Macedonia Płn. – Białoruś 1:2 (koniec) | Słowacja – Luksemburg 3:0 (koniec) | Hiszpania – Ukraina 1:0 (koniec)
Anglia – Litwa 4:0 (koniec) | Słowenia – San Marino 6:0 (koniec) | Szwajcaria – Estonia 3:0 (koniec)
Liechtenstein – Austria 0:5 (koniec) | Mołdawia – Szwecja 0:2 (koniec) | Czarnogóra – Rosja 0:0 (opóź.)
Słowacja
3:0 (3:0)
Luksemburg
Piątek 27.03.2015, 20:45Eliminacje Mistrzostw Europy

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:35:48)

Słowacja pewnie wygrywa z Luksemburgiem 3:0! Gospodarze umacniają się na prowadzeniu w grupie C. W tym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty dominowali reprezentacji Słowacji, którzy nie tylko zdołali strzelić trzy bramki, ale przede wszystkich nie stracili żadnej.

90+3

90+2
    Owację na stojąca od swoich kibiców otrzymują reprezentanci Słowacji.

90+1
    Rzut wolny dla gości z prawej strony. Bardzo niedokładne piłkę dośrodkowuje w "szesnastkę" gospodarzy Chanot.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Gospodarze szanują piłkę. Goście wyraźnie są już zrezygnowani, niewiele dzieje się na placu gry.

88
    Niedokładne podanie na prawą stronę do Pekarika i na dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry zza linii bocznej goście.

86
    Spóźnił się teraz z interwencją Martin Skrtel. Obrońca reprezentacji Słowacji i gracz angielskiego Liverpoolu zobaczył za ten faul żółtą kartkę.

84
    Nie opanował piłki na lewym skrzydle Robert Mak, ta wyszła poza linię końcową boiska. Z linii piątego metra piłkę do gry wprowadzi Joubert.

83
    Niepotrzebny faul Chanota na Hamsiku w środku pola.

82
    Wysokie dośrodkowanie w pole karne gości, z bramki wychodzi Joubert, który chwyta futbolówkę w rękawice.

81
    Faulowany na lewej stronie Sestak, będzie kolejna już szansa na podwyższenie wyniku dla zawodników drużyny gospodarzy.

80
    Zmiana w drużynie Słowacja: z boiska schodzi Stoch, na boisku pojawia się Sestak.

79
    Tym razem w pułapkę offsajdową dał się złapać Nemec.

78
    Trzecia, ostatnia zmiana w drużynie Luksemburgu: Laterza zastępuje Bensiego.

76
    Prostopadłe podanie do Stocha, ale skrzydłowy gospodarzy na spalonym.

74
    Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Słowacy "pozwalają" utrzymywać się przy piłce gościom, którzy nie potrafią zagrozić bramce Kozacika.

73
    Z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę gości uderzał Hamsik, ale jego próba bardzo niecelna.

72
    Fauluje Pekarika Chanot. Rzut wolny dla gospodarzy około 25 metrów od bramki Jouberta.

70
    Gromkimi brawami żegnany przez kibiców Vlado Weiss, za niego przez ostatnie 20 minut grać będzie Robert Mak.

69
    Do wejścia na plac gry przygotowany Robert Mak.

68
    Na własnej połowie piłkę rozgrywają gospodarze. W okolicy linii środkowej ustawiają się piłkarze drużyny przyjezdnej.

67
    Dobre dośrodkowanie Stoch spod chorągiewki, ale w polu karnym rywali przepisy przekroczył Stoch.

66
    Wywalczył kolejny rzut rożny dla swojej drużyny Petr Pekarik, pod chorągiewkę zmierza Weiss.

64
    Zmiana w drużynie Luksemburg: z boiska schodzi Deville, na boisku pojawia się Payal.

63
    To był 13 faul reprezentacji Luksemburga, tylko dwa przewinienia popełnili piłkarze zza naszej południowej granicy.

62
    Żółta karta dla Mutscha za bardzo brzydki faul na Weissie, spóźniona interwencja kapitana drużyny przyjezdnej.

61
    Faulowany na prawej flance Vlado Weiss. Rzut wolny dla gospodarzy.

60
    Luksemburg miał rzut wolny, ale niedokładnym dośrodkowaniu spod chorągiewki Mutscha piłkę chwyta Kozacik.

59
    Zmiana w drużynie Słowacja: z boiska schodzi Kucka, na boisku pojawia się Hrosovsky.

59
    Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie, Słowacja ustawia się przed bramka Kozacika.

57
    Kucka opuszcza murawę na noszach.

56
    Kolejny ostry faul zawodnika gości. Ucierpiał w starciu Philippsem Kucka, przerwa w grze. Słowacja rozpocznie z rzutu wolnego około 20 metrów od bramki rywali.

54
    Rzut rożny dla gospodarzy. Krótkie rozegranie, Stoch uderza na bramkę drużyny przyjezdnej, ale po raz kolejny skuteczną interwencją popisuje się Joubert.

52
    Z 25 metrów na bramkę gości uderzał Hamsik, ale trafił wprost w Jouberta, bramkarz Luksemburga pewnie chwyta futbolówkę w rękawice.

51
    Zmiana w drużynie Luksemburg: z boiska schodzi Holter, na boisku pojawia się Da Mota.

50
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla Słowacji, ale niedokładne pod bramkę Jouberta dośrodkował Stoch.

48
    Faulowany na 20 metrze Hamsik, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

47
    Żółtą kartkę otrzymuje Holter (Luksemburg).

47
    Żaden ze szkoleniowców jak na razie nie zdecydował się na jakiekolwiek zmiany.

46

Po pierwszej połowie Słowacja prowadzi z Luksemburgiem 3:0. Gospodarze kontrolują wydarzenia boiskowe, niewiele wskazuje na to, żeby obraz gry zmienił się nam w drugiej połowie, na którą zapraszamy już za kilkanaście minut, zostańcie z nami!

45

45
    Szansę na drugą bramkę miał Weiss, ale pomocnik gospodarzy nie zdołał przelobować Jouberta, który wyszedł za daleko w głąb pola.

43
    Niedokładne dośrodkowanie w pole karne rywali Holtera, wybija piłkę Skrtel.

41
    Prostopadłe podanie Holtera, ale na wyraźnym spalonym Joachim.
    Peter PEKARIK - 3:0

39
    Gol dla Słowacji!
    Znakomicie przyjął piłkę w polu karnym gości PETER PEKARIK, który zwiódł tym obrońcę Luksemburga i potem w sytuacji "sam na sam" nie miał problemów z pokonaniem Jouberta!

38
    Szukał podanie Nemece Stoch, ale "przeczytał" jego zamiary Schnell, który przejął piłkę.

36
    Żółta kartka dla Devill'a za ostry atak w nogi Kucki.

35
    Całym zespołem bronią się teraz gospodarze. Atak pozycyjny zawodników drużyny przyjezdnej.

33
    Przejęli inicjatywę gości. Czy uda im się strzelić kontaktową bramkę?

32
    Wiele niedokładności z obu stron w ostatnich minutach. Gra toczy się w środku pola.

31
    Długie podanie na lewe skrzydło, ale tam świetnie uprzedził rywala Hubocan.

30
    Żółta kartka dla Pekarika za faul na Joachimie. To pierwsze indywidualne upomnienie w tym meczu.

29
    Świetny przechwyt w środku pola Stocha, gospodarze budują kolejny atak pozycyjny.

28
    Z dystansu próbował zaskoczyć Kozacika Holter, piłka po jego strzale trafia w Hamsika.

27
    Za głębokie dośrodkowanie w pole karne rywali Weissa. Od bramki rozpocznie Joubert.

25
    Drugi rzut rożny dla gości. Tym razem w pole karne rywali dogrywał piłkę Bensi, ta ostatecznie ląduje w rękawicach Kozacika.

25

24
    Obie drużyny wyraźnie spuściły z tonu. Tym razem to gospodarze wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

23
    Piłkę na własnej połowie rozgrywają piłkarze reprezentacji Luksemburga.
    Vladimir WEISS - 2:0

21
    VLADIMIR WEISS otrzymał świetne podanie na 11 metr, napastnik gospodarzy potężnie huknął obok interweniującego Jouberta! Słowacja prowadzi już 2:0!

20
    Z lewej strony piłkę w pole karne rywali wstrzelił Stoch, ale zdołał wybić ją z dala od bramki Jouberta Gerson.

19
    Po raz kolejny bardzo pewnie Kozacik. Bramkarz Słowacji rozpoczyna kolejny atak swojej drużyny.

18
    Nie utrzymał piłki w boisku Holter, zza linii bocznej boiska reprezentanci naszych południowych sąsiadów.

17
    Rzut wolny dla drużyny przyjezdnej. Wysoka piłka zagrana przed bramkę Kozacika, ale bramkarz Słowacji zdołał złapać futbolówkę w rękawice.

16
    Z ostrego kąta próbował zaskoczyć Jouberta Weiss. ale bramkarz gości bardzo pewnie.

15
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach linii środkowej.

14
    Niedokładne podanie do partnerów ustawionych pod bramką Luksemburga Skrtela, zza linii bocznej Chanot.

13
    Corner dla drużyny przyjezdnej. Spod chorągiewki piłkę dogrywał Mutsch, ale poradzili sobie z tym dośrodkowaniem gospodarza, a Schnell faulował jeszcze w "szesnastce" rywali.

12
    Próbują odpowiedzieć goście, jednak świetnie we własnym polu karnym interweniuje Stoch.

11
    To już kolejna bramka Nemeca w tych eliminacjach.
    Adam NEMEC - 1:0

10
    Potężne uderzenie z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę! Do piłki jako pierwszy dochodzi ADAM NEMEC i z kilku metrów pakuje piłkę do siatki!

9
    Będzie pierwszy stały fragment gry dla gospodarzy. Rzut wolny około 25 metrów od bramki Jouberta.

8
    Z kontrą wyszli gospodarze, ale Stoch niedokładnie podawał do Nemeca, dobrze wrócił pod własną bramkę Schnell.

7
    Przejął piłkę w środku pola Hamsik. Słowacja konstruuje kolejny atak pozycyjny.

6
    Niecelne uderzenie z dystansu Stocha, od bramki Joubert.

5
    Całym zespołem atakują teraz gospodarze. Piłkarze prowadzenie przez trenera Holtza w głębokiej defensywie.

4
    Dwójkowa akcja Stocha i Hamsika na lewej flance, ale tylko rzut z autu dla miejscowej drużyny po skuteczniej interwencji defensora gości.

3
    Niedokładne dośrodkowanie z lewej strony Kucki. Skrzydłowy Słowacji "szukał" w polu karnym rywali Nemeca, ale z bramki skutecznie wyszedł bramkarz Luksemburgu.

2
    Na własnej połowie piłkę rozgrywają gospodarze.

1

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę. Przed nami hymny narodowe!

Słowacja: Kozacik – Pekarik, Skrtel, Durica, Hubocan – Pecovsky, Kucka – Weiss, Hamsik, Stoch – Nemec
    Rezerwowi: Mucha, Dubravka – Duda, Duris, Gregus, Hrosovsky, Jakubko, Mak, Michalik, Salata, Svestak, Svento

Luksemburg: Joubert – Jans, Schnell, Chanot, Mutsch – Gerson, Philipps – Bensi, Holter, Deville – Joachim
    Rezerwowi: Moris – Bohnert, De Mota, Laterza, Luisi, Melget, Payal, Vogel.

Zapraszam na relację live z tego spotkania w portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 20.45, bądźcie z nami.

Obie drużyny dzieli "przepaść" w rankingu FIFA. Słowacja zajmuje bardzo dobre 22 miejsce. Luksemburg jest 136. Wydaje się, że faworyt może być tylko jeden, ale futbol nie raz zaskoczył wszystkich znawców tej dyscypliny.

Luksemburg
    Reprezentacja Luksemburgu to outsajder grupy C. Zespół prowadzony przez Holendra Luc Holtza zdobył jak na razie tylko jeden punkt, remisując w pierwszej kolejce z Białorusią 1:1.

Słowacja
    Słowacja jest liderem grupy. Podopieczni Jana Kozaka radzą sobie w eliminacjach znakomicie. W czterech meczach nasi reprezentacja naszych południowych sąsiadów nie przegrała ani razu, tracąc w czterech meczach tylko dwie bramki. Słoweńcy wygrali m.in z Hiszpanią 2:1 i na wyjeździe z Ukrainą 1:0.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.