Bałtyk Gdynia
1:1 (1:0)
Gryf Wejherowo
Piątek 10.04.2015, 18:00 • Narodowy Stadion Rugby • 3 Liga

Bardzo dobry mecz obejrzeliśmy dziś w Gdyni brawa dla obu ekip. Bałtyk wciąż nie pokonany na własnym obiekcie a Gryf w tej rundzie. Wynik ten pozwoli Gryfowi zachować pierwszą lokatę przed arcyważnym meczem za tydzień z Lechią II. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejne na portalu Lajfy.com:) (19:51:31)

90+3

90+3
    Faul Fierki w środku pola.

90+2
    Chciał dośrodkować Kowalski ale wyszedł mu strzał. Broni Szlaga minuta do końca.

90+1
    Przy piłce Gryf będzie faul na boisku leży Wicki. Do piłki podchodzi Gicewicz. Słabe to dośrodkowanie.

90
    Doliczone trzy minuty

90
    Strzał Dettlaffa w okienko bramki i fantastycznie broni Ferra czemu to nie wpadło?

89
    Piłka w siatce Gryfa ale nie będzie uznana ta bramka. Chwilę wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie zawodnika Gryfa.

88
    Szymański najpierw traci piłkę a po chwili fauluję.

87
    Wzmaga się doping to już końcówka tego meczu.

86
    Wicki na skrzydło do Gicewicza ale dośrodkowanie tego drugiego zostało zablokowane.

85
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Krysiński, na boisku pojawia się Rusinek.

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czoska, na boisku pojawia się Szymański.

83
    Krysiński od połowy boiska biegnie z piłką strzela potężnie w słupek!! Wydawało się że zagrał on nakładką ale sędzia puścił tą akcję.

82
    Błąd obrońców Gryfa i Kuzimski znalazł się w znakomitej okazji ale chyba nie do końca wiedział że otrzymał taki prezent.

81
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska Ferra wypuszcza piłkę z rąk ale nikt z gospodarzy nie zdołał wepchnąć jej do bramki!!

80
    Przy piłce Bałtyk stara się zdobyć drugą bramkę, ale czujni obrońcy nie pozwalają im na to.

79
    Krysiński długo holował piłkę aż ją w końcu stracił. A na boisku leży Czoska, skurcze dopadają zawodników.

78
    Zbyt wysoko uniesiona noga przez Czoskę sędzia odgwizdał faul.

78
    Goście w natarciu.

77
    Kolejny wolny dla Gryfa. Źle wykonany i piłka w rękach Szlagi.

76
    Z wolnego Czoska w pole karne, spore zamieszanie nikt nie mógł wybić piłki ostatecznie zostaje ona wybita na drugą połowę boiska.

75
    Wszystko może się jeszcze wydażyć. Kwadrans do końca tego meczu.

73
    Gol dla Gryfa!
    Fantastycznie Krzysztof Wicki dośrodkował w pole do KAMILA GODUŁY a temu nie pozostało nic innego jak doprowadzić do wyrównania.

71
    Dettlaff przejmuje piłkę szybko odegrał do Krysińskiego który slalomem chciał minąć trzech rywali. Sztuka ta mu nie wyszła. Obrońcy Gryfa interweniowali skutecznie.

70
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Gieraszek, na boisku pojawia się Steinborn.

69
    Dośrodkowanie Gicewicza po głowach rywali przeleciała piłka i będzie kolejny rożny.

69
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Wegliński, na boisku pojawia się Piekarski.

68
    Piłka trafia w słupek po strzale Kuzimskiego. Zawodnikiem który podawał był Ostrowski.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Gicewicz (Gryf Wejherowo).

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Węgliński (Bałtyk Gdynia).

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Krysiński (Bałtyk Gdynia).

66
    Kolejne starcie zawodników na boisku pachnie mi tu czerwonymi kartkami jeśli zawodnicy się nie uspokoją.

65
    Dośrodkowanie Dettlaffa zbyt mocne.

64
    Tuż przed polem faulowany jest Kuzimski.

63
    Gorąco było teraz na boisku adrenalina udzieliła się piłkarzom.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostuch (Gryf Wejherowo).

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Dettlaff (Bałtyk Gdynia).

61
    Starcie zawodników Gryfa i Bałtyku sędzia stara się opanować sytuację!!

59
    Tym razem Ferra kiwa się z Kuzimskim i o mało co a stracił by piłkę. Bramkarze obu ekip szaleją dziś.

58
    Kolejna dobra pozycja do oddania strzału po faulu na Rzepie. Uderza Kowalski i trafia rywala stojącego w murze w rękę ale sędzia jakby tego nie widział.

57
    Sporo walki było teraz przy bocznej linii boiska na wysokości pola karnego Gryfa.

55
    Faulowany przez Rzepę jest Szałek. 10 minut drugiej połowy za nami wynik bez zmian.

54
    Starał się dośrodkować Węgliński ale poza boiskiem piłka.

53
    Co teraz robi Szlaga chciał się kiwać z Rzepa zamiast wybijać blisko było przejęcia.

52
    Od bramki Szlaga po niecelnym podaniu Kowalskiego do Wickiego.

51
    Dettlaff walczy z Czoską...piłka dla niebiesko białych.

50
    Stały fragment gry dla Bałtyku do piłki podchodzi Gródek ale jego strzał wysoko ponad bramką.

49
    Zagranie z wolnego Czoski ale ni to strzał ni podanie w każdym bądź razie piłka trafiła Skwiercza a po chwili została wybita.

48
    Faulowany Kostuch a wydawało się że z kontrą rusza gospodarze.

47
    Już było groźnie pod bramką Ferry piłka po strzale głową napastnika Bałtyku przeszła obok słupka.

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wiśniewski, na boisku pojawia się Godułą.

46

Po 45 minutach prowadzą gospodarze ale mecz jest wyrównany. Co wydarzy się po przerwie czy Gryf zanotuję pierwszą porażkę? Dowiemy się śledząc dalszą relację z tego meczu.

45+1

45+1
    Szósty rożny dla gości. Ponownie Gicewicz ale nie ma ani strzału ani bramki.

45
    Minuta doliczona.

44
    Dobre dośrodkowanie Brzuzego, strzał Wickiego zbyt lekki jeszcze Rzepa starał się uderzyć ale trafił w boczną siatkę.

44
    Na wolne pole piłka do Kuzimskiego który nie dał rady jej zatrzymać w boisku.

43
    Strzał Gicewicza ponad murkiem ale wprost w dobrze ustawionego Szlagę.

42
    Strzela Fierka wprost w rękę Szałka i kolejny wolny przed polem karnym egzekwować będą goście.

40
    Kostuch wywalczył piłę minął trzech rywali i zagrał na lewo do Brzuzego który wrzucił wprost na głowę Kostucha. Jego strzał poszybował ponad poprzeczką.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Gieraszek (Bałtyk Gdynia).

38
    Atak Gieraszka na nogi Wickiego ale bez kartki. Wolny na trzydziestym metrze. Wrzutka Gicewicza ale Kostuch i Wiśniewski przeszkadzali sobie na wzajemnie i nie udało się oddać strzału.

37
    Coraz dłużej przy piłce utrzymują się goście nic jednak z tego nie wynika jak na razie. Fierka źle zagrywa teraz do Kowalskiego.

36
    Tuż przed Ferra znalazł się nie kryty Kuzimski, odgwizdany spalony jednak.

35
    Aż czterech obrońców przyblokował Wickiego, nie mia onł szans na oddanie celnego strzału.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Rzepa (Gryf Wejherowo).

33
    Swiercz trafia w mur, poprawka Gicewicza zablokowana a wrzutka Skwiercza ponownie pada łupem defensywy Bałtyku.

32
    Tuż przed polem karnym faulowany jest Wicki będzie okazja na oddanie strzału.

30
    Pół godziny gry i za nami mecz toczony w dobrym tempie. Więcej powodów do zadowolenia mają gospodarze którzy prowadzą 1-0.

29
    Drugi raz w polu karnym leży Rzepa ale sędzia stał bardzo blisko tej akcji i nie zdecydował się użyć gwizdka.

28
    Dobre podanie Skwiercza do Gicewicz ten był chyba odpychany i nie opanował piłki.

27
    Dośrodkowanie na krótki słupek Gicewicz wybijają obrońcy. Piłka jednak ponownie przy nodze zawodnika z Wejherowa który prawą nogą uderzył wysoko ponad poprzeczką.

25
    Ależ błąd podanie Kostucha przejmują gospodarze i będąc pod bramką Gryfa Gieraszek już mierzył się do strzału, wracający Czoska wybił mu jednak piłkę spod nóg.

23
    Czoska wyszedł z piłką poza plac gry. Od połowy boiska krótko trzymają piłkarzy Gryfa gospodarze.

22
    Rzepa zagrał w ciemno w polu karnym z piłką mięli się obrońca Bałtyku i Brzuzy.

20
    Dobrze Proena blokuję Rzepę. Szlaga od włąsnej bramki wznowi grę. Nie można mieć zastrzeżeń do gry całej defensywy Bałtyku jak narazie.

19
    Pada w polu karnym Rzepa ale czy był faul szczerze mówiąc interwencja obrońcy wydawała się czysta.

18
    Uskrzydleni tą bramką gospodarze nadal atakują.

16
    Dobry wślizg Gieraszka powstrzymał rajd przy linii bocznej boiska Brzuzego.

15
    Teraz dopiero zrobi się nam mecz:)

14
    Gol dla Bałtyku!
    Kapitalne podanie na wolne pole RADOSŁAW KRYSIŃSKI nie myśląc zbyt długo uderzył po długim rogu i piłka wpadła do bramki. Szał radości na trybuna.

13
    Atak pozycyjny Bałyku kilka celnych podań wzdłuż pola karnego Gryfa aż w końcu Gródek podjął decyzje o strzale. Uderzył zbyt lekko i piłka w rękach Ferry.

11
    Gicewicz zbyt szybko starał się zagrać do rzepy i podawał niecelnie.

10
    Skwiercz strzela z czterech metrów obok prawego słupka, ależ było blisko!!

9
    W ostatniej chwili obrońcy wybijają piłkę Rzepie który już prawie był na pozycji sam na sam z bramkarzem!! Tylko rożny.

8
    Głęboko bita piłka, i zdaniem sędziego przyjezdni faulowali Szlagę.

7
    Bojowa postawa obu zespołów od początku tego meczu może być zwiastunem ciekawego pojedynku. Akcja Rzepy zakończona blokiem obrońcy Bałtyku i mamy drugi rzut rożny.

6
    Na prawej flance walczył w pojedynku biegowym Fierka, i wywalczył aut.

5
    Paweł Czoska faulowany w środkowej strefie boiska.

4
    Było groźnie wrzucał Gicewicz ale piłka trafiała w plecy Kostucha a nie było nikogo kto by zakończył tą akcję strzałem.

3
    Jesteśmy już z grą pod drugą bramką, pierwszy korner dla Gryfa.

2
    Oślepiony słońcem Ferra radzi sobie z tym dośrodkowaniem. Będzie to ciężkie 45 minut dla niego.

1
    Mecz rozpoczeła ekipa gospodarzy i długim podaniem znalazła się już pod polem karnym gości. Pierwszy w tym meczu rzut rożny.

1

Dość spora grupa sympatyków z Wejherowa przybyła na ten mecz i zajęła miejsca za płotem stadionu:) skąd będą dopingować swój zespół.

Mecz zapowiada się wyjątkowo interesująco Bałtyk nie pokonany na własnym boisku będzie chciał kontynuować tą passę przyjezdni z kolei liczą na szóste zwycięstwo w tej rundzie. Kwadrans do pierwszego gwizdka w tym meczu.

Piątkowy mecz będzie okazją do rewanżu dla piłkarzy Bałtyku za porażkę w Wejherowie w rundzie jesiennej góra był wtedy Gryf zwyciężając 3-1. Czy ta sztuka się uda dowiemy się już w piątek. Początek tego meczu zaplanowany jest na godz. 18 relację zaś można śledzić na portalu Lajfy.com serdecznie zapraszam:)

Runda wiosenna jest bardzo dobra dla zawodników z Wejherowa wygrali oni wszystkie swoje mecze a w kilku przypadkach wygrane te były bardzo okazałe 7-1 z Chwaszczynem, 4-0 przed tygodniem z Gwardią Koszalin.

We wtorek oba zespoły grały swoje mecze w Pucharze Polski Gryf zdeklasował rywali z Mrzezina wygrywając aż 7-0 i pewnie awansując do następnej rundy. Bałtyk długo męczył się w Krojantach aż w końcu w 90 minucie bramkę na wagę awansu zdobył Węgliński.

W dwóch dotychczasowych meczach na wiosnę u siebie dwa zwycięstwa odnieśli biało-niebiescy. Gdyby lepiej radzili sobie na wyjazdach byliby znacznie wyżej w tabeli. Niestety dla sympatyków Bałtyku trzy mecze poza własnym obiektem zakończyły się trzema porażkami. Łącznie mają 33 oczka co daje im 4 lokatę, ale ich strata do Gryfa jest dość sporo bo na dzień dzisiejszy wynosi już 10 punktów.

Dość szybko bo już w piątek zainaugurują 21 kolejkę piłkarze trzeciej ligi zachodnio-pomorskiej. W Gdyni Bałtyk podejmować będzie lidera tabeli Gryfa Wejherowo.

Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.