Włocławek – Wrocław 82:89 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Koszalin 94:99 (po dogrywce) | Szczecin – Zgorzelec 88:94 (koniec)
Toruń – Słupsk 63:79 (koniec) | Radom – Zielona Góra 73:62 (koniec) | Starogard Gdański – Sopot 77:95 (koniec)
Polski Cukier Toruń
63:79 (15:17, 29:34, 51:55)
Energa Czarni Słupsk
Środa 15.04.2015, 18:00Tauron Basket Liga

32:42
    Dodatkowo przerwa na życzenie szkoleniowca gospodarzy! (56:63)

25:24
    Tym razem źle Blassingame. Szybka kontra torunian i tym razem za dwa Comagić! Przerwa dla szkoleniowca Czarnych! (42:48)

23:31
    Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodarzy! (36:46)

15:45
    Strata w ataku wskutek złego podania Blassingame'a i o czas prosi szkoleniowiec słupszczan! (19:25)

12:11
    Strata Eziukwu pod koszem rywala i o czas prosi szkoleniowiec gości! (17:20)

09:10
    Strata w ataku torunian. Szybka kontra i dwa punkty Eziukwu! Przerwa dla gospodarzy! (15:17)

Piotr Grabowski

Polski Cukier Toruń: Čomagić, Corbett,Denison, Franklin, Jankowski, Lisewski, Nowakowski, Perka, Radwański, Sulima, Zyskowski.
    Energa Czarni Słupsk: Shiloh, Blassingame, Nowakowski, Eziukwu, Śnieg, Seweryn, Mokros, Pasalić, Borowski, Cesnauskis, Jakubiak, Gruszecki
    KWarty: 15:17, 14:17, 22:21, 12:24