Lubawa – Tychy 0:3 (koniec) | Łęczyca – TAF Toruń 2:1 (koniec) | Rekord – Poznań 3:2 (koniec)
Pawłowice – Wieliczka 1:5 (koniec) | Tychy – Rekord 0:1 (koniec) | Łęczyca – Wieliczka 1:1 (1:3 po rz. karnych)
Tychy – H. Łęczyca 1:1 (7:6 po rz. karnych) | Rekord – Wieliczka 3:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (1:3)
Junior Hurtap Łęczyca
1:1 (0:1)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 22.03.2015, 14:00Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Przed nami drugie spotkanie, które zadecyduje o tym, kto zagra w meczu finałowym z Rekordem, a kto w spotkaniu o trzecie miejsce z GKS-em Tychy!

Wieliczka w meczu ćwierćfinałowym wygrała 5:1 z ekipą z Pawłowic. Łęczyca z kolei, by dotrzeć do półfinału musiała sobie poradzić z TAF Toruń. Wynik 2:1 pozwolił awansować do tej rundy.

Tak wyglądają kadry obu zespołów, które powalczą o finał młodzieżowych mistrzostw Polski do lat osiemnastu:

Junior Hurtap Łęczyca: Szymon Ignaczak, Zagajewski, Hurnik, Pajęcki, Kubiak, Domagalski, Raszewski, Osiński, Michał Ignaczak, Adrjańczyk, Zdych, Kubiak.

MKF Solne Miasto: Grochalski, Kudelski, Niciarz, Bebenek, Jasiołek, Łabut, Przybył, Cieśla, Ropek, Korcala, Leśniak, Siwiecki, Czubin.

Oba zespoły pojawiły się na boisku. Za chwilę początek walki o wielki finał!

00:01

01:05
    Spokojny początek spotkania. Oba zespoły wymieniają dużo podań od pierwszych minut.

01:52
    Łęczyca miała szansę z rzutu rożnego, ale rywale szybko oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

02:14
    Groźnie wyprowadzona kontra przez zespół z Łęczycy, ale uderzenie Osińskiego pozostawiało wiele do życzenia.

03:09
    Zagranie piłki ręką przez zawodnika Łęczycy i szansa na skuteczne wykonanie rzutu wolnego. Było to pierwsze przewinienie.

04:55
    Dużo walki, głównie w środkowej strefie boiska. Obie drużyny nie mają pomysłu, jak sforsować dobrze grające defensywy.

05:45
    Zawodnik Wieliczki wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem, ale górą zawodnik Hurtap Łęczycy.

06:14
    Dwa rzuty rożne dla ekipy z Łęczycy.

06:32
    Uderzenie zza pola karnego, piłka odbija się od pleców zawodnika Łęczycy i wychodzi poza boisko.

06:50
    Szansa na wyjście z kontrą w wykonaniu gospodarzy, faul w środku pola. Drugie przewinienie w ekipie z Solnego Miasta.

07:19
    Ogromne zamieszanie pod bramką Łęczycy, wydaje się, że piłka minęła linię bramkową, sędzia był innego zdania.

08:08
    Czas dla zespołu z Wieliczki. Trener Solnego Miasta ma chwilę, by przekazać wskazówki swoim zawodnikom.

09:10
    Uderzenie z dziesiątego metra, pewnie między słupkami zachował się bramkarz MKF.

10:04
    Gol dla Wieliczki!
    Solne Miasto wychodzi na prowadzenie! W końcu doczekaliśmy się tego trafienia! Wieliczka była bliższa strzelenia bramki i do tego dążyła. W efekcie się udało. Trafienie na 1:0 zalicza KAMIL DZIWISZEWSKI.

11:17
    Łęczyca próbuje szybko doprowadzić do wyrównania. Będzie o to niezwykle trudno, biorąc pod uwagę dobrze grającą defensywę rywali.

11:38
    Ostatnie sekundy pierwszej połowy, wydaje się, że w tej części nic więcej się nie wydarzy.

12:00

Dwanaście minut gry za nami. Solne Miasto prowadzi 1:0 po bramce Dziwiszewskiego i to ekipa z Wieliczki jest bliższa finału. Wracamy za parę minut.

12:01

12:30
    Ekipa z Łęczycy drugą połowę zaczyna od przewinienia. To pierwszy faul.

13:15
    Zawodnicy Wieliczki wyszli w trzech z kontrą na bramkę Łęczycy, ale jeden z nich popisał się nieudanym strzałem.

14:10
    Oba zespoły miały sytuacje sam na sam, ale żaden z zawodników nie wykorzystał szans.

15:59
    Gol dla Łęczycy!
    Łęczyca wyrównuje stan meczu! KRYSTIAN OSIŃSKI przywraca nadzieje na awans do finału swojej drużynie!

16:30
    Solne Miasto próbuje szybko odpowiedzieć i ponownie wyjść na prowadzenie. Będzie o to bardzo trudno, bowiem Łęczyca wie, o jaką stawkę gra i każdy błąd w defensywie może się źle skończyć.

17:25
    Było groźnie pod bramką Hurtapu, w ostatniej chwili defensorzy wyjaśniają sytuację.

18:25
    Walka o każdą piłkę na boisku. Wkraczamy w decydującą fazę spotkania.

19:35
    Nieco ponad cztery minuty do zakończenia spotkania. Przydałoby się, by ktoś indywidualnie ruszył w któreś z drużyn.

20:45
    Niewykorzystana kontra w zespole gości. Rywale szybko powrócili na własną połowę.

21:10
    Czas płynie nieubłaganie, a żadna z drużyn nie przejawia inicjatywy.

21:25
    Trener Łęczycy poprosił o czas. Obaj szkoleniowcy mają chwilę czasu, by przekazać wskazówki na ostatnie, regulaminowe minuty meczu.

22:30
    Przed nami decydujące dziewięćdziesiąt sekund meczu. Czy któraś z drużyn strzeli złotą bramkę w końcowej fazie spotkania?

23:11
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania.

23:45
    Szansa dla Łęczycy na piętnaście sekund przed końcowym gwizdkiem drugiej połowy.

24:00
    Druga połowa skończona.

Remis w regulaminowym czasie gry. Jeśli dogrywka, która trwa pięć minut, nie wyłoni zwycięzcy, to będzie czekać nas seria trzech rzutów karnych.

24:01
    Dogrywka została rozpoczęta.

24:35
    Wojciech Przybył szuka kolejnych bramek. Wicelider strzelców został powstrzymany przez golkipera Łęczycy.

25:34
    Wieliczka jakby aktywniejsza w dogrywce. Zespół z Małopolski szuka zwycięskiego gola.

25:40
    To już trzecie przewinienie. Kolejny faul będzie oznaczać przedłużony rzut karny dla Solnego Miasta.

26:28
    Osiński ubiegł Przybyła, który już ruszał na bramkę Łęczycy.

27:02
    Próba Przybyła z ostrego kąta, piłka znacząco mija bramkę Hurtapu.

27:25
    Ponownie Przybył, uderzenie to broni Jakub Zdych. Rzut rożny.

27:45
    Krótko wznowiony korner, podanie do Przybyła, a ten trafia w spojenie słupka z poprzeczką.

28:01
    Rozpoczęła się ostatnia, regulaminowa minuta dogrywki.

28:48
    Ostatnie dwanaście sekund meczu.

29:00
    Koniec dogrywki.

Przed nami seria rzutów karnych, która wyłoni zwycięzcę!

1:2
    Wieliczka prowadzi już 2:1.Dziwiszewski pewnym egzekutorem.

1:2
    2. serie
    1:2
    Osiński nie strzelił! Siewicki okazał się lepszy!

1:3
    3. serie
    1:3
    Przybył pewnym wykonawcą! MKF Solne Miasto w finale!!

Solne Miasto Wieliczka zmierzy się w wielkim finale z Rekordem Bielsko-Biała! Hurtap Łęczyca niebawem zmierzy się w meczu o trzecie miejsce z GKS-em Tychy. Serdecznie zapraszamy na oba mecze! (15:12:49)