8:6 (4:4)
Gwiazda Ruda Śląska
Środa 15.04.2015, 19:30 • Hala sportowa, Bielsko Biała. • Halowy Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie futsalowe pomiędzy Rekord Bielsko Biała a Gwiazda Ruda Śląska.

Gospodarze tego spotkania zajmują trzecie miejsce w tabeli. Ich rywale są znacznie niżej, ponieważ aktualnie ich pozycja to dziesiąte miejsce. Bielszczanie mają na swoim koncie aktualnie 31 punktów. Gwiazda Ruda Śląska, po 19 meczach ma 22 punty.

Jak do tej pory najlepszym strzelcem Rekordzistów jest Rafał Franz. Zawodnik ten zdobył dla swojej drużyny 17 goli podczas ostatnich rozgrywek. W drużynie gości najwięcej goli zdobył Szymon Łuszczek. Ma on na swoim koncie oddanych 11 celnych strzałów.

Podczas ostatnich 19 spotkań Rekordziści wygrali dziewięć razy. Remisem wynik zakończył się cztery razy. Sześć meczy jak do tej pory nie udało im się wygrać. Gwiazda ma na swoim koncie znacznie więcej przegranych, bo aż jedenaście. Udało im się zwycięsko wyjść ze spotkania siedem razy. Ich mecz zakończył się remisem jedynie raz.

Podczas ostatniej kolejki drużyna przyjezdna przegrała z KGHM Euromaster Chrobry Głogów 4:5. Bielszczanie ostatni mecz również nie zakończyli pełnym sukcesem. Ich rozgrywka zakończyła się jednak remisem 2:2 z Clearex Chorzów.

Serdecznie zapraszam na ten mecz pucharowy już w tą środę o godzinie 19:30 na lajfy.com!!

1

00:18
    Z centralnej części boiska mecz rozpoczynają Rudzianie. po chwili już piłka jest przy nogach rywali.

00:47
    Bielszczanie przechodzą do ataku. Próbują oni zdobyć pierwszego gola. Wspaniała obrona w wykonaniu Aleksandra Wszki.

1:42
    Za ostre faulowanie przeciwnika, który próbował atakować na bramkę Rudzy Śląskiej Aleksander Wszka zostaje upomniany.

1:45
    Gol dla Rekordu!
    Cudowne trafienie już na samym początku meczu zalicza ARTUR POPŁAWSKI!!! Tym samym to gospodarze są teraz bliżej awansu do Final Four!

2:22
    Wspaniała bramka w wykonaniu ŁUKASZA MENTELA!!! Gwiazda Ruda Śląska nie potrafi złapać swojego rytmu i tym samym przegrywa już 0:2!!!

3;08
    Rekordziści nie poprzestają na tym wyniku. Kolejny raz przechodzą do ataku na bramkę rywali.

3:27
    Z za linii autu rozpoczyna drużyna przyjezdna. Martyn Paweł próbuje wycelować do bramki.

4:26
    Kolejnego gola dla Rekordu zdobywa MAREK MICHAŁ!!! Festiwal strzelecki w Bielsko-Białej trwa w najlepsze!!!

4:56
    Akcja cały czas rozgrywa się na połowie gości. Tym razem jednak Rudzianie bardzo ładnie bronią.

5:06
    Fenomenalny strzał SZYMURY PIOTRA!!

5:38
    Gwiazda Ruda Śląska pomimo znacznej przewagi przeciwników nie zamierza się poddać. Atakują oni bramkę rywali.

6:02
    Wspaniała obrona w wykonaniu Brzenka Krystiana! Rudzianie próbowali zdobyć pierwszego gola.

6:45
    Ponownie akcja rozgrywa się na połowie drużyny przegrywającej. Po chwili Rekordziści wycofują się na swoją połowę.

7:12
    Wspaniałe podanie w wykonaniu drużyny przyjezdnej. Działach Wojciech próbuje wykonać strzał. Wychodzi on sam na sam na bramkarza. Nie udało mu się jednak zakończyć tej akcji sukcesem.

8:16
    Rekordziści kolejny raz są w posiadaniu piłki. Tym razem akcja rozgrywa się na ich połowie.

8:30
    Gol dla Gwiazdy!
    Z rzutu wolnego udaje się zdobyć pierwszego gola BARTOSZOWI SIADULOWI.

9:08
    Bielszczanie chyba poczuli się delikatnie zagrożeni. Przechodzą oni do ataku.

9:27
    Z za linii autu rozpoczyna drużyna przyjezdna. Po chwili jednak z tego samego miejsca mają szansę na rozegranie rywale.

9:55
    Pierwszy faul dla drużyny gości.

10:9
    Kidanov Andrii szarżował na bramkę rywali. Nie udało mu się jednak zdobyć gola.

10:40
    Uratować sytuację próbuje także Jacek Hewlik. Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować.

11:19
    Wspaniałe rozegranie w wykonaniu Bielszczan. Szybko przechodzą oni na połowę rywali.

11:47
    Drużyna przyjezdna próbuje przejść do ataku. Zawodnikom nie udaje się jednak wyjść z centralnej części boiska.

12:17
    Bielszczanie ponownie atakują. Po chwili jednak rywale przejmują piłkę.

12:36
    Wojciech Działach bardzo ładnie celował na bramkę rywali. To było prawie nie możliwe do wybronienia! Udało się jednak Krystianowi Brzenkowi.

12:49
    Pomimo wspaniałej obrony bramkarza rywali udało się zdobyć gola ŁUSZCZEKOWI SZYMONOWI.

13:39
    Spokojnie w centralnej części boiska zawodnicy z drużyny przyjezdnej rozgrywają akcję.

13:59
    Od autu rozpoczynają Bielszczanie. Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

13:28
    Wspaniała obrona w wykonaniu Aleksandra Waszki.

14;20
    Łukasz Biel próbował zdobyć gola! Nie udało mu się jednak dobrze wycelować.

14:47
    Rekordziści mieli świetną okazję na zdobycie kolejnego gola! Rozpoczynali rzutem wolnym w polu bramki!

15:29
    Gospodarze starają się trzymać piłkę przy sobie. Po chwili jednak tracą ją wybijając tym samym na aut.

15:59
    Piłka przy nogach drużyny przyjezdnej. Bardzo ładnie omijają oni obronę w wykonaniu drużyny rywali.

16:15
    Timeout dla gości.

16:29
    Kolejnego gola dla drużyny przyjezdnej zdobywa SZYMON ŁUSZCZEK.

16:39
    Z centralnej części boiska rozpoczynają gospodarze. Nie udaje im się jak na razie przejść na połowę rywali.

17:07
    Piłka przy nogach reprezentantów Rudy Śląskiej! Decydują się oni na atak z bramkarzem lotnym.

17:38
    Za niesportowe zachowanie zostaje ukarany żółtą kartką Sławomir Pękala.

18:09
    Czwarty faul po stronie gospodarzy.

18:37
    Rudzianie cały czas grają w przewadze. Wymieniają się szybkimi podaniami. Po chwili próbują strzelać. Nie udaje im się jednak dobrze wycelować.

18:58
    Bielszczanie decydują się na przejście do ataku. Po chwili jednak Rudzianie faulują po raz drugi.

19:06
    Remisuje wynik tego spotkania BARTOSZ SIADUL!!!

19:12
    Za ostre faulowanie Siadul Bartosz zostaje upomniany.

19:39
    Czwarty faul dla drużyny przyjezdnej.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Popławski, Mentel, Marek oraz Szymura. Dla Gwizdy do bramki cztery razy trafił Łuszczek. Żółte kartki podczas tej połowy dostali: Waszka, Pękala oraz Siadul. Jak na razie żaden z Rekordzistów nie został upomniany.

21

20:12
    Łuszczek Szymon próbuje wycelować do bramki rywali z dystansu.

20:38
    Wspaniała interwencja w wykonaniu Aleksandra Waszki!! Minimalnie brakowało aby rywal zdobył kolejnego gola!

21:02
    Rzut karny dla Bielszczan.

21:03
    Wspaniała bramka w wykonaniu ARTURA POPŁAWSKIEGO!!

21:28
    Fenomenalna bramka w wykonaniu ŁUKASZA MENTLA!!

21:48
    Rudzianie nie zamierzają się poddać!! Zawodnicy próbują atakować.

22:01
    Rekordziści ponownie przechodzą do ataku! Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

22:38
    Przepiękna obrona w wykonaniu Aleksandra Waszki!! Minimalnie brakowało aby Szymura Piotr zdobył kolejnego gola!!

23:18
    Z za linii autu rozpoczyna drużyna przyjezdna, na połowie rywali.

23:34
    Bielszczanin zostaje ukarany za niesportowe zachowanie. Łukasz Biel dostaje żółtą kartkę.

24:14
    Rekordziści spokojnie rozgrywają piłkę w centralnej części boiska. Po chwili jednak decydują się przejść do ataku! Manewr ten kończy się jednak faulem na koncie Gwiazdy!

24:57
    Wspaniała obrona w wykonaniu Krystiana Brzenka! Minimalnie brakowało aby Łuszczek Szymon zdobył kolejnego gola dla Rudzian.

25:27
    Przepiękna akcja w wykonaniu Rekordu Bielsko Biała!! Fenomenalnie zbliżają się na połowę rywali.

25:48
    Łukasz Marek wykonuje strzał z dystansu!! Piłka trafia w poprzeczkę!!!

26:37
    Trzeci faul na koncie drużyny przyjezdnej. Rywale nie mają na swoim koncie jeszcze ani jednego!

26:58
    Białek Olaf przechodzi sam do ataku na bramkę przeciwników! Nie udaje mu się jednak ominąć obrony w wykonaniu rywali.

27:21
    Czwarte przewinienie graczy z Rudy Śląskiej w drugiej części meczu.

27:39
    Agresywnie do ataku udają się Rudzianie po chwili jednak przeciwnicy przejmują piłkę.

28:08
    Wspaniała obrona w wykonaniu gospodarzy nie pozwala na przedostanie się na ich połowę gościom!

28:29
    Rudzianie próbują zdobyć kolejnego gola! Strzela Kidanov Andrii!! Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować.

29:05
    Z za linii autu rozpoczyna drużyna przyjezdna. Po chwili piłkę przejmują rywale i przechodzą do kontry.

29:28
    Rudzianie się nie poddają!! Cały czas wymieniają się szybkimi podaniami na połowie Bielszczan.

29:58
    Minimalnie brakowało aby Franz Rafał zdobył kolejnego gola dla Rekordu!! Przepiękna obrona w wykonaniu Waszki Adriana!!

30:20
    Tym razem strzał wykonuje Artur Popławski!! Minimalnie pudłuje celując na bramkę rywali.

30:48
    Przy piłce zawodnicy z Rudy Śląskiej! Szybkie przejście na połowę rywali kończy się jednak przejęciem piłki przez przeciwników.

31:28
    Świetna interwencja podczas obrony w wykonaniu Mentela Łukasza!! Minimalnie brakowało aby Siadul Bartosz zdobył kolejnego gola!!

31:56
    Wspaniała bramka w wykonaniu BARTOSZA SIADULA!!

32:09
    Rudzianie ponownie przy piłce. Drużyna ta decyduje się na atak z lotnym bramkarzem.

32:36
    Wynik remisuje BARTOSZ SIADUL!!!

32:47
    Przepiękne podanie w wykonaniu bramkarza Bielszczan!!! Piłka trafia prosto pod bramkę rywali do zawodnika z teamu.

33:36
    Rudzianie cały czas rozgrywają z lotnym bramkarzem.

33:49
    Bielszczanie nie zamierzają się poddać! Szybko przechodzą do ataku.

34:29
    Z za linii autu rozpoczynają zawodnicy z Gwiazdy. Wymieniają szybkie podania, cały czas grając w przewadze.

34:58
    Rudzianie rozgrywają piłkę na połowie rywali. Wspaniała obrona w wykonaniu Krystiana Brzenka.

35:29
    Bielszczanie rozpoczynają ze swojej połowy. Po chwili jednak rywale przejmują piłkę.

35:58
    Kolejna okazja dla drużyny gospodarzy! Rozpoczynają z za linii autu na połowie przeciwników.

36:03
    Piąty faul trafia na konto Gwiazdy Ruda Śląska. Każdy kolejny będzie skutkował rzutem karnym dla rywali.

36:38
    Przepiękna obrona w wykonaniu Aleksandra Waszki! Mało brakowało aby Bielszczanie zdobyli kolejnego gola!

37:09
    Bielszczanie próbują wykorzystać ostatnie minuty meczu! Nie udaje się jednak im wyjść na prowadzenie strzelając z dystansu.

37:45
    Rudzianie również nie zamierzają się poddać. Kolejny raz atakują w przewadze.

38:19
    Do końca zostały nie całe dwie minuty. Akcja cały czas rozgrywa się na połowie drużyny gospodarzy.

38:38
    Faul w wykonaniu Rudzian!! Rekordziści wykonują rzut karny.

38:41
    Wspaniała bramka w wykonaniu ŁUKASZA MENTLA !!!! Rekord Bielsko Biała wychodzi na prowadzenie!

38:59
    Rudzianie próbują atakować z bramkarzem lotnym! Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

39:34
    Bielszczanie kolejny raz starają się przejść do ataku! Nie udaje im się jednak minąć obrony w wykonaniu rywali.

39:52

To był na prawdę emocjonujący mecz!!! Wygrana należy do Rekordu Bielsko Biała! Bramki dla gospodarzy zdobyli następujący strzelcy: po gole strzelili Popławaki Artur oraz Łukasz Mentel. Do wygranej przyczynili się także Michał Marek i Piotr Szymura!!! Dla Gwiazdy Ruda Śląska gole strzelili: cztery bramki Siadul Bartosz oraz dwie Łuszczek Szymon!!! Żółte kartki podczas tego spotkania trafiły do: Aleksandra Waszki, Sławomira Pękali oraz Bartłomieja Siadula z Gwiazdy Ruda Śląska! Z Rekordu Bielsko Biała upomnienie dostał jedynie Łukasz Biel!

Na kolejne emocje futsalowe serdecznie zapraszam na lajfy.com!!! (21:49:07)

Weronika Kozakowska

Gole: 2. Popławski, 3. Mentel, 5. Marek, 6. Szymura, 22. Popławski, 22. Mentel, 39. Mentel, 40. Popławski – 9. Siadul, 13. Łuszczek, 17. Łuszczek, 20. Siadul, 32. Siadul, 33. Siadul

Kartki:   24. Biel (BIE) – 2. Waszka (RDS), 18. Pękala (RDS), 20. Siadul (RDS)

Rekord Bielsko-Biała: 19. Brzenk Krystian – 9. Popławski Artur, 30. Janovsky Jan, 8. Machura Paweł, 14. Mentel Łukasz, 1. Kałuża Michał, 7. Szymura Piotr, 22. Kameko Dmytro, 4. Biel Łukasz, 15. Marek Michał, 13. Polasek Radek, 10. Franz Rafał, 18. Dudzik Kacper.
    Gwiazda Ruda Śląska: 2. Waszka Aleksander – 11. Łuszczek Szymon, 6. Białek Olaf, 5. Działach Wojciech, 21. Siadul Bartosz, 12. Lubczyński Łukasz, 4. Pękala Sławomir, 8. Kidanov Andrii, 23. Hewlik Jacek, 10. Martyn Paweł, 95. Barteczka Dawid

Sędziowie: Tomasz Frąk, Grzegorz Wiercioch