Lubawa – Tychy 0:3 (koniec) | Łęczyca – TAF Toruń 2:1 (koniec) | Rekord – Poznań 3:2 (koniec)
Pawłowice – Wieliczka 1:5 (koniec) | Tychy – Rekord 0:1 (koniec) | Łęczyca – Wieliczka 1:1 (1:3 po rz. karnych)
Tychy – H. Łęczyca 1:1 (7:6 po rz. karnych) | Rekord – Wieliczka 3:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (7:6)
GKS Futsal Tychy
1:1 (0:0)
Hurtap Łęczyca
Niedziela 22.03.2015, 15:15Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Ależ emocje w serii rzutów karnych!! GKS Futsal Tychy brązowym medalistą młodzieżowych mistrzostw Polski do lat osiemnastu!! Dziękuje za śledzenie tej relacji i zapraszam na finałowe emocje! (16:36:12)

8. serie
    7:6
    PYTEL zapewnia trzecie miejsce tyszanom!!

8. serie
    6:6
    Bramkarz odczytał intencje Osińskiego i obronił strzał!

7. serie
    6:6
    Radziński trafia.

7. serie
    5:6
    Osiński długo biegnie i... trafia! Ależ emocje!!

2:3
    Hurtap zachowuje szansę na brązowy medal.

1:1
    Domagalski zachowuje szansę na zdobycie brązowego medalu.

1. serie
    1:0
    Pytel strzela!

1. serie
    0:0
    Adrjańczyk nie wykorzystuje rzutu karnego!

Rozpoczynają się rzuty karne.

Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy. Jedno jest pewne – seria rzutów karnych wyłoni drużynę, która stanie na podium! Jest o co walczyć!

29:00
    Dogrywka skończona.

28:55
    Przed nami ostatnie pięć sekund meczu. Wydaje się, że tu nic więcej się nie wydarzy.

27:55
    Uderzenie z dosyć ostrego kąta, na raty broni Zdych.

27:39
    Szansa dla Łęczycy z rzutu wolnego, ale piłka po strzale trafia w stojący mur.

26:30
    Za nami półmetek dogrywki, a wciąż nie wiemy, kto zdobędzie brązowy medal.

25:55
    Szansa dla Hurtapu, uderzenie Szymona Ignaczaka, który był nieco przytrzymywany przy oddaniu strzału.

24:20
    Co ciekawe – to druga z rzędu dogrywka na tych mistrzostwach, w której bierze udział zespół z Łęczycy.

24:01
    Dogrywka została rozpoczęta.

Remis w regulaminowych dwudziestu czterech minutach! Czeka na nas dodatkowe pięć minut!

24:00
    Druga połowa skończona.

23:30
    Przed nami decydujące trzydzieści sekund regulaminowego czasu gry! Jeśli nic się nie zmieni, to czekać na nas będzie pięciominutowa dogrywka!

22:40
    Gol dla Hurtapu!
    Zaryzykowali i się opłaciło!! Łęczyca wciąż w walce o brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski! KRYSTIAN OSIŃSKI pełnił funkcję lotnego bramkarza i to właśnie on doprowadził do remisu!

22:32
    Hurtap gra z lotnym bramkarzem w ostatnich sekundach. Tak naprawdę nic nie ryzykują.

21:30
    Czas płynie nieubłaganie. Sekundy mijają, a Łęczyca wciąż szuka kontaktowego gola.

20:30
    Kolejny czas dla obu trenerów. Trudno się dziwić szkoleniowcom, bowiem jest to odpowiedni moment, by w jakiś sposób zmobilizować do lepszej gry swoich podopiecznych.

20:10
    W ostatnich sekundach jakoś lepiej zagrali zawodnicy Łęczycy, nie mniej jednak brakuje skuteczności w wykończeniu.

20:01
    Przed nami decydujące cztery minuty. W tej chwili tyszanie są bardzo bliscy zajęcia trzeciego miejsca na tych mistrzostwach.

19:56
    O czas dla Łęczycy poprosił trener. Z tak grającą defensywą nie można liczyć na korzystny wynik spotkania.

19:54
    Kolejna kontra tyszan, w ostatniej chwili odważnym wślizgiem popisuje się Zagajewski.

19:13
    Głupia strata w środkowej strefie boiska, Wybraniec przejął piłkę, ruszył w kierunku prawej strony, po czym oddał strzał na dłuższy słupek, ale nieznacznie się pomylił.

17:45
    Bliscy wyrównania byli zawodnicy GKS-u, w ostatniej chwili piłkę do własnego bramkarza podaje zawodnik Hurtapu.

16:45
    Dużo gry w środku pola. Inicjatywę w tym meczu na dobre przejęcie zawodnicy z Tych.

15:55
    Zespół z Łęczycy w trudnej sytuacji. Są bardzo zmęczeni, a dodatkowo tracą bramkę na początku drugiej połowy.

14:55
    Gol dla GKS-u!
    Zmęczenie wdało się we znaki! Tyszanie obejmują prowadzenie! Wszystko zaczęło się od straty w środkowej strefie boiska! NIKODEM WYBRANIEC otwiera wynik spotkania.

13:55
    Czas płynie nieubłaganie, wciąż jednak na tablicy wyników 0:0.

12:55
    Dwie próby tyszan, ponownie między słupkami zachował się Jakub Zdych.

12:01

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszych dwunastu minutach meczu o trzecie miejsce. Jak dotąd mamy bezbramkowy remis, choć obie ekipy miały swoje sytuacje na strzelenie bramki.

12:00

11:26
    Uderzenie w końcówce pierwszej fazy meczu. Próba zawodnika Łęczycy ląduje na bocznej siatce.

10:45
    Szansa dla Łęczycy, ale nikt nie zamykał dogrania wszerz pola karnego.

09:45
    Nieco ponad dwie minuty do zakończenia pierwszej części meczu. Oba zespoły próbują coś działać na boisku.

08:48
    Wkraczamy w decydującą fazę pierwszej połowy. W tym okresie zazwyczaj pada najwięcej bramek.

07:50
    Kibice, zgromadzeni na trybunach domagali się wręcz, by zawodnik z Tych próbował kończyć sam akcję. Tak jednak się nie stało, a gracz GKS-u zaliczył nieudane podanie.

06:59
    W grze Łęczycy pojawiły się nieco nerwowe ruchy, sporo niedokładnych podań.

06:30
    Nikt w tym spotkaniu przegrać nie chce. Trzecie miejsce to i tak lepiej, aniżeli zająć pozycję tuż za podium.

05:20
    Gra jest toczona na wysokim poziomie, brakuje jedynie bramek, które mogłyby jeszcze bardziej ożywić to widowisko.

04:32
    Trzecie przewinienie w zespole GKS-u. Kolejny faul będzie skutkować przyznaniem rzutu karnego z linii dziesiątego metra.

04:02
    Szansa na strzelenie bramki dla zespołu gości z rzutu wolnego. Piłka dwukrotnie została jednak zablokowana.

03:47
    Krótkie wznowienie z linii bocznej boiska, a następnie uderzenie nad bramką Łęczycy.

02:47
    Szansa dla Łęczycy z rzutu wolnego, jednak piłka po strzale trafiła w stojący mur.

02:35
    Szczęście po stronie Hurtapu, bowiem Radziński uderzył "tylko" w poprzeczkę.

01:30
    Tyszanie od początku próbują stworzyć sobie groźne sytuacje podbramkowe.

00:30
    Spokojny początek spotkania. Z pewnością zmęczenie z poprzedniego meczu da się we znaki zespołowi z Łęczycy.

00:01

Przed nami spotkanie o trzecie miejsce! GKS Futsal Tychy podejmować będzie Junior Hurtap Łęczycę.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:15.