Ruch – Zawisza | 1:2 (koniec) | | | Wisła K. – Cracovia | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Górnik Z. | 1:0 (koniec) |
Stomil – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Miedź – GKS T. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – Arka | 0:0 (koniec) |
Chojniczanka – GKS K. | 1:1 (koniec) | | | Flota – Dolcan | 0:1 (koniec) | | | Wigry – Chrobry | 1:0 (koniec) |
Wisła Pł. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) |
Raków – MKS Kluczbork | 0:1 (koniec) | | | Limanovia – Zagłębie S. | 3:4 (koniec) | | | Siarka T. – Stal S. W. | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal M. | 2:2 (koniec) |
Man City – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Aston Villa – Swansea | 0:1 (koniec) | | | Newcastle – Arsenal | 1:2 (koniec) |
Southampton – Burnley | 2:0 (koniec) | | | Stoke – Crystal Palace | 1:2 (koniec) | | | Tottenham – Leicester | 4:3 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) |
Chievo – US Palermo | 1:0 (koniec) | | | AC Milan – Cagliari | 3:1 (koniec) |
Atletico – Getafe | 2:0 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Malaga | 1:0 (koniec) | | | Levante – Celta Vigo | 0:1 (koniec) |
Granada – Eibar | 0:0 (koniec) | | | Bilbao – Almeria | 2:1 (koniec) |
Hannover – Borussia D. | 2:3 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:0 (koniec) | | | Stuttgart – Eintracht | 3:1 (koniec) |
FC Koln – Werder | 1:1 (koniec) | | | Paderborn – Hoffenheim | 0:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayer | 0:1 (koniec) |
Polska U17 – Białoruś U-17 | 0:2 (koniec) |
Lyon – Nice | 1:2 (koniec) | | | Bastia – Guingamp | 0:0 (koniec) | | | Caen – Metz | 0:0 (koniec) |
Évian TG – Montpellier | 1:0 (koniec) | | | Rennes – Nantes | 0:0 (koniec) | | | Toulouse – Bordeaux | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Małogoszcz | 0:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Jarosław | 5:0 (koniec) | | | Sparta B. – Jarota | 2:2 (koniec) |
Oława – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Górnik Wes. – Ozimek | 1:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Gorzów Wlkp. | 1:1 (koniec) |
Ruch Z. – Skra | 2:2 (koniec) | | | Wolania – Wisła II | 1:2 (koniec) | | | Polonia Ł. – Pawłowice Śl. | 1:2 (koniec) |
Concordia – Jagiellonia II | 1:0 (koniec) | | | Sokół – Świt NDM | 1:1 (koniec) | | | Czaniec – BKS Stal | 0:3 (koniec) |
Jastrzębie – Grunwald R.Ś. | 4:0 (koniec) |
Celtic – Dundee Utd. | 3:0 (koniec) |
Colorado Rapids – New York City | 0:0 (koniec) |
finał
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki
1:1
(0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Adrian Somorowski
Gole:
90. Wrzesiński – 84. Zawiska
Sędziowie: Marcin Tondel, Jarosław Kurzawa, Kamil Szulc
Widownia:
Kartki: 57. Zwoliński (ALO), 59. Gajewski (ALO), 75. Obi (ALO), 82. Chojecki (ALO) – 24. Drwęcki (NDM)
Spudłowany karny!: 80. Koziara (NDM), bramkarz Ostrowski obronił
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki:
Ostrowski, Bierżyński, Woźniczak, Klepczarek, Gajewski (65. Wrzesiński), Knera (84. Pękała), Pawlak, Zwoliński (70. Serwaciński), Osowski, Obi, Chojecki
Zmiany: Karolak, Stępień, Wrzesiński, Pękała, Serwaciński, Kwiatkowski, Miłosz
Trener:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Libera, Zawiska, Basiuk (78. Szabat), Kozłowski, Reinaldo, Kamiński, Cesarek, Broniszewski (86. Drewnowski), Koziara, Steć, Drwęcki
Zmiany: Domżał, Pachelski, Rusakowicz, Szabat, Kimura, Krzymiński, Drewnowski
Trener:
Zmiany: Karolak, Stępień, Wrzesiński, Pękała, Serwaciński, Kwiatkowski, Miłosz
Trener:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Libera, Zawiska, Basiuk (78. Szabat), Kozłowski, Reinaldo, Kamiński, Cesarek, Broniszewski (86. Drewnowski), Koziara, Steć, Drwęcki
Zmiany: Domżał, Pachelski, Rusakowicz, Szabat, Kimura, Krzymiński, Drewnowski
Trener:
Sędziowie: Marcin Tondel, Jarosław Kurzawa, Kamil Szulc
Widownia:
Bramkę dla gości zdobył Mateusz Zawiska, a dla Sokoła Michał Wrzesiński.
Dziękujemy za uwagę. (16:51:55)
Kolejna bramka po stałym fragmencie gry! Do dośrodkowania z lewego narożnika boiska najlepiej wyskakuje MICHAŁ WRZESIŃSKI i wyrównuje stan meczu!
Jednak doczekaliśmy się bramki! Najlepiej w polu karnym odnalazł się MATEUSZ ZAWISKA i na raty pokonuje Ostrowskiego!
Sokół Aleksandrów Łódzki: Ostrowski – Bierżyński, Woźniczak, Klepczarek, Gajewski – Knera, Pawlak, Zwoliński, Osowski – Obi, Chojecki
Rezerwowi: Karolak, Stępień, Wrzesiński, Pękała, Serwaciński, Kwiatkowski, Miłosz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Libera – Zawiska, Basiuk, Kozłowski, Reinaldo – Kamiński, Cesarek, Broniszewski, Koziara, Steć – Drwęcki
Rezerwowi: Domżał, Pachelski, Rusakowicz, Szabat, Kimura, Krzymiński, Drewnowski.