Middlesbrough – Wolves 2:1 (koniec) | Reading – Bournemouth 0:1 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
Wtorek 14.04.2015, 21:00 • Madejski Stadium, Reading • Angielska Championship
    To wszystko z Madejski Stadium. Dziękuje za uwagę.

Tak ze swojego trafienia cieszył się Wilson:

Po niezłym spotkaniu Bournemouth pokonuje Reading 1:0. Zasłużona wygrana gości objęli już prowadzanie na początu spotkania, a przez pozostałe minuty pokazali mądrą grę nie dopuszczając gospodarzy do groźnych szans. Nieliczne uderzenia dobrze bronił zaś Artur Boruc. Bournemouth zdobywa więc bardzo cenne trzy punkty i pozostanie po tej kolejce liderem tabeli. W trzech ostatnich seriach spotkań zapowiada się pasjonująca walka awans do Premier League. (22:58:20)

90+6

90+4
    Gospodarze posyłają długie piłki w pole karne gości, ich defensorzy spisują się jednak znakomicie w powietrzu i wybijają wszystkie zagrania.

90+3
    Po chwili kolejna karta Smith fauluje w środku pola i zostaje ukarany.

90+2
    Goście grają na czas. Artur Boruc zbyt długo zwlekał z wykonaniem piątki i zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką.

90
    Ostatnia roszada w Bournemouth. W miejsce Wilsona na boisku pojawia się Jones.

90
    Arbiter dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry. Czy gospodarzom uda się odrobić straty?!

88
    Po chwili z dystansu uderzył Ake, jednak obok bramki.

87
    Ponownie jednak po dośrodkowaniu górą defensorzy gości.

86
    Reading wywalcza jeszcze jeden korner.

84
    Po centrze z niego w szesnastce górą są jednak defensorzy Bournemouth.

83
    I wywalczają na lewej stronie rzut rożny.

82
    Reading nie odpuszcza. Gospodarze wciąż szukają wyrównującego gola.

80
    I ostatnia zmiana w Reading. W miejsce Robsona-Kanu na boisku pojawia się Yakubu.

78
    Po centrze z wolnego spore zamieszanie w szesnastce w końcu do futbolówki dopada Pitman uderza jednak obok bramki.