Mistrzostwa Polski Zakopane | Kamil Stoch (koniec) |
wydarzenie zakończone
Mistrzostwa Polski na dużej skoczni
Kamil Stoch
(Stękała, Żyła)
Jarosław Kowalski
Statystyki
Lista startowa
1. Dawid Hreśka
2. Mateusz Dyrcz
3. Paweł Czyc
4. Łukasz Bukowski
5. Daniel Mąka
6. Maciej Dziedzic
7. Piotr Kudzia
8. Mateusz Staszel
9. Kacper Kupczak
10. Tymoteusz Urbaś
11. Piotr Byrski
12. Krystian Karpiel
13. Michał Pytel
14. Damian Skupień
15. Gabriel Majcher
16. Jakub Chowaniec
17. Paweł Murzyn
18. Artur Wacławiak
19. Michał Gut-Chowaniec
20. Andrzej Pałasz
21. Igor Smorul
22. Szymon Łokaj
23. Paweł Twardosz
24. Tomasz Pilch
25. Dawid Krupa
26. Michał Milczanowski
27. Krystian Kołodziej
28. Jan Łowisz
29. Kacper Konior
30. Szczepan Kupczak
31. Paweł Gut
32. Dominik Kastelik
33. Jakub Przybyła
34. Wojciech Marusarz
35. Marcin Budz
36. Konrad Janota
37. Mateusz Kojzar
38. Dawid Jarząbek
39. Andrzej Gąsienica
40. Krzysztof Leja
41. Adam Ruda
42. Artur Kukuła
43. Łukasz Podżorski
44. Andrzej Zapotoczny
45. Krzysztof Miętus
46. Grzegorz Miętus
47. Jakub Kot
48. Przemysław Kantyka
49. Tomasz Byrt
50. Stanisław Biela
51. Andrzej Stękała
52. Krzysztof Biegun
53. Jan Ziobro
54. Bartłomiej Kłusek
55. Stefan Hula
56. Aleksander Zniszczoł
57. Maciej Kot
58. Klemens Murańka
59. Dawid Kubacki
60. Piotr Żyła
61. Kamil Stoch
Wyniki konkursu
1. Kamil Stoch 310,1p (129/141,5)
2. Andrzej Stękała 271,3p (127/124)
3. Piotr Żyła 267,3p (121,5/141,5)
4. Jakub Kot 260,6p (121/129)
5. Krzysztof Biegun 251,6p (116,5/140,5)
6. Maciej Kot 247,2p (121/123,5)
7. Klemens Murańka 242,4p (116,5/144)
8. Andrzej Zapotoczny 237,6p (120,5/119,5)
9. Dawid Kubacki 235,8p (129,5/104)
10. Tomasz Byrt 235,3p (118,5/120,5)
Lista startowa
1. Dawid Hreśka
2. Mateusz Dyrcz
3. Paweł Czyc
4. Łukasz Bukowski
5. Daniel Mąka
6. Maciej Dziedzic
7. Piotr Kudzia
8. Mateusz Staszel
9. Kacper Kupczak
10. Tymoteusz Urbaś
11. Piotr Byrski
12. Krystian Karpiel
13. Michał Pytel
14. Damian Skupień
15. Gabriel Majcher
16. Jakub Chowaniec
17. Paweł Murzyn
18. Artur Wacławiak
19. Michał Gut-Chowaniec
20. Andrzej Pałasz
21. Igor Smorul
22. Szymon Łokaj
23. Paweł Twardosz
24. Tomasz Pilch
25. Dawid Krupa
26. Michał Milczanowski
27. Krystian Kołodziej
28. Jan Łowisz
29. Kacper Konior
30. Szczepan Kupczak
31. Paweł Gut
32. Dominik Kastelik
33. Jakub Przybyła
34. Wojciech Marusarz
35. Marcin Budz
36. Konrad Janota
37. Mateusz Kojzar
38. Dawid Jarząbek
39. Andrzej Gąsienica
40. Krzysztof Leja
41. Adam Ruda
42. Artur Kukuła
43. Łukasz Podżorski
44. Andrzej Zapotoczny
45. Krzysztof Miętus
46. Grzegorz Miętus
47. Jakub Kot
48. Przemysław Kantyka
49. Tomasz Byrt
50. Stanisław Biela
51. Andrzej Stękała
52. Krzysztof Biegun
53. Jan Ziobro
54. Bartłomiej Kłusek
55. Stefan Hula
56. Aleksander Zniszczoł
57. Maciej Kot
58. Klemens Murańka
59. Dawid Kubacki
60. Piotr Żyła
61. Kamil Stoch
Wyniki konkursu
1. Kamil Stoch 310,1p (129/141,5)
2. Andrzej Stękała 271,3p (127/124)
3. Piotr Żyła 267,3p (121,5/141,5)
4. Jakub Kot 260,6p (121/129)
5. Krzysztof Biegun 251,6p (116,5/140,5)
6. Maciej Kot 247,2p (121/123,5)
7. Klemens Murańka 242,4p (116,5/144)
8. Andrzej Zapotoczny 237,6p (120,5/119,5)
9. Dawid Kubacki 235,8p (129,5/104)
10. Tomasz Byrt 235,3p (118,5/120,5)
1. Dawid Kubacki 132,6p (129,5)
2. Kamil Stoch 131,2p (129)
3. Andrzej Stękała 127,1p (127)
4. Piotr Żyła 116,7p (121,5)
5. Maciej Kot 115,3p (121)
(www.wp.pl)
11:00 – odprawa techniczna
14:00 – trening wolny
15:00 – seria próbna
16:00 – 1. seria konkursowa
Seria finałowa 20 minut po zakończeniu 1. serii