Saint-Étienne – Nantes 1:0 (koniec) | Évian TG – Lille 0:1 (koniec) | Lens – Lorient 0:0 (koniec)
Reims – Nice 0:1 (koniec) | Rennes – Guingamp 1:0 (koniec) | Toulouse – Montpellier 1:0 (koniec)
Bordeaux – Olympique 1:0 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
FC Nantes
Niedziela 12.04.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (15:52:13)

Koniec spotkania! Po niezbyt ciekawej drugiej połowie AS Saint-Etienne pokonuje ostatecznie FC Nantes 1:0 dzięki bramce Tabanou z 18. minuty spotkania.

90+4

90+4
    Jeszcze z ostatnim atakiem na bramkę Ruffiera ruszają goście.

90+2
    Saint-Etienne spokojnie rozgrywa futbolówkę w okolicach środkowej części boiska.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone przez arbitra do dzisiejszego starcia.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry dzisiejszego spotkania.

88
    Nantes nie może wyprowadzić piłki z własnej połowy.

87
    Djilobodji z żółtą kartką.

86
    Zawodnicy z Nantes już bardzo zmęczeni. Nie zapowiada się aby mieli oni doprowadzić do wyrównania.

85
    Przewinienie Djilobodjiego w środkowej części boiska. Kolejna przerwa w grze.

83
    I ostatnia zmiana w zespole gości. Deaux wchodzi w miejsce Gomisa.

82
    Niezbyt udane dośrodkowanie Mollo do pola karnego gości. Piłka opuszcza obszar gry.

81
    Zmiana w szeregach Kanarków. Bammou schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Bangoura.

79
    Sporo dłuższych przerwa w grze mamy w ostatnich minutach. Szykuje się kilka dodatkowych minut doliczonych przez arbitra.

78
    Perrin zobaczył żółtą kartkę po brutalnym faulu na Bedoyi.

76
    Mollo ledwo wszedł na murawę i już popełnił wykluczenie. Zawodnik upomniany przez sędziego.

74
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Występ kończy Monnet-Paquet. Jego miejsce zajmuje Mollo.

Dawid Szewczyk

Gole: 18. Tabanou

Kartki:   44. Théophile-Catherine (SET), 70. Lemoine (SET), 71. Ruffier (SET), 78. Perrin (SET) – 67. Bedoya (NAT), 87. Djilobodji (NAT)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Théophile-Catherine, Perrin, Tabanou (24. Brison) – Lemoine, Clément, N'Guémo (56. Corgnet) – Monnet-Paquet (74. Mollo), Erdinç, Gradel

Zmiany: Moulin – Corgnet, Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Baysse, Diomande

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Bessat – Gomis (83. Deaux), Hansen – Bedoya, Veretout, Gakpé (61. Audel) – Bammou (81. Bangoura)

Zmiany: Dupé – Dubois, Deaux, Audel, Bangoura, Alhadhur, Niane

Sędziowie: Schneider – Lombard, Lang