Szczecin – AZS Gdańsk 3:5 (koniec) | Rekord – Red Devils 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:3 (1:1)
Red Devils Futsal Club
Niedziela 29.03.2015, 18:00 • Hala sportowa, Bielsko Biała. • FOGO Futsal Ekstraklasa

39:29
    Gol dla Rekordu!
    Na pół minuty przed końcem meczu Piotr Szymura strzela gola. Rekord wychodzi na prowadzenie.

37:34
    Wspaniała bramka w wykonaniu Pawła Machury! Idealna odpowiedź gospodarzy!!

37:20
    Gol dla Red Devils!
    Z drugiej połowy boiska wykonał strzał Vitaliy Kolesnik i trafił do pustej bramki!!!

28:21
    Vitaly Kolesnik wykorzystuje świetną szansę na zdobycie gola!! Dobija on strzał i trafia niemal do pustej bramki!!!

21:40
    Jan Janovsky zdobywa bramkę strzałem z ostrego kąta!!! Piękną asystę zapisuje Rafał Franz!!!

14:36
    Przepiękna bramka w wykonaniu trenera Red Devils Chojnice!! Łukasz Sobański doprowadza do wyrównania strzałem z bliskiej odległości!!!

12:39
    Na prowadzenie swoją drużynę wyprowadza Dmytro Kameko!! Zdecydował się ten zawodnik na strzał z dystansu i piłka po rękach Bondarenko wpada do siatki!!!

Weronika Kozakowska

Gole: 13. Kameko, 22. Janovsky, 38. Machura, 40. Szymura – 15. Sobański, 29. Kolesnik, 38. Kolesnik

Kartki:   13. Łysoń (BIE), 37. Szymura (BIE) – 38. Bondarenko (CHO)

Rekord Bielsko-Biała: 1. Michał Kałurza, 19. Krystian Brzenk – 4. Łukasz Biel, 6. Paweł Machura, 7. Piotr Szymura, 8. Kamil Kmiecik, 9. Artur Popławski, 10. Rafał Franz, 11. Wojciech Łysoń, 14. Łukasz Mentel, 15. Michał Marek, 17. Andrzej Szłapa, 20. Jan Janovsky, 22. Dmytro Kameko.
    Red Devils Futsal Club: 21. Jacek Burglin, 33. Vladysłav Bondarenko – 3. Łukasz Sobański, 5. Andrii Lutsiv, 14. Patryk Laskowski, 15. Vitaliy Kolesnik, 23. Tomasz Kriezel, 27. Patryk Kubiszewski, 77. Mariusz Kaźmierczak.

Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Damian Jaruchiewicz.