Gruzja – Niemcy 0:2 (koniec) | Szkocja – Gibraltar 6:1 (koniec) | Irlandia Północna – Finlandia 2:1 (koniec)
Rumunia – W-y Owcze 1:0 (koniec) | Albania – Armenia 2:1 (koniec) | Irlandia – Polska 1:1 (koniec)
Węgry – Grecja 0:0 (koniec) | Portugalia – Serbia 2:1 (koniec)
Węgry
0:0 (0:0)
Grecja
Niedziela 29.03.2015, 20:45 • Groupama Aréna, Budapeszt • Eliminacje Mistrzostw Europy

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:38:13)

Węgry bezbramkowo remisują z Grecją! Żadna z drużyny nie zdołała stworzyć sobie dogodnej sytuacji na zdobycie bramki. Obie drużyny skupiły się dzisiaj przede wszystkim na defensywie.

90+3

90+2
    Przejęli inicjatywę w tych ostatnich minutach Grecy, całym zespołem bronią się teraz gospodarze.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

88
    W odpowiedzi Grecy! Płaskie uderzenie zza pola karnego rywali uderzał Torosidis, skutecznie interweniuje Kilary.
    Potężne uderzenie Pintery

87
    Z 20 metrów potężnie uderzył Pinter, z najwyższym trudem na rzut rożny Karnezis!

85
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Na piątym metrze do piłki dochodzi Juhasz, piłka po jego uderzeniu przechodzi nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Karnezisa.

84
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, od bramki Kiraly.

83
    Wywalczył rzut rożny Smaris.

82
    Na spalonym Nikolić, stały fragment gry dla zawodników drużyny przyjezdnej.

80
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Spod chorągiewki dośrodkowywał Dzsudzsák, ale pewnie w bramce Karnezis, który chwyta futbolówkę w rękawice.

79
    Ostry atak na nogi rywala Katsouranisa, sędzia Karasev jednak nie dopatrzył się tu przewinienia zawodnika gości.

78
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Fetfatzidis, na boisku pojawia się Giannou.

77
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Kone, na boisku pojawia się Katsouranis.

75
    Niedokładne dośrodkowanie Pintera w pole karne gości, poradził sobie z tym podaniem Torosidis.

74
    Grecy rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej. Głęboko cofnęli się gospodarze.

72
    Rzut rożny dla reprezentacji Węgier. Mocne dośrodkowanie przed bramkę gości, piąstkuje przed siebie Karnezis.

70
    Zmiana w drużynie Węgry: z boiska schodzi Elek, na boisku pojawia się Pintér.

69
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Christodoulopoulos, na boisku pojawia się Fortounis.

68
    Zmiana w drużynie Węgry: z boiska schodzi Szalai, na boisku pojawia się Nikolić.

67
    Bardzo niecelny strzał z dystansu Kone. Z linii piątego metra wznowi Kiraly.

65
    Druga żółta kartka dla zawodnika gości, tym razem ukarany Fetfatzidis.

64
    Z kontratakiem wychodzili teraz gospodarze, Kone fauluje Gere i otrzymuje napomnienie.

62
    W ataku pozycyjnym Grecy, na własnej połowie ustawiają się "Madziarzy".

61
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, chwyta futbolówkę w rękawice Kilary.

60
    Dobre dośrodkowanie z prawej strony Fetfatzidisa, na rzut rożny wybija Juhasz.

59
    Stracił piłkę na skrzydle Dzsudzsák, świetny przechwyt Fetfatzidisa.

57
    Kolejne długie dośrodkowanie z głębi pola w kierunku Fetfatzidisa, ale nie doszedł do piłki napastnik drużyny przyjezdnej. Od bramki Kiraly.

55
    Według sędziego głównego przewinił w tej sytuacji Elek, otrzymuje on żółtą kartkę. To drugie napomnienie dla zawodnika drużyny gospodarzy w tym meczu.

54
    Zderzenie Samarisa i Eleka. Przerwa w grze, potrzebna będzie pomoc medyczna dla obydwu zawodników.

53
    Zbyt długo z uderzeniem na bramkę rywali zwlekał Christodoulopoulos, napastnik gości ostatecznie traci futbolówkę na rzecz Juhasza.

51
    Z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza reprezentacji Węgier Fetfatzidis, ale jego strzał bardzo niecelny.

50
    Kolejna piłka dograna w pole karne gospodarzy. Pewnie tym razem chwyta futbolówkę Kiraly.

48
    Z prawej strony dośrodkowywał Samaris, doszedł do piłki na piątym metrze Kone, ale jego uderzenie zablokowane w ostatniej chwili przez Kadara.

46

Po pierwszej połowie Węgry bezbramkowo remisują z Grecją. Jak na razie oglądamy bardzo przeciętne spotkanie. Obie drużyny skupiły się w pierwszych 45 minutach przede wszystkim na defensywie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy bardziej otwartą grę.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

45

44
    Wysokie dośrodkowanie przed bramkę gości, chwyta piłkę Karnezis.

43
    Rzut wolny dla gospodarzy 30 metrów od bramki Karnezisa.

42
    Niedokładne podanie w pole karne reprezentacji Węgier, od bramki Kiraly.

40
    Wysokie dośrodkowanie przed bramkę gospodarzy, z bramki wychodzi Kiraly i pewnie chwyta piłkę w rękawice.

39
    Grecy rozgrywają piłkę na własnej połowie. Cofnięci przed własne pole karne zawodnicy drużyny gospodarzy.

38
    Potężne uderzenie z 25 metrów Samarisa, dobrze ustawiony był Kiraly i nie miał problemów ze złapaniem piłki.

37
    Przedzierał się teraz środkiem Christodoulopoulos. Napastnik gości zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału na bramkę rywali, "zabrał" mu piłkę ostatecznie Kadar.

36
    Niedokładne podanie na wolne pole do Szalai, od bramki bramkarz Grecji.

34
    Kolejna próba z dystansu Dzsudzsáka, ale tylko odprowadził piłkę wzrokiem Karnezis.

33
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z prawej strony Torosidisa, ostatecznie oddala zagrożenie z własnej "szesnastki" Juhasz.

31
    Faulowany w środku pola Samaris przez Szalai, kolejny rzut wolny dla Grecji.

30
    Nie utrzymał piłki w boisku Christodoulopoulos, z linii piątego metra Kiraly.

29
    Niedokładne podanie do Gery, futbolówka ląduje w rękawicach Karnezisa.

27
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, piłkę chwyta Karnezis.

26
    Węgry będą miały pierwszy rzut rożny.

25
    Na własnej połowie piłkę spokojnie rozgrywają gospodarze.

23
    Ależ było blisko! Do piłki w polu karny rywali doszedł Gera, pomocnik gospodarzy fatalnie przestrzelił w dogodnej sytuacji!

22
    W ataku pozycyjnym tym razem Grecy, gospodarze ustawiają się na własnej połowie.

21
    Wysokim pressingiem wyszli teraz goście, ale nie popełnili błędu gospodarze.
    Tu jeszcze raz próba Dzsudzsáka

20
    Potężne uderzenie z dystansu Dzsudzsáka, z największym trudem piąstkuje Karnezis.

19
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego bardzo niedokładne, wychodzą z kolejnym atakiem gospodarze.

18
    Tozser fauluje Kone, stały fragment gry dla gości.

17
    Piłka zagrana w pole karne gości nie znalazła adresata, wznowi grę Karnezis.

16
    W ataku pozycyjnym "Madziarzy", Grecy ustawiają się w okolicy linii środkowej boiska.

15
    Nie zrozumieli się pod bramką gospodarzy piłkarze Grecji, piłka opuszcza plac gry, od bramki Kiraly.

14
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

13
    Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę gości. Dochodzi do piłki na 11 metrze Gera, ale jego uderzenie głową przechodzi nad poprzeczką.

12
    Przekroczył przepisy na skrzydle Fetfatzidis, będzie szansa dla gospodarzy.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Leandro (Węgry).

11
    Kolejny rzut wolny dla Grecji, ale to podanie nie znalazło adresata pod bramką gospodarzy. Z linii piątego metra Kiraly.

9
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Kiraly, poradzili sobie z tym podaniem obrońcy drużyny gospodarzy.

8
    Faulowany w środku Stafylidis, rzut wolny dla Grecji.

7
    Grecy w ataku pozycyjnym, na własnej połowie ustawiają się "Madziarzy".

6
    Dobra interwencja na przedpolu Karnezisa, który uprzedził Gere.

4
    Pierwszy strzał w tym meczu. Zaskoczyć Kirale próbował Torosidis, ale jego uderzenie bardzo niecelne.

3
    Zbyt mocne podanie na prawe skrzydło do Christodoulopoulosa, za linii bocznej Węgrzy.

2
    Obie drużyny bardzo spokojnie rozpoczęły mecz. Atak pozycyjny budują gospodarze.

1

Przed nami hymny obu państw.

Już za chwilę obie jedenastki pojawią się na murawie!

Węgry: Király – Fiola, Juhász, Kádár, Leandro – Elek, Tőzsér – Stieber, Gera, Dzsudzsák – Szalai

Grecja: Karnezis – Papastathopoulos, Manolas, Torosidis, Stafylidis – Papadopoulos, Samaris, Kone – Fetfatzidis, Athanasidis, Christodoulopoulos.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 20.45, bądźcie z nami!

W niedzielny wieczór zmierzą się ze sobą reprezentacje, które są bardzo blisko w rankingu FIFA. Węgry zajmują obecnie 46 pozycję, Grecja jest 27.

Grecja
    Rywalem Węgrów będzie reprezentacja Grecji, która jak na razie jest "dostarczycielem punktów" w grupie F. Podopieczni Sergio Markariána w czterech dotychczas rozegranych kolejkach zdobyli tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce Grecja sprawiła nie lada sensację przegrywając na własnym terenie z Wyspami Owczymi 0:1.

Węgry
    Węgry jak na razie radzą sobie bardzo przeciętnie w tych eliminacjach. Zespół prowadzony przez Holendra, Attile Pintéra zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. W czterech kolejkach "Madziarzy" zdobyli siedem punktów. W ostatniej serii gier Węgry wygrały u siebie z Finlandią 1:0.

W piątej kolejce rywalizacji w grupie F o awans do mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku, Węgry podejmą przed własną publicznością reprezentację Grecji.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.