Ruch – Zawisza | 1:2 (koniec) | | | Wisła K. – Cracovia | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Górnik Z. | 1:0 (koniec) |
Stomil – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Miedź – GKS T. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – Arka | 0:0 (koniec) |
Chojniczanka – GKS K. | 1:1 (koniec) | | | Flota – Dolcan | 0:1 (koniec) | | | Wigry – Chrobry | 1:0 (koniec) |
Wisła Pł. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) |
Raków – MKS Kluczbork | 0:1 (koniec) | | | Limanovia – Zagłębie S. | 3:4 (koniec) | | | Siarka T. – Stal S. W. | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal M. | 2:2 (koniec) |
Man City – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Aston Villa – Swansea | 0:1 (koniec) | | | Newcastle – Arsenal | 1:2 (koniec) |
Southampton – Burnley | 2:0 (koniec) | | | Stoke – Crystal Palace | 1:2 (koniec) | | | Tottenham – Leicester | 4:3 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) |
Chievo – US Palermo | 1:0 (koniec) | | | AC Milan – Cagliari | 3:1 (koniec) |
Atletico – Getafe | 2:0 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Malaga | 1:0 (koniec) | | | Levante – Celta Vigo | 0:1 (koniec) |
Granada – Eibar | 0:0 (koniec) | | | Bilbao – Almeria | 2:1 (koniec) |
Hannover – Borussia D. | 2:3 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:0 (koniec) | | | Stuttgart – Eintracht | 3:1 (koniec) |
FC Koln – Werder | 1:1 (koniec) | | | Paderborn – Hoffenheim | 0:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayer | 0:1 (koniec) |
Polska U17 – Białoruś U-17 | 0:2 (koniec) |
Lyon – Nice | 1:2 (koniec) | | | Bastia – Guingamp | 0:0 (koniec) | | | Caen – Metz | 0:0 (koniec) |
Évian TG – Montpellier | 1:0 (koniec) | | | Rennes – Nantes | 0:0 (koniec) | | | Toulouse – Bordeaux | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Małogoszcz | 0:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Jarosław | 5:0 (koniec) | | | Sparta B. – Jarota | 2:2 (koniec) |
Oława – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Górnik Wes. – Ozimek | 1:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Gorzów Wlkp. | 1:1 (koniec) |
Ruch Z. – Skra | 2:2 (koniec) | | | Wolania – Wisła II | 1:2 (koniec) | | | Polonia Ł. – Pawłowice Śl. | 1:2 (koniec) |
Concordia – Jagiellonia II | 1:0 (koniec) | | | Sokół – Świt NDM | 1:1 (koniec) | | | Czaniec – BKS Stal | 0:3 (koniec) |
Jastrzębie – Grunwald R.Ś. | 4:0 (koniec) |
Celtic – Dundee Utd. | 3:0 (koniec) |
Colorado Rapids – New York City | 0:0 (koniec) |
finał
Polonia Łaziska Górne
1:2
(0:1)
Pniówek Pawłowice Śląskie
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Dawid Porwolikk
Gole:
31. Szczyrba (kar.), 90+1. Sobczak
Sędziowie: główny : Bartosz Owsiany , asystenci : Damian Picz i Krzysztof Glensk
Widownia:
Kartki: 56. Wawrzyniak (LGO) – 74. Szelong (PPS), 74. Kukla (PPS)
Spudłowany karny!:
Polonia Łaziska Górne:
Gieracz 12 – Mazur 8, Rybak 4 , Gersok 2 , Suchecki 3, Widuch 5 , Wawrzyniak 6 , Majsner 9 , Wawoczny 18 ( Czupryna 15 minuta)
Zmiany: Wójcik 33 , Augustyniok 7 , Tyszczak 11 , Rączka 21 , Czupryna 14 , Łęszczak 17 , Paszek 10
Trener:
Pniówek Pawłowice Śląskie: Szelong 32- Adamek 22 , Kukla 14, Przybyła 18 , Skorupa 77 , Benauer 11 , Ciuberek 13 , Szczyrba21 , Kostecki 9, Mazurek 20, Glenc 23
Zmiany: Podolak 26 – Słaby 4 , Lalko 6 , Gać 19 , Stramski 8 , Kucharski 15 , Sobczak 10
Trener:
Zmiany: Wójcik 33 , Augustyniok 7 , Tyszczak 11 , Rączka 21 , Czupryna 14 , Łęszczak 17 , Paszek 10
Trener:
Pniówek Pawłowice Śląskie: Szelong 32- Adamek 22 , Kukla 14, Przybyła 18 , Skorupa 77 , Benauer 11 , Ciuberek 13 , Szczyrba21 , Kostecki 9, Mazurek 20, Glenc 23
Zmiany: Podolak 26 – Słaby 4 , Lalko 6 , Gać 19 , Stramski 8 , Kucharski 15 , Sobczak 10
Trener:
Sędziowie: główny : Bartosz Owsiany , asystenci : Damian Picz i Krzysztof Glensk
Widownia:
Sobczak strzelcem bramki