Mar. Chorzów – Mikołów 1:1 (koniec) | Nowiny – Piast 3:6 (koniec) | Bochnia – Komprachcice 3:6 (koniec)
Marex Chorzów
1:1 (1:0)
Kamionka Mikołów
Sobota 28.03.2015, 15:30 • Hala MORiS, Chorzów. • I liga futsalu - gr. południowa

Dziękuje serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszam na kolejne spotkania futsalowe na lajfy.com!!! (17:17:27)

To był na prawdę emocjonujący mecz. Obie drużyny walczyły zawzięcie o wygraną. Mecz zakończył sie wynikiem 1:1. W pierwszej połowie dla gospodarzy bramkę zdobył Hiszpański Piotr. Dla rywali gola strzelił Lewandowski Marcin. Hiszpański Piotr zdobył w pierwszej połowie żółta kartkę za ostre faulowanie. Za to samo pdzewinienie zawodnik dostał drugie upomnienie w drugiej połowie, przez co Drużyna przyjezdna grała w przewadze przez chwile. Nie wykorzystali oni jednak szansy na zdobycie gola. Marex Chorzów rownież miał świetna okazje na zdobycie gola. Zawodnicy mieli aż dwie szanse podczas rzutów karnych. Za każdym razem piłka uderzyła w słupek.

39:27
    Przepiękna akcja w wykonaniu graczy Marexu! Pięknie atakują bramkę rywali. Niestety wszystko kończy się niedokładnym uderzeniem.

39:02
    Czwarte upomnienie dla drużyny gospodarzy.

38:47
    Timeout dla gospodarzy.

38:24
    Wspaniale zastąpił bramkarza Myśliwiec Kamil!!! Minimalnie brakowało aby rywale zdobyli bramkę!

38:20
    Wspaniała obrona w wykonani Ambrożego Łukasza!!!

37:53
    Ponownie Kamionka przechodzi do ataku!! Zwodnicy próbują wykorzystać moment przewagi.

37:32
    Fatalny strzał gracza z Mikołowa!! Olszówka Marek trafia stanowczo za wysoko!!

37:02
    Kolejny raz Mania Adam podczas rzutu karnego trafia w słupek!

37:00
    Kolejny raz z rzutu karnego rozpoczynają zawodnicy z Chorzowa.

36:34
    Za ostre faulowanie zostaje upomniany po raz drugi Piotr Hiszpański i zostaje wycofany z boiska.

36:18
    Z rzutu rożnego na połowie rywali rozpoczynają gracze z Kamionki.

35:57
    Fatalne celowanie w wykonani zawodnika z Chorzowa!! Myśliwiec pudłuje z rzutu karnego! Piłka trafia w słupek.

35:54
    Rzut karny wykonują zawodnicy Marexu

35:02
    Bardzo ładnymi podaniami wymieniają się gracze z drużyny przyjezdnej. Po chwili serie tą przerywają rywale odbierając im piłkę.

34:48
    Wspaniała akcja zawodnika z Kamionki! Pięknie broni on pola bramki.

33:19
    Chorzowscy przedstawiciele ponownie próbują przejść do ataku!! Szybkim ruchem zbliżają się do pola bramki rywali.