Minnesota – St. Louis 6:3 (koniec)
Minnesota Wild
6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
St. Louis Blues
Sobota 21.03.2015, 19:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • National Hockey League

53:12
    Dwie karne minuty dla Stewarta za spowodowanie upadku przeciwnika. Goście w przewadze.

50:05
    Teresenko z karą mniejszą za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

45:21
    Berglund otrzymał dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

38:20
    Dwie karne minuty dla Parise za trzymanie. Blues w przewadze.

32:38
    Stastny z dwoma minutami kary za zahaczanie. Wild w przewadze.

28:40
    Coyle z dwoma karnymi minutami za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Przerwa w grze.

18:24
    Teraz w przewadze zagrają gospodarze. Dwie karne minuty dla Oshiego za zahaczanie.

14:24
    Dwie karne minuty za zahaczanie otrzymał Suter. Blues zagrają w przewadze.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 8. Stewart, 13. Vanek (Fontaine), 24. Parise (Brodin, Granlund), 25. Brodin (Fontaine, Coyle), 37. Fontaine (Coyle, Suter), 51. Koivu (Pominville) – 31. Teresenko (Schwartz, Pietrangelo), 32. Schwartz (Teresenko), 55. Stastny (Steen, Backes)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter "A", Dumba, Brodin, Folin, Leopold – Pominville, Granlund, Parise "A" – Stewart, Koivu "C", Niederreiter – Fontaine, Coyle, Vanek – Brodziak, Haula, Bergenheim
    St. Louis Blues: Elliot ( od 24:05 Allen) – Pietrangelo, Gunnarsson, Michálek, Bouwmeester, Bortuzzo, Jackman "A" – Oshie, Backes "C", Steen "A" – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Berglund, Stastny, Jaškin – Reaves, Ott, Porter

Sędziowie: Charron, Kozari – Cvik, Gibbs