Energa Wybrzeże Gdańsk
21:29 (11:12)
KGHM Chrobry Głogów
Piątek 27.03.2015, 19:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn

W drugiej połowie nie zabrakło emocji. Początek był wyrównany, gospodarze próbowali odrobić straty, lecz z biegiem czasu ich gra była coraz słabsza i więcej bramek zaczęli zdobywać goście. W pewnym momencie było nawet 10 bramek różnicy, w ostatnich minutach zawodnicy z Gdańska odrabiali pomału straty, lecz raczej było to spowodowane rozluźnieniem w szeregach rywala niż ich dobrą grą.
    Dziękuję bardzo za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe nasze spotkania na portalu LAJFY.COM! (20:33:55)

60
    Koniec meczu. (21:29)

60
    Niecelne podanie w ostatnich sekundach w wykonaniu gospodarzy, goście przy piłce. (21:29)

59
    Piłka po uderzeniu Prymlewicza odbija się od słupka i wpada do siatki. (21:29)

59
    Jeden z zawodników gości przedziera się przez obronę rywala i zdobywa bramkę. (20:29)

58
    Znakomitą paradą popisał się Kapela. (20:28)

58
    Za odrabianie strat wzięli się gospodarze, bramkę zdobywa Kornecki. (20:28)

57
    Po raz kolejny z kontry bramkę zdobywają gospodarze, autorem trafienia jest Papaj. (19:28)

57
    W słupek trafia Lijewski. (18:28)

56
    Kontrują gospodarze, sam na sam z Kapelą wychodzi Rogulski, który zdobywa bramkę. (18:28)

55
    Kolejna kontra gości, tym razem bramkę zdobywa Kubała. (17:28)

54
    Gospodarze tracą piłkę, z kontrą wychodzą goście, sam na sam z Plaszczakiem jest Babicz, który zdobywa bramkę. (17:27)

54
    Babicz dopada do bezpańskiej piłki i umieszcza ją w siatce. (17:26)

53
    Kontra gospodarzy, sam na sam z Kapelą wychodzi Rakowski, górą bramkarz gości! (17:25)

53
    Rzuca Sulej, świetnie broni Stachera. (17:25)

52
    Kolejną bramkę ze skrzydła zdobywa Kubała. (17:25)

51
    Piłka na skrzydło do Kubały, który pokonuje Plaszczaka. (17:24)

51
    W poprzeczkę trafia Rakowski. (17:23)

Maciej Jędrzejczyk

Energa Wybrzeże Gdańsk: Plaszczak, Chmieliński, Sokołowski – Mogielnicki, Sulej, Rogulski, Prymlewicz, Papaj, Lijewski, Kondratiuk, Rakowski, Adamski, Abram, Nilsson, Piątek
    KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela, – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Mochocki, Gujski, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Kubała, Bąk, Świątek

Sędziowie: Mroczkowski D.J.