Sobota 28.03.2015, 16:00Puchar CEV kobiet

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0:0
    To czwarta drużyna pod względem siły w lidze tureckiej, w moim mniemaniu mocniejsza od Chemika Police, jeśli by te zespoły zestawić. To nie jest jednak tak, że są poza naszym zasięgiem. Musimy zagrać naprawdę, ale to naprawdę absolutne maksimum tego, na co nas stać – mówi Lorenzo Micelli.

0:0
    W pierwszym meczu Atomówki pokazały to maksimum. Ugrały bardzo dobry wynik i to w jakim tempie! Niecałe półtorej godziny rozgrywki i szybkie 3:0. Czego chcieć więcej? Chyba tylko tego upragnionego awansu do finału Pucharu CEV!

0:0
    Co muszą zrobić sopocianki by awansować do finału? Na pewno wygrana daje im awans. A co w przypadku porażki? Dwa ugrane sety dają awans. W przypadku porażki 1:3 lub 0:3 o losach awansu zadecyduje złoty set.

0:0
    Turczynki nie pokazały zbyt wiele. Były przytłoczone chyba tym gdzie są. Zawodniczki ATOMu pokazały siłę w każdym elemencie gry. Nie dały się zdominować i walczyły o każdą piłkę. To właśnie był klucz do sukcesu we wtorkowym pojedynku.
    Sopocianki już trenują w Turcji.

Trenerzy już się pojawili...:)

0:0

0:1
    Na początek nieudana kiwka Bełcik, ale przy kontrze gospodyń te zablokowane!

1:1
    Szybka akcja przez środek Turczynek i pewny atak Kalac!

1:2
    A teraz popsuta zagrywka Bosetti, która zagrywa prosto w siatkę.

2:2
    Potężny atak ze skrzydła po ostrym skosie Meijners.

2:3
    Niepewnie w przyjęciu sopocianki i słaby atak. Mimo to rywalki nie wykorzystują kontry bo broni Durajczyk. Bełcik rozgrywa na środek do Cooper, która pewnie w punkt!

3:3
    W polu zagrywki myli się tym razem Iza Bełcik.

3:4
    Nieco szczęśliwy atak ze skrzydła Zaroślińskiej, która źle uderzyła, ale rywalkizaskoczone!

3:5
    Kaczorowska, jak w pierwszym meczu, zdobywa swój pierwszy punkt z zagrywki!

4:5
    A teraz się myli. Serwuje daleeeeko w aut.

4:6
    Za skrzydła pewnie po prostej Charlotte Leys!

4:7
    Świetnie w obronie Atomówki. Rozegranie na skrzydło do Zaroślińskiej, która potężnie atakuje po prostej!

5:7
    Nieudana kiwka Bosetti. Piłka po stronie Atomówek, ale te nie kończą ataku. W odpowiedzi rywalki przez środek!

6:7
    Nieudana kiwka nad blokiem Zaroślińskiej. W odpowiedzi potężny atak Turczynek o blok.

7:7
    Nieudana kiwka Bełcik i punkt ląduje po stronie Galatasaray.

8:7
    Kapitalny serwis gospodyń i problemy w przyjęciu Atomówek. Przerwa techniczna przy prowadzeniu Turczynek!

8:8
    Po przerwie świetny atak ze skrzydła Leys!

8:9
    Świetnie w obronie Zaroślińska. Kontry nie kończy jednak Leys. Za drugim razem się jednak Charlotte udaje i znów Atom wraca na prowadzenie!

9:9
    Popsuta zagrywka Kasi Zaroślińskiej.

9:10
    Dłuższa akcja zakończona kapitalnym blokiem Izy Bełcik i Zuzy Efimienko!

10:10
    Świetnie w ataku tym razem zawodniczki gospodyń!

10:11
    Nie kończy ataku Leys. W odpowiedzi rywalki, ale Maijners atakuje ze skrzydła po prostej w aut.

11:11
    Tym razem pewnie ze skosie Meijners.

12:11
    Niepewne przyjęcie po stronie Atomówek i dwunasty punkt ląduje na koncie Turczynek!

12:12
    Nie kończy Zaroślińska. Rywalki jednak nie wykorzystują szansy. W obronie Durajczyk. Rozegranie na środek, a tam jest niezawodna Brittnee Cooper!

12:13
    Kapitalnie do bloku rąk dołożyła Cooper i zdobyła punkt!

13:13
    Świetnie w obronie Atomówki. Kontra na skrzydło do Kaczorowskiej, która atakuje po prostej w aut!

14:13
    Nie kończą zawodniczki z Sopotu i po chwili mylą się w obronie. Błąd czterech odbić i Turczynki wracają na prowadzenie.

14:13
    Przerwa na żądanie dla Lorenzo Micelliego!

15:13
    Znów ze skrzydła nie kończy Kaczorowska. Kontra rywalek i pewny atak po skosie Meijners! Turczynki zwiększyły przewagi!

15:14
    W odpowiedzi ze środka pewny atak Brittnee Cooper!

16:14
    Pewny atak Bosetti ze skrzydła i to Galatasaray prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

16:15
    Ze skrzydła po przerwie blok rywalek obija Kasia Zaroślińska!

17:15
    Krótkie rozegranie zawodniczek ze Stambułu i kiwka nad blokiem!

18:15
    Niepewne przyjęcie Durajczyk i to Turczynki powiększają przewagę do trzech punktów! O czas prosi Lorenzo Micelli!

18:16
    Pewny atak ze skrzydła Charlotte Leys!

18:17
    Świetnie w obronie sopocianki. Rozegranie na skrzydło do Zaroślińskiej, która kiwa nad blokiem! Przerwa dla szkoleniowca ze Stambułu!

19:17
    Ze skrzydła po rękach blokujących w aut atakuje Meijners!

19:18
    Popsuta zagrywka przez Gamzę Alikayę!

20:18
    Ze skrzydła pewnie atakuje po raz kolejny Meijners!

21:18
    Na skrzydle zablokowana przez trzy rywalki Kasia Zaroślińska.

22:18
    Ze środka i drugiej linii nie kończy Zaroślińska. Kontra rywalek i kolejny punkt Meijners! To już chyba pozamiatane w tym secie!

23:18
    Na boisku pojawiła się Fonoimoana i została od razu zablokowana!

24:18
    Chaotyczna akcja, która zakończona jest pewnym atakiem ze środka i drugiej linii przez zawodniczki z Turcji! Piłka setowa!

25:18
    Kiwka ponad blokiem w aut Zaroślińskiej i to Galatasaray wygrywa pierwszego seta!

25:18
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

1:0
    Na sam początek udana kiwka ze skrzydła Meijners!

2:0
    Ależ w obronie libero gospodyń! Kapitalnie dwa razy pod koniec boiska. W końcu akcja zakończona skutecznym blokiem Turczynek!

2:1
    Ze środka nie kończy Cooper. Piłka wraca jednak na stronę sopocianek i pewnie atakuje Leys!

2:2
    Tym razem świetnie w obronie Leys, ale po chwili nie kończy ataku. Turczynki tego nie wykorzystują, tak samo jak sopocianki. Po chwili kolejny atak przed Leys, która obija blok!

3:2
    Pewny atak ze skrzydła Gamze Alikayi!

3:3
    Popsuta zagrywka po stronie Galatasaray!

4:3
    W odpowiedzi serwując Zaroślińska posyła piłkę daleko w aut.

4:4
    Festiwal popsutych zagrywek, tym razem myli się Bosetti!

4:5
    Świetny blok Bełcik i Zaroślińskiej na środku siatki!

5:5
    Ale teraz przy serwisie myli się Charlotte Leys.

6:5
    Nie kończy ataku Zaroślińska, co skrupulatnie wykorzystują rywalki. Pewny atak przez środek!

6:6
    Po chwili jednak Meijners myli się w polu zagrywki i serwuje w taśmę!

6:7
    Świetny blok Zaroślińskiej i Cooper na prawej stronie siatki!

7:7
    Nadia Centoni ze skrzydła po rękach rywalek w aut!

7:8
    Krótka na środek do Cooper, a ta pewnie w punkt! Sopocianki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

8:8
    Po przerwie technicznej pewny atak ze skrzydła po skosie Centoni!

8:9
    Ale nie minęła chwila i już popsuta zagrywka gospodyń!

9:9
    Punkt za punkt, tym razem Bosetti ze skrzydła po bloku Atomówek w aut!

10:9
    Zablokowana na skrzydle przez dwie zawodniczki Charlotte Leys!

10:10
    Nie kończy Kaczorowska, ale piłka wraca na naszą stronę. Myli się też Leys. W odpowiedzi rywalki atakują po bloku w aut! Kontrowersyjna decyzja sędziego głównego. Po konsultacji z pozostałymi arbitrami punkt zostaje jednak przyznany Atomówkom!

11:10
    Ze skrzydła pewny atak wykonuje Gamze Alikaya!

12:10
    Zablokowana na prawej stronie Klaudia Kaczorowska! Oj nie wygląda to za dobrze!

12:11
    Ze środka z sytuacyjnej piłki pewnie atakuje Zuzanna Efimienko!

13:11
    Kąśliwa zagrywka Kaczorowskiej i piłka wraca na naszą stronę, ale źle w kontrze Zaroślińska. Po chwili kapitalnie broni Durajczyk, ale źle Leys. Kolejny atak Turczynek i potężnie uderza ze środka i drugiej linii Meijners!

13:12
    Nie kończy Leys, ale piłka wraca na stronę Atomu. Kolejna piłka posłana do Leys, która tym razem skutecznie!

13:13
    Autowy atak ze skrzydła po skosie Gamze Alikayi!

13:14
    Świetnie w obronie Durajczyk. Kontra i kiwka ze środka Bełcik! Przerwa na żądanie dla szkoleniowca Galatasaray!

14:14
    Po przerwie autowa zagrywka Charlotte Leys.

14:15
    W odpowiedzi przy serwisie mylą się też zawodniczki ze Stambułu!

14:16
    As serwisowy Kasi Zaroślińskiej! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomówek!

14:17
    Po przerwie na skrzydle zablokowana Centoni!

15:17
    Przy zagrywce minimalnie myli się Kasia Zaroślińska!

16:17
    Nie kończy ze środka Cooper. Kontra rywalek i ze skrzydła Bosetti po rękach blokujących sopocianek!

16:18
    Po chwili myli się przy zagrywce Gamze Alikaya!

17:18
    W odpowiedzi tak samo myli się Iza Bełcik.

17:19
    Lekki atak ze skrzydła Zaroślińskiej po bloku, ale Turczynki nie bronią!

18:19
    Kapitalny atak ze skrzydła po prostej Meijners! Zaatakowała w samą linię obok bloku!

18:20
    Leys znalazła dziurę w bloku i zaatakowała pomiędzy rękoma rywalek!

19:20
    Ze skrzydła po ostrym skosie obok bloku Gamze Alikaya!

20:20
    Błąd rozegrania popełnia Iza Bełcik i mamy już remis na tablicy wyników!

20:20
    Dodatkowo przerwa na żądanie Lorenzo Micelliego!

20:21
    Nieskończony atak sopocianek, ale po chwili świetnie w obronie Durajczyk. Po chwili kapitalny blok Atomówek!

20:22
    Piłka w samym narożniku boiska i as serwisowy Atomu! Przerwa na żądanie tym razem szkoleniowca ze Stambułu!

21:22
    Świetnie w obronie Atomówki, ale kontry nie kończy Leys. Odpowiedź rywalek i Meijners ze skrzydła po ostrym skosie!

21:23
    Znów nie kończy Leys, ale w kontrze Turczynki zablokowana przez podwójny blok!

22:23
    Po raz kolejny świetnie w obronie Atomówki. Kontra rywalek i obity blok! Piłka dotyka zawodniczki ze Stambułu, ale sędzia tego nie dostrzega!

23:23
    Dodatkowo sopocianki ukarane kartką i mamy remis! O czas prosi szkoleniowiec Atomu!

23:24
    Pewny atak Zaroślińskiej ze skrzydła, która obija blok i piłka setowa dla zespołu z Sopotu!

24:24
    Ze skrzydła przez blok przebija się Bosetti i gramy na przewagi!

24:25
    Autowa zagrywka Turczynek! Kolejna setówka dla przyjezdnych!

25:25
    Dwa razy świetnie w obronie Atomówki, ale w końcu Kaczorowska zablokowana przez Turczynki!

26:25
    Nieskończona kiwka Zaroślińskiej. Kontra i rozegranie piłki na skrzydło do Centoni, która zdobywa punkt i to Galatasarau ma piłkę setową!

26:26
    Obroniły to zawodniczki Micelliego! Pewny atak Zaroślińskiej!

29:27
    I niestety to Turczynki wygrywają drugiego seta!

29:27
    Drugi set skończony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:1
    Na początek ze skrzydła po rękach blokujących Zaroślińska.

0:2
    Pomyłka w ataku Turczynek!

0:3
    Kolejny punkt ląduje po stronie zespołu z Sopotu!

1:3
    Meijners przepycha piłkę na drugą stronę i trafia w pole!

1:4
    W odpowiedzi zła zagrywka po stronie zespołu Galatasaray!

2:4
    Bosetti na skrzydle obija ręce skaczących do bloku Atomówek!

3:4
    Niepewne przyjęcie sopocianek i piłka wraca na drugą stronę. Kiwka Meijners i pewny punkt!

3:5
    Popsuta zagrywka Bosetti!

3:5
    Szybka akcja i pewny atak ze środka Turczynek!

4:5
    Świetnie w obronie Durajczyk. Rozegranie na skrzydło do Zaroślińskiej, a ta pewnie po skosie w aut!

4:6
    Kolejna popsuta zagrywka w zespole ze Stambułu!

5:6
    Pewny atak ze skrzydła Meijners!

5:7
    Tym razem w polu zagrywki myli się Centoni i obija siatkę!

6:7
    Obite ręce sopockiego bloku i piłka wychodzi na aut!

6:8
    Atak Zaroślińskiej po bloku w aut! Sędzia twierdzi, że było po taśmie, ale po dłuższej dyskusji okazuje się, że to Atomówki miały racje i to one prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:8
    Kiwka ze środka siatki Yurtdagulen!

8:8
    Złe rozegranie i nie dopada do piłki Zaroślińska! Punkt dla gospodyń!

8:9
    Tym razem skutecznie w ataku Zaroślińska!

9:9
    Potężny atak ze skrzydła po skosie Bosetti!

10:9
    Środek, druga linia i zablokowana Kasia Zaroślińska! Zanosi się na złotego seta...

11:9
    Kolejny blok Turczynek i o czas prosi Lorenzo Micelli!

12:9
    Niepewne rozegranie po stronie Atomu i znów strata piłki. Już trzy punkty przewagi maja zawodniczki Galatasaray!

12:10
    W końcu pewny atak sopocianek! Ze skrzydła po palcach blokujących Leys!

12:11
    Świetna zagrywka sopocianek!

13:11
    W odpowiedzi kapitalny atak ze środka i drugiej linii Gamze Alikayi!

13:13
    Po dwóch dobrych atakach sopocianek doprowadziły do remisu i o przerwę prosi szkoleniowiec ze Stambułu!

13:14
    Świetnie w obronie sopocianki. Rozegranie na środek do Cooper, która pewnie w punkt!

14:14
    W odpowiedzi skutecznie ze środka także Turczynki!

14:15
    Walka o piłkę na siatce, którą wygrywa Brittnee Cooper!

15:15
    Obity blok Atomówek! Piłka minimalnie wychodzi na aut!

16:15
    Błąd podwójnego odbicia po stronie Atomu i to Turczynki prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

16:16
    Po przerwie ze skrzydła potężnie huknęła po skosie Fonoimoana!

17:16
    A po chwili Amerykanka popsuła zagrywkę i zaserwowała prosto w siatkę.

18:16
    Fatalne przyjęcie sopocianek i to Turczynki powiększają przewagę, a o czas prosi Lorenzo Micelli!

19:16
    Nieskończony atak Leys!

19:17
    Popsuta zagrywka po stronie zespołu Galatasaray!

19:18
    Ależ długa akcja z obu stron! Zakończona jest kapitalnym blokiem do którego skaczą Tokarska w parze z Fonoimoaną!

20:18
    Nie kończy Bosetti. Atomówki jednak oddają piłkę za darmo, a w kontrze pewnie atakuje ponownie Bosetti!

20:19
    Ze skrzydła z obiegu po skosie Maja Tokarska!

20:20
    As serwisowy po zagrywce sopocianek i o czas prosi szkoleniowiec gospodyń!

20:21
    Po ostrym skosie skutecznie ze skrzydła atakuje Centoni. Atomówki próbują bronić, ale zabrakło odbić!

21:21
    W odpowiedzi świetnie ze skrzydła Leys!

21:22
    Zablokowana na skrzydle tym razem Centoni!

21:23
    A teraz kapitalny blok Ani Miros! Czyżby ten set dla sopocianek?

21:24
    Potężny atak Fonoimoany po ostrym skosie i piłka setowa dla Atomu!

22:24
    Centoni obija ręce bloku Atomówek!

23:24
    Nie kończy Fonoimoana. Kontra rywalek i pewnie Meijners!

24:24
    Zablokowana Fonoimoana, a potem Centoni na taśmie pewnie atakuje z przechodzącej piłki i już mamy remis!

24:25
    Kaczmar atakuje na środku z przechodzącej piłki! Kolejna setówka!

25:25
    Nie kończy Centoni, ale w kontrze też źle Fonoimoana. Piłka dla Turczynek, które atakują w aut, ale po drodze piłka obija sopocianki!

25:26
    Przesunięta krótka na środek do Cooper, a ta pewnie w punkt!

26:26
    Kolejny raz ze skrzydła potężnie huknęła Nadia Centoni!

26:27
    W obronie Turczynki. Rozegranie na skrzydło, ale tam zablokowana Bosetti! Kolejna setówka!

26:28
    Wpada w siatkę Gurkaynak i to Atomówki wygrywają tego seta!

26:28
    Trzeci set skończony.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

0:1
    Dwa razy świetnie w obronie Durajczyk, a potem po ataku Meijners i obronie Durajczyk piłka spada sensacyjnie po stronie gospodyń!

0:2
    Autowy atak ze środka Asii Kalac!

1:2
    Na lewym skrzydle skacząc do bloku Fonoimoana dotyka antenki i punkt dla Galatasaray!

2:2
    As serwisowy Turczynek!

2:3
    Nie kończy Miros. Kontra rywalek i w aut atakuje Bosett!

3:3
    A teraz autowy serwis Fonoimoany!

3:4
    Potężny atak ze skrzydła po rękach blokujących rywale Leys!

4:4
    Obraca rękę na skrzydle Centoni i atakuje po prostej w samą linię!

4:5
    Punktowa kiwka nad blokiem Leys!

5:5
    Punkt za punkt. Tym razem w polu zagrywki myli się Ania Miros!

6:5
    Znów nie kończy Miros, ale rywalki dostarczają nam piłkę za darmo. Fonoimoana też źle, ale po chwili kapitalnie w bloku jej koleżanki z zespołu, ale piłka ląduje na aucie!

6:6
    Przekroczona linia trzeciego metra przy serwisie Turczynek!

6:7
    Przechodząca piłka i pewny atak Kaczmar!

6:8
    As serwisowy w wykonaniu Fonoimoany i to Atomówki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

6:9
    Kolejny atak z przechodzącej piłki Ani Kaczmar!

6:10
    Świetna obrona Atomówek, a po chwili kapitalny atak Fonoimoany! Przerwa na żądanie szkoleniowca z Turcji!

6:11
    As serwisowy w wykonaniu Charlotte Leys!

7:11
    Świetnie w obronie ATOM, ale przy ataku na skrzydle zablokowana Fonoimoana!

8:11
    Przechodząca piłka, a na środku czujna jedna z Turczynek!

8:12
    Znów nie kończy Fonoimoana i to dwukrotnie! Odpowiedź rywalek i autowy atak!

9:12
    Pewny atak ze skrzydła zawodniczek ze Stambułu!

10:12
    Tym razem Fonoimana nadziała się na blok Turczynek na lewym skrzydle! O czas prosi Lorenzo Micelli!

10:13
    Po przerwie pewny atak Miros ze skrzydła po skosie!

11:13
    Świetnie w obronie Atomówki. W ostatnich akcjach niepewnie czuje się Fonoimoana, która teraz chciała kiwać, ale znów nadziała się na blok!

11:14
    Miros ze skrzydła obija blok rywalek i piłka wychodzi na aut!

11:15
    Problemy w przyjęciu Turczynek po zagrywce Klaudii Kaczorowskiej!

11:16
    Kolejna świetna zagrywka przyjezdnych i to Atomówki prowadzą pięcioma punktami na drugiej przerwie technicznej!

12:16
    Dłuższa akcja zakończona pewnym atakiem ze skrzydła Centoni!

12:17
    Popsuta zagrywka Turczynek!

12:18
    Autowy atak ze skrzydła po ostrym skosie Meijners! O czas prosi szkoleniowiec gości, bo to Atomówki są bliżej finału Pucharu CEV!

13:18
    Po przerwie ze skrzydła po prostej w linię atakuje Centoni!

13:19
    A teraz autowa zagrywka Włoszki! Oj daleko poleciała ta piłka..

14:19
    Znów świetnie w obronie Atom, ale złe rozegranie i zablokowana Leys!

15:19
    Po raz kolejny zablokowana Leys na skrzydle przez Turczynki.

16:19
    Ależ długa akcja! Trwała dobre 1,5 minuty! Zakończona potężnym uderzeniem ze skrzydła po skosie Bosetti!

16:20
    Punktowa kiwka po taśmie ze skrzydła Zaroślińskiej!

17:20
    Przechodząca piłka na stronę sopocianek i kontra, ale zablokowana Kaczorowska!