Saint-Étienne – Nantes 1:0 (koniec) | Évian TG – Lille 0:1 (koniec) | Lens – Lorient 0:0 (koniec)
Reims – Nice 0:1 (koniec) | Rennes – Guingamp 1:0 (koniec) | Toulouse – Montpellier 1:0 (koniec)
Bordeaux – Olympique 1:0 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
FC Nantes
Niedziela 12.04.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

87
    Djilobodji z żółtą kartką.

83
    I ostatnia zmiana w zespole gości. Deaux wchodzi w miejsce Gomisa.

81
    Zmiana w szeregach Kanarków. Bammou schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Bangoura.

78
    Perrin zobaczył żółtą kartkę po brutalnym faulu na Bedoyi.

74
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Występ kończy Monnet-Paquet. Jego miejsce zajmuje Mollo.

71
    Ruffier otrzymał jeszcze żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

70
    Teraz kartonik zobaczył zawodnik Saint-Etienne. Ukarany przez sędziego został Lemoine. Rzut wolny dla Nantes sprzed pola karnego.

69
    Zamieszanie w polu karnym Nantes! Ładne uderzenie oddał Erdinç, ale zostało ono zablokowane przez jednego z defensorów gości. Jedynie rzut rożny dla Zielonych.

67
    Bedoya ukarany żółtą kartką przez arbitra. Saint-Etienne będzie wykonywało rzut wolny.

61
    Pierwsza zmiana w szeregach gości. Występ kończy Gapke. Jego miejsce na boisku zajmuje Audel.

56
    Jest druga zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawia się Corgnet, który zastępuje N'Guemo.

44
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Jej zdobywcą został Théophile-Catherine. Goście będą mieli dobrą okazję do wyrównania z rzutu wolnego.

24
    I jest zmiana. Kontuzjowany Tabanou kończy występ. Brison wchodzi w jego miejsce.
    TABANOU - 1:0

18
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył FRANCK TABANOU.

GOOOOOL! Ależ kapitalnie bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył FRANCK TABANOU! Riou w ogóle tego się nie spodziewał! 1:0 dla Zielonych!

12
    Gradel znalazł się w dobrej pozycji do oddania strzału, ale Cissokho świetnie rzucił się pod nogi zawodnika ASE i zablokował uderzenie.

Początek spotkania za ok. 15 minut.

Dawid Szewczyk

Gole: 18. Tabanou

Kartki:   44. Théophile-Catherine (SET), 70. Lemoine (SET), 71. Ruffier (SET), 78. Perrin (SET) – 67. Bedoya (NAT), 87. Djilobodji (NAT)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Théophile-Catherine, Perrin, Tabanou (24. Brison) – Lemoine, Clément, N'Guémo (56. Corgnet) – Monnet-Paquet (74. Mollo), Erdinç, Gradel

Zmiany: Moulin – Corgnet, Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Baysse, Diomande

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Bessat – Gomis (83. Deaux), Hansen – Bedoya, Veretout, Gakpé (61. Audel) – Bammou (81. Bangoura)

Zmiany: Dupé – Dubois, Deaux, Audel, Bangoura, Alhadhur, Niane

Sędziowie: Schneider – Lombard, Lang