2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
St. Louis Blues
Niedziela 22.03.2015, 17:00 • Joe Louis Arena, Detroit • National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:45:35)

Koniec spotkania! Po świetnym hokejowym widowisku Detroit Red Wings pokonuje na własnym lodzie St. Louis Blues 2:1 po dogrywce!

JUSTIN ABDELKADER - 2:1

60:24
    Gol dla Detroit!
    Bramkę zdobył JUSTIN ABDELKADER.

GOOOOL! To była krótka dogrywka! Detroit wykorzystuje grę w przewadze, jeszcze tą z drugiej tercji i wygrywa cały mecz! JUSTIN ABDELKADER dobija strzał Židlickiego z najbliższej odległości i Allan był zmuszony do kapitulacji!

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki wygrane przez Detroit.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec regulaminowego czasu gry. Mamy remis 1:1 a więc czeka nas dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:39
    Będzie gorąco. Dwie minuty kary dla Berglunda za spowodowanie upadku przeciwnika.