Gruzja – Niemcy | 0:2 (koniec) | | | Szkocja – Gibraltar | 6:1 (koniec) | | | Irlandia Północna – Finlandia | 2:1 (koniec) |
Rumunia – W-y Owcze | 1:0 (koniec) | | | Albania – Armenia | 2:1 (koniec) | | | Irlandia – Polska | 1:1 (koniec) |
Węgry – Grecja | 0:0 (koniec) | | | Portugalia – Serbia | 2:1 (koniec) |
Zagłębie L. – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) |
Stal M. – Okocimski | 5:1 (koniec) | | | Kotwica – Limanovia | 2:0 (koniec) |
Izolator – Stal K. | 1:0 (koniec) | | | Jarota – Wda | 2:1 (koniec) |
Chicago Fire – Philadelphia | 1:0 (koniec) |
Brazylia – Chile | 1:0 (koniec) | | | Francja – Dania | 2:0 (koniec) |
finał
Albania
2:1
(0:1)
Armenia
85
|
Artur Yedigaryan zmieniony przez Koryana.
|
|
68
|
Salihi zmienia Roshiego w ekipie Albanii.
|
|
67
|
Hovhannisyan zmieni Manucharyana w ekipie Armenii.
|
|
46
|
Podwójna zmiana w albańskiej ekipie.
|
Gole:
77. Mavraj, 82. Gashi – 4. Movsisyan
Sędziowie: Główny: David Fernandez Asystenci: Raul Cabanero, Roberto Diaz
Widownia:
Kartki: 19. Cana (ALB), 85. Kukeli (ALB) – 38. Pizzelli (ARM), 51. Hambartsumyan (ARM), 86. Arzumanyan (ARM) 70. Hambartsumyan (ARM)
Spudłowany karny!:
Albania:
Berisha – Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli – Kukeli – Xhaka, Abrashi (46. Lenjani), Memushaj (46. Gashi), Roshi (69. Salihi) – Cikalleshi
Zmiany: Lila, Lenjani, Shehi, Salihi, Balaj, Kace, Hoxha, Bulku, Basha, Rama, Gashi
Trener:
Armenia: Berezovskiy – Hambardzumyan, Arzumanyan, Andonyan, Hayrapetyan – Artur Yedigaryan (85. Koryan) – Manucharyan (67. Hovhannisyan), Mkhitaryan, Pizzelli, Ghazzaryan – Movsisyan
Zmiany: Haroyan, Voskonyan, Sarkisov, Kasparov, Hovhannisyan, Beglaryan, Mkoyan, Aslanyan-Mamedov, Bedoyan, Simonyan, Artak Yedigaryan, Koryan
Trener:
Zmiany: Lila, Lenjani, Shehi, Salihi, Balaj, Kace, Hoxha, Bulku, Basha, Rama, Gashi
Trener:
Armenia: Berezovskiy – Hambardzumyan, Arzumanyan, Andonyan, Hayrapetyan – Artur Yedigaryan (85. Koryan) – Manucharyan (67. Hovhannisyan), Mkhitaryan, Pizzelli, Ghazzaryan – Movsisyan
Zmiany: Haroyan, Voskonyan, Sarkisov, Kasparov, Hovhannisyan, Beglaryan, Mkoyan, Aslanyan-Mamedov, Bedoyan, Simonyan, Artak Yedigaryan, Koryan
Trener:
Sędziowie: Główny: David Fernandez Asystenci: Raul Cabanero, Roberto Diaz
Widownia:
Adam Kotleszka
@@Adam_Kotleszka