PGE Vive – Montpellier 31:33 (koniec) | HC Vardar – Orlen Wisła 31:20 (koniec)
Vive Kielce
31:33 (14:15)
Montpellier HB
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Hala Legionów, Kielce • Liga Mistrzów

Wielki mecz za nami. Dziękuję za wspólnie spędzone emocje i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (17:05:58)

INFORMACJA DNIA!

VIVE TAURON KIELCE W ĆWIERĆFINALE LIGI MISTRZÓW!

Kto się dzisiaj wyróżniał? W zespole Vive zdecydowanie Denis Buntić. Pierwsza połowa należała do chorwackiego zawodnika, który zdobywał bramkę za bramkę. W drugiej części gry Buntić grał nieco słabiej, ale i tak za początek tego meczu zasłużył na plusa pojedynku. Jeśli chodzi o ekipę Montpellier to zdecydowanie trzeba wyróżnić Diego Simoneta, który raczej był najlepszym zawodnikiem dzisiaj na parkiecie. Defensywa Vive nie miała sposobu na zatrzymanie dynamicznego i niezwykle zwinnego Argentyńczyka.

Co za pojedynek! Chyba nikt nie spodziewał się aż tak zażartego boju dzisiaj w Hali Legionów! Wiadome było, że to nie będzie dla Vive spacerek, ale Montpellier naprawdę w Kielcach postawiło baaaardzo ciężkie warunki. W drugiej połowie gra toczyła się na styku, bramka za bramkę (dodając zaliczkę dla Vive z pierwszego meczu). Ostatecznie w końcówce to kielczanie okazali się zespołem lepszym, bardziej doświadczonym i bardziej dojrzałym do gry w ćwierćfinale. Wielki pojedynek mieliśmy okazję dzisiaj oglądać w Hali Legionów!

60
    Koniec meczu. (31:33)

59:55
    No i nie straciło! Piłka powędrowała do Mateusza Jachlewskiego na lewe skrzydło, który pewnym rzutem zakończył to spotkanie! Koniec, koniec, koniec! Vive w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! (31:33)

59:40
    Diego Simonet rzucił bramkę ze środka! Vive nie może stracić piłki w tym momencie! (30:33)

58:59
    Ivan Cupić miał okazję zakończyć to spotkanie, bo był w osamotnionym, ale został powstrzymany przez bramkarza! Piłka dalej dla Vive i to jest najważniejsza informacja! Jeszcze o przerwę poprosił trener gospodarzy. (30:32)

58:50
    CO ZA INTERWENCJA W TAKIM MOMENCIE MARINA SEGO! MARIN SEGO! MARIN SEGO! (30:32)

58;30
    Mateusz Jachlewski zatrzymany przez bramkarza! Półtorej minuty do końca! Bardzo ważna akcja przez nami! (30:32)

58:00
    Kavticnik błyskawicznie przyśpieszył grę, zaatakował lewą stroną i bez większych problemów pokonał Marina Sego. (30:32)

57:35
    Lukę w defensywie kapitalnie znalazł się Uros Zorman. Odważnie wszedł tamtędy i zdobył bramkę! Piłka dość szczęśliwie, ale wpadła do siatki! (30:31)

57:06
    Ludovic Fabregas ukarany dwoma minutami kary! Bardzo ważna kara! (29:31)

56:50
    Defensywa kieleckiego zespołu totalnie zaskoczona przez Michaela Guigou. Zawodnicy Vive stali w miejscu, a Francuz wszedł odważnie lewym skrzydłem i pokonał Sego. (29:31)

56:25
    Bramka dla gości nieuznana! Szybka kontra Vive i... Michał Jurecki! Kapitalny rzut tego zawodnika! Vive odskoczyło! (29:30)

55:35
    Co za wymiana ciosów! Teraz Uros Zorman przedarł się przez defensywę Montpellier i mimo małych problemów piłka wpadła do siatki, a to jest najważniejsze! (28:30)

55:00
    Bramka za bramkę! Vid Kavtnicnik przedarł się prawą stroną i pewnie pokonał Marina Sego. (27:30)

54;20
    Co za pojedynek! Michał Jurecki jak na lidera przystało kapitalnie rzucił z drugiej linii i piłka wpadła do siatki! (27:29)

54:00
    Słabo gra teraz defensywa kieleckiego zespołu. Ponownie podanie został obsłużony Tej, a on w dniu dzisiejszym raczej się nie myli. (26:29)

Norbert Sinkiewicz

Vive Kielce: Szmal, Sego – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Buntić, Musa, Zorman, Rosiński, Cupić
    Montpellier HB: Mesnard, Siffert, Bellahcene – Borges, Dolenec, Fabregas, Gutfreund, Kavticnik, Mackovsek, Saidani, Simonet, Tej, Faustin, Gaber, Gajic, Guigou

Sędziowie: Peter Horvath, Balazs Marton (HUN)