Bordeaux – Lens 2:1 (koniec) | Nantes – Caen 1:2 (koniec) | Olympique – PSG 2:3 (koniec)
FC Nantes
1:2 (1:0)
SM Caen
Niedziela 05.04.2015, 17:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje bardzo za spędzony ze mną czas, a w imieniu moich redakcyjnych kolegów zapraszam na pozostałe mecze na naszym portalu. (18:59:00)

Cóż za końcówka tego spotkania! Tego nie wyreżyserował by nawet najlepszy reżyser na świecie! Gospodarze prowadzili przez osiemdziesiąt minut tego meczu i wpierw gola wyrównującego z rzutu karnego zdobył Sala, a w ostatniej minucie meczu gola na wagę trzech punktów zdobył Benezet, czyli głównymi aktorami Caen była trójka zmienników, która w zamian powinna w następnym meczu wyjść w pierwszej jedenastce!

90+3
    BENEZET - 1:2

90+2
    Gol dla Caen!
    Wrzutka z rzutu wolnego i piłkę dośrodkowywał Lemar, a piłkę po jego centrze spadła na piąty metr, gdzie niekryty NICOLAS BENEZET czubkiem buta umieścił futbolówkę w bramce, ale dramat zawodników gospodarzy, którzy prowadzili przez osiemdziesiąt minut tego meczu!

90
    Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Ta sytuacja Djilobodji będzie śniła się po nocach! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zawodnik Nantes przez nikogo niekryty uderzył głową z bliskiej odległości ponad bramką!

88
    Wrzutka z lewej trony boiska i golkiper gości zalicza pusty przelot, ale nie ma kto zamknąć całej sytuacji!

87
    Dwukrotnie szanse z rzutu rożnego na zdobycie gola mieli goście, ale nie potrafili jej wykorzystać i grę od bramki wznowi Riou.

86
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za Bammou na ostatnie minuty melduje się Niane.

85
    Do końca spotkania pozostało około pięciu minut i w ataku pozycyjnym w tym momencie gracze Caen i jeden z graczy faulowany jest na 40 metrze od bramki Riou.

83
    Bammou otrzymał piłkę przed polem karnym przyjezdnych i chyba miał za dużo pomysłów w głowie, bo ostatecznie zbyt długo się zastanawiał co ma z nią zrobić i defensorzy gości odebrali mu futbolówkę.

82
    Widać komu bardziej zależy na wygraniu tego spotkania. Po zdobyciu gola goście chcą pójść za ciosem i zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Oby nie nadziali się na zabójczą kontrę "Kanarków."
    SALA - 1:1

80
    Do futbolówki podszedł EMILIANO SALA, który nie dał żadnych szans Riou i spotkanie w końcówce zapowiada się niezwykle ciekawie!

79
    Mamy rzut karny dla gości po faulu w polu karnym Nantes!

78
    Z minuty na minutę wzrasta przewaga gości, którzy zepchnęli gospodarzy do głębokiej defensywy.