Macedonia Płn. – Białoruś | 1:2 (koniec) | | | Słowacja – Luksemburg | 3:0 (koniec) | | | Hiszpania – Ukraina | 1:0 (koniec) |
Anglia – Litwa | 4:0 (koniec) | | | Słowenia – San Marino | 6:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Estonia | 3:0 (koniec) |
Liechtenstein – Austria | 0:5 (koniec) | | | Mołdawia – Szwecja | 0:2 (koniec) | | | Czarnogóra – Rosja | 0:0 (opóź.) |
Niemcy U-20 – Polska U-20 | 1:2 (koniec) |
Bałtyk G. – Cartusia | 4:1 (koniec) |
Jarosław Kowalski
Gole:
28. Morata
Sędziowie: Cuneyt Cakir – Bahattin Duran, Tarik Ongun – Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Widownia: Estadio Ramon Sanchez Pizjuan
Kartki: 50. Ramos (ESP) – 16. Fedeckij (UKR), 55. Krawiec (UKR), 72. Kuczer (UKR)
Spudłowany karny!:
Hiszpania:
Casillas – Juanfran, Ramos, Piqué, Alba (78' Bernat) – Koke, Busquets, Iniesta (74' Cazorla) – Silva, Morata (65' Pedro), Isco
Zmiany: Asenjo, De Gea, Albiol, Barta, Carvahal, Bernat, Fabregas, Suarez, Vitolo, Cazorla, Juanmi, Pedro
Trener:
Ukraina: Pjatow – Fedeckij, Kaczeridi, Kuczer, Szewczuk, Tymoszczuk, Rotan, Konopljanka, Stepanienko (76' Garmasz) , Jarmolenko, Zozulja (32' Krawiec, 90' Budkickij)
Zmiany: Bojko, Rybka, Burda, Morozjuk, Rakitckij, Gusjew, Olijnik, Bezus, Garmasz, Rybałka, Budkickij, Krawiec
Trener:
Zmiany: Asenjo, De Gea, Albiol, Barta, Carvahal, Bernat, Fabregas, Suarez, Vitolo, Cazorla, Juanmi, Pedro
Trener:
Ukraina: Pjatow – Fedeckij, Kaczeridi, Kuczer, Szewczuk, Tymoszczuk, Rotan, Konopljanka, Stepanienko (76' Garmasz) , Jarmolenko, Zozulja (32' Krawiec, 90' Budkickij)
Zmiany: Bojko, Rybka, Burda, Morozjuk, Rakitckij, Gusjew, Olijnik, Bezus, Garmasz, Rybałka, Budkickij, Krawiec
Trener:
Sędziowie: Cuneyt Cakir – Bahattin Duran, Tarik Ongun – Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Widownia: Estadio Ramon Sanchez Pizjuan
Szybkie dwa podania na połowie rywala, Koke wypuszcza na wolne pole ALVARO MORATĘ, który mając na plecach ukraińskiego obrońcę uderza tuż nad wychodzącym bramkarzem!
Hiszpania: Casillas – Juanfran, Ramos, Piqué, Alba – Koke, Busquets, Iniesta – Silva, Morata, Isco
Rezerwowi: Asenjo, De Gea, Albiol, Barta, Carvahal, Bernat, Fabregas, Suarez, Vitolo, Cazorla, Juanmi, Pedro
Ukraina: Pjatow – Fedeckij, Kaczeridi, Kuczer, Szewczuk, Tymoszczuk, Rotan, Konopljanka, Stepanienko, Jarmołenko, Zozulja
Rezerwowi: Bojko, Rybka, Burda, Morozjuk, Rakitckij, Gusjew, Olijnik, Bezus, Garmasz, Rybałka, Budkickij, Krawec
Sędziowie: Cuneyt Cakir – Bahattin Duran, Tarik Ongun – Mustafa Emre Eyisoy (TUR).