie pojawia się Modeste. Boisko opuszcza Firmino.

89
    Paderborn ciągle z piłką w okolicach pola karnego gości.

88
    Kolejny korner dla Paderborn – dośrodkowanie Mehy i niecelny strzał Heinloth z główki. Grę wznowi Baumann.

87
    Volland próbował uderzać bezpośrednio z rzutu wolnego, ale posłał piłkę wysoko nad bramkę Kruse.

86
    Teraz rzut wolny będą wykonywać zawodnicy Hoffenheim. Volland faulowany przed polem karnym bramki Kruse.

85
    Chwila oddechu dla golkipera Hoffenheim. Gra przeniosła się na połowę Paderborn.

85
    Sağlık na pozycji spalonej.
    Mocne uderzenie Mehy

83
    Meha ładnie uderzył po podaniu Vrancicia, ale świetnie na piłkę rzucił się Baumann. Jedynie rzut rożny dla gospodarzy.

83
    Rudy faulował przed własnym polem karnym i zobaczył żółtą kartkę. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

82
    Gospodarze robią co mogą aby zdobyć swoją pierwszą bramkę. Defensywa Hoffenheim spisuje się jednak bardzo dobrze pomimo braku jednego z piłkarzy.

80
    Ponownie gorąco pod bramką Hoffenheim! Świetne uderzenie oddał Lakić, ale Baumann ponownie popisał się dobrą interwencją.

79
    Gra przeniosła nam się teraz po raz pierwszy od dłuższego czasu pod pole karne bramki Kruse.

77
    Drugiej zmiany dokonują szkoleniowcy Paderborn. Sağlık wchodzi za Ruppa.

75
    Goście próbują zaatakować, ale nie mogą poradzić sobie z dokładnym rozegraniem futbolówki.
    Zamieszanie w polu karnym Hoffenheim po strzale Koca

72
    Ładny strzał Koca sprzed pola karnego, Baumann odbił piłkę, strzał próbował jeszcze dobić Lakić, ale nie zdołał sięgnąć piłki.

70
    Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Wemmer kończy występ, jego miejsce na boisku zajmuje Koc.

70
    Rozpoczynamy finalne dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry. Statystyka sytuacji podbramkowych: Hoffenheim – 7. Paderborn – 7.

69
    Coraz odważniejsza gra gospodarzy w ofensywie. Paderborn chce wykorzystać przewagę w postaci większej liczby zawodników na boisku.

68
    Baumann łapię piłkę do rąk po uderzeniu Zieglera. Golkiper Hoffenheim spokojnie wznawia grę.

67
    Druga zmiana w zespole gości. Elyounoussi opuszcza murawę. Jego miejsce zajmuje Abraham.
    Faul Bicakcicia, po którym piłkarz otrzymał drugą żółtą kartkę

65
    Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Bicakcicia! Hoffenheim od tego momentu będzie grał w dziesiątkę!

64
    Wemmer zagrywa piłkę do pola karnego TSG 1899 i obrońcy Hoffenheim ponownie popisują się dobrą interwencją.

61
    Niezbyt udane dośrodkowanie piłki w wykonaniu Heinlotha do pola karnego Hoffenheim.

60
    Godzina gry w dzisiejszym spotkaniu za nami. Aktualna statystyka posiadania piłki: Paderborn – 48%. Hoffenheim – 52%.

59
    Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym starciu. Szalai pojawia się w miejsce Schipplocka.

56
    Potężne uderzenie ze strony Mehy na bramkę Baumanna. Strzał ten zdołał zablokować Kim.

55
    Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu dla zawodnika gości. Ukarany został Bičakčić.

54
    Dośrodkowanie Mehy z rzutu rożnego i strzał Brücknera przelatuje obok bramki.
    Świetna akcja Brückner i interwencja Baumanna po strzale Ruppa

53
    Brückner ruszył z rajdem przez niemal połowę szerokości boiska, wprowadził piłkę do pola karnego gości i świetnie podał do Ruppa, który z bardzo dobrej pozycji trafia wprost w golkipera Hoffenheim!

52
    Hoffenheim cały czas w ofensywie. Kolejny w dzisiejszym starciu korner dla TSG 1899.

51
    Niezły strzał ze strony Rudego! Uderzenie to jednak pewnie wyłapuje Kruse.

50
    Faul Lakicia w ofensywie. Odgwizdany faul po stronie gospodarzy.

49
    Teraz w posiadaniu piłki gospodarze. Paderborn rusza ze swoją pierwszą ofensywną akcja w tej części gry.

47
    Hoffenheim już w ofensywie. Będziemy mieli rzut rożny dla gości.

46
    Druga część tego spotkania rozpoczęta bez żadnych zmian w obydwu drużynach.

46
    Ze środka rozpoczęli zawodnicy Hoffenheim.

46
    Po 45. minutach gry mamy remis!

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:32.

Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie przedłużył tej części gry nawet o minutę. Po 45. minutach niezbyt ciekawej gry na Benteler Arena mamy bezbramkowy remis.

45

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

44
    I po raz kolejny niezbyt dobrze rozegrali ten stały fragment gry gospodarze.

43
    Gra ponownie przenosi się pod pole karne Hoffenheim. Kolejny rzut wolny dla Paderborn.

42
    Kruse wznawia grę od bramki po kolejnej niezbyt udanej akcji przeprowadzonej przez piłkarzy Hoffenheim.

40
    Fatalnie ten stały fragment gry rozegrał Vrančic. Piłkę momentalnie wybili defensorzy Hoffenheim.

39
    Sędzia dopatrzył się kolejnego przewinienia Kima. Zawodnik Hoffenheim upomniany, na razie słownie. Rzut wolny dla Padeborn.

37
    Seria ostrych starć w środkowej części boiska. Sędzia zdecydował się przerwać grę.

35
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej części boiska.

33
    Hoffenheim wykonywało rzut rożny, Rudy zagrał do pola karnego Paderborn, a tam niecelnym strzałem popisał się Volland.

32
    Rupp dośrodkował świetnie do pola karnego gości gdzie piłkę tuż nad poprzeczką bramki Baummanna, strzałem z główki posłał Lakić.

30
    Pół godziny gry za nami. Statystyka sytuacji podbramkowych: Paderborn – 2. Hoffenheim – 5.

28
    Nie upilnowali teraz defensorzy Hoffenheim Lakicia, który oddał niezły strzał sprzed pola karnego. Piłka minimalnie mija bramkę Baumanna.

27
    Uderzenie Vollanda sprzed pola karnego, golkiper SC Paderborn pewnie łapie piłkę.

25
    Rupp faulował Vollanda. Piłka ponownie w posiadaniu Hoffenheim.

24
    Schipplock znalazł trochę miejsca na oddanie strzału, piłka przelatuje jednak obok prawego słupka bramki Kruse.

23
    Sędzia po raz pierwszy od dłuższej chwili przerywa grę. Drobny faul jednego z zawodników TSG 1899.

22
    Paderborn po raz kolejny niedokładnie rozegrał piłkę przed polem karnym Hoffenheim i akcja gospodarzy została błyskawicznie przerwana.

20
    Druga w tym spotkaniu próba strzału w wykonaniu Polanskiego. Eugen ponownie jednak się myli. Kruse wznowi grę od bramki.

19
    Dalekie dośrodkowanie Wemmera do pola karnego Hoffenheim wybite przez obrońców TSG.

17
    Faul jednego z zawodników Paderborn w ofensywie. Sędzia przerywa grę.

15
    Indywidualna akcja Heinlotha zakończona mocnym, ale minimalnie niecelnym strzałem sprzed pola karnego.

14
    Heinloth próbował dośrodkować do jednego ze swoich partnerów, ale we wszystkim połapał się jeden z defensorów Hoffenheim.

13
    Kolejne przewinienie Kima w środkowej części boiska. Piłka dla Paderborn.

12
    Hoffenheim z piłką na połowie przeciwnika. Goście przebić się do pola karnego bramki Kruse'a.

10
    Dziesięć minut gry w dzisiejszym spotkaniu za nami. Jak na razie bardzo mozolnie rozkręca nam się to starcie. Statystyka posiadania piłki: Paderborn – 45. Hoffenheim – 55%.

8
    Nieczysty wślizg Kima na jednego z zawodników Hoffenheim. Kolejne przewinienie po stronie Paderborn.

7
    Polanski próbował uderzać z dystansu ale minął się z celem.

6
    Polanski przechwytuje piłkę w okolicach środkowej części boiska i przerywa akcje gospodarzy.

4
    Małe zamieszanie w polu karnym Paderborn po dośrodkowaniu Rudego. Będzie jeszcze rzut wolny dla TSG 1899.

4
    Hoffenheim rusza ze swoją pierwszą ofensywną akcją. Mamy rzut wolny dla gości po przewinieniu Rafy.

2
    Przewinienie Bičakčićia w środkowej części boiska. Sędzia przerywa grę i dyktuje piłkę dla gospodarzy.

1
    Spotkanie rozpoczęte! Przy piłce gospodarze.

1

Zawodnicy pojawiają się na murawie!

Początek spotkania za ok. 10 minut!

SC Paderborn 07: Kruse – Heinloth, Rafa, Hünemeier, Brückner – Ziegler – Wemmer, Rupp, Vrančić, Meha – Lakić

Rezerwowi: Lueck – Bakalorz, Sağlık, Strohdiek, Kachunga, Hartherz, Koç

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Beck, Strobl, Bičakčić, Kim Džin-Su – Rudy, Polanski – Volland, Firmino, Elyounoussi – Schipplock
    Rezerwowi: Grahl – Toljan, Abraham, Haberer, Modeste, Szalai, Amiri

Sędziowie: M. Schmidt – W. Walz, K. Voss.
    Stadion w Paderborn wypełniony kibicami

Na relacje z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!
    Piłkarze TSG 1899 już w piątek udali się do Paderborn

Faworytem tego spotkania będzie Hoffenheim, które dysponuje o niebo lepszym składem niż Paderborn. W dodatku gospodarze nie wygrali meczu od czterech kolejek.

Hoffenheim zaś to drużyna niemal z drugiego końca ligowej tabeli. TSG 1899 zajmuje siódmą lokatą i znajduje się tuż pod strefą gwarantującą udział w europejskich pucharach. Po 25. spotkaniach Hoffenheim ma 36 punktów.

Paderborn to aktualnie 16. drużyna niemieckiej Bundesligi. SC 07 znajduje się w strefie spadkowej i walczy o wyjście z niej. Po 25. spotkaniach Paderborn ma na swoim koncie 23 punkty.

Czas na kolejką dawkę emocji związanych z rozgrywkami jednej z najlepszych lig piłkarskich w Europie. W sobotnie popołudnie jednym ze spotkań 26. kolejki Bundesligi będzie mecz pomiędzy Paderborn i Hoffenheim.

26. kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy Sc Paderborn 07 i TSG 1899 Hoffenheim.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.