Unia T. – Małogoszcz 0:0 (koniec) | Stal Rz. – Jarosław 5:0 (koniec) | Sparta B. – Jarota 2:2 (koniec)
Oława – Dzierżoniów 0:1 (koniec) | Górnik Wes. – Ozimek 1:1 (koniec) | Ślęza Wrocław – Gorzów Wlkp. 1:1 (koniec)
Ruch Z. – Skra 2:2 (koniec) | Wolania – Wisła II 1:2 (koniec) | Polonia Ł. – Pawłowice Śl. 1:2 (koniec)
Concordia – Jagiellonia II 1:0 (koniec) | Sokół – Świt NDM 1:1 (koniec) | Czaniec – BKS Stal 0:3 (koniec)
Jastrzębie – Grunwald R.Ś. 4:0 (koniec)
Sparta Brodnica
2:2 (2:2)
Jarota Jarocin
Sobota 21.03.2015, 14:00 • Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Przed nami początek rundy rewanżowej w 3. lidze. Na początek zapraszamy Państwa do Brodnicy, gdzie miejscowa Sparta podejmie Jarotę.

Obie drużyny zajmują miejsca w środku tabeli, ale to gospodarze są zdecydowanym faworytem, choćby z uwagi na większą ilość punktów dotychczas zgromadzonych na koncie. Jarota traci do Sparty siedem punktów.

Starcie w Brodnicy zaczynamy o 14:00 i pewnie emocje będą spore. Pierwszy gwizdek rozbrzmi za mniej więcej 20 minut.

Sparta Brodnica: Wojtkiewicz – Gralewski, Siemko, Lamka, Janczak – Zalewski, Yoneda, Feter, Ciechowski – Kretkowski, Kupisz.

Rezerwowi: Szewczyk, Grisgraber, Miyazaki, Wiśniewski, Szymański.

Jarota Jarocin: Szymański – Chromiński, Wiła, Kieliba, Skokowski – Garbarek, Pacyński, Grobelny, Wróblewski – Cieślak, Antkowiak.

Rezerwowi: Krawczyk, Ludwiczak, Sapritonow, Czabański, Broniszewski, Białożyt, Cierniewski.

1
    Dzisiejsze spotkanie poprzedziła minuta ciszy poświęcona byłemu prezesowi Sparty Brodnice, który odszedł po długiej chorobie.

Gol dla Sparty!
    Bramkę zdobył KRZYSZTOF KRETKOWSKI. Pewny strzał, choć Szymański rzucił się w kierunku piłki.

3
    Rzut wolny dla Jaroty. Wiła faulowany w środku pola.

4
    Walewski uderza w polu karnym gości głową. Piłka trafia nad poprzeczką.

5
    Yoneda zagrywa ręką przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla Jaroty.

6
    Wolny bez historii.

7
    Kieliba uderza głową w polu karnym, ale trafia obok bramki gospodarzy.

8
    Niewiele się dzieje na murawie.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Kupisz (Sparta Brodnica).

12
    Mecz wyrównany. Sporo gry w środku pola i niemniej chaosu w rozegraniu.

14
    Antkowiak na spalonym.

16
    Niewiele się zmieniło od kilku minut. Trudno wskazać, która z drużyn ma przewagę, bo częściej to piłka płata figla zawodnikom niż zawodnicy używają piłki do konstruowania akcji.

18
    Uderzenie Cieślaka na bramkę gospodarzy. Kapitalna interwencja Wojtkiewicza, który przenosi piłkę nad poprzeczką.

19
    Korner dla Jaroty.

20
    Rzut rożny zakończył się przejęciem piłki przez zawodników Sparty.

21
    Zawodnik gości Cieślak leży na murawie.

22
    Żółtą kartkę otrzymuje Feter (Sparta Brodnica).

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Kieliba (Jarota Jarocin).

24
    Gra się zaostrza. Sędzia musiał w zaledwie dwie minuty wyciągnąć dwie żółte kartki.

25
    Kretkowski mocnym strzałem próbował pokonać Szymańskiego, ale futbolówkę zablokowali obrońcy Jaroty.

27
    Bramkę zdobył BARTOSZ ZALEWSKI. Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego gości. Wrzutka trafia w pole karne, gdzie z piłką minął się Garbarek. Futbolówkę uderzył Zalewski i zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu.

29
    Rzut karny dla Jaroty! W polu karnym faulowany był Wiła.

30
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył PIOTR SKOKOWSKI. Mocny strzał pod poprzeczkę.

32
    Niespodziewanie goście zdobywają kontaktową bramkę. Raczej takim wynikiem nie zakończy się pierwsza część spotkania, bo obie drużyny ryzykowanie grają w defensywie.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Jarota Jarocin).

35
    Ostatnie 10 minut pierwszej połowy.

35
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Zawodnik Jaroty z bliskiej odległości trafia do siatki. Wojtkiewicz był bez szans.

37
    Niewiele się dzieje, bo też trzeba odpocząć po tych niesamowitych minutach. 10 minut mija, a kibice zobaczyli trzy bramki!

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Siemko (Sparta Brodnica).

40
    Ostatnie 5 minut pierwszej połowy spotkania.

42
    Nic się nie dzieje. Gra przeniosła się na środek boiska.

44
    Sędzia nie doliczył dodatkowego czasu do pierwszej połowy.

45

Za nami ciekawa połowa spotkania, która obfitowała w starcia w środku pola i bramki. Zobaczymy, co też ciekawego będą dla nas mieli do pokazania zawodnicy w drugiej odsłonie meczu.

46

48
    Na boisku niewiele się dzieje. Zmian nie mieliśmy w żadnej z drużyn.

52
    Rajd Wiły, który wbiega w pole karne Sparty. Obrońcy gości wybijają piłkę na rzut rożny.

53
    Strzał Grobelnego głową w polu karnym. Piłkę łapie Wojtkiewicz.

55
    Pierwsze 10 minut drugiej połowy za nami. Przeważa Jarota.

56
    Rzut wolny dla Jaroty po faulu w środku pola.

58
    Gramy w środku pola.

60
    Kwadrans gry za nami. Niewiele się dzieje, choć to gospodarze mają optyczną przewagę.

63
    Antkowiak faulowany pod bramką gospodarzy.

64
    Strzał z rzutu wolnego nieudany. Piłka dla zawodników Sparty.

67
    Spotkanie się wyrównało w środku pola obustronna walka. Żadna z drużyn nie potrafi opanować skutecznie piłki i dłużej się przy niej utrzymać.

69
    Wydawało się, że będzie okazja dla Sparty, ale atak został zatrzymany przez obrońców gości.

72
    Zmiana w drużynie Sparta Brodnica: z boiska schodzi Grisgraber, na boisku pojawia się Janczak.

73
    Cieślak uderzał z dystansu, ale trafia obok bramki.

75
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Wiła, na boisku pojawia się Ludwiczak.

77
    Goście coraz dłużej utrzymują się przy piłce.

80
    Ostatnie 10 minut spotkania.

82
    Zmiana w drużynie Sparta Brodnica: z boiska schodzi Zalewski, na boisku pojawia się Miyazaki.

82
    Hubert Antkowiak sam na sam z Wojtkiewiczem, ale góra bramkarz gospodarzy.

85
    Mocne uderzenie zza pola karnego Antkowiaka.

87
    Jarota stara się zaatakować.

89
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Pacyński, na boisku pojawia się Białożyt.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90+2
    Akcja jedna z ostatnich. W zamieszaniu pod polem karnym jeden z zawodników Sparty uderzył, a piłkę broni Szymański!

90+3

To był niezwykle ciekawy mecz, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej z boiska wiało nudą i nie jeden kibic ziewał, bo trudno było nie poczuć znużenia.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów i trzeba przyznać, że całkiem zasłużony wynik, bo żadna z drużyn nie zasłużyła na wygraną.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu lajfy.com! (16:15:05)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.