Atom Trefl – Muszynianka 0:3 (koniec) | impel – Chemik 1:3 (koniec)
3
25 25 25
Czwartek 16.04.2015, 18:00 • Ergo Arena, Sopot • Liga Kobiet play-off

0:0
    Fatalny mecz gospodyń. Za to świetny mecz Muszyny. To był łomot. Szczególnie w trzecim secie. Kompletnie bezradne w obronie jak i ataku Atomówki przegrały pierwszy mecz półfinałowy. Jutro drugi pojedynek, na który zapraszamy od godziny 20:00! (19:25:03)

15:25
    Trzeci set skończony.

15:25
    Fatalny atak Leys i kończy Carter! Fatalny mecz gospodyń!

15:24
    Atak z obiegu Tokarskiej i blok! Piłka meczowa dla przyjezdnych!

15:23
    Znów nie kończy Leys. W odpowiedzi rywalki i kiwka nad blokiem Kurnikowskiej!

15:22
    Autowy atak ze skrzydła Charlotte Leys. Oj źle to wygląda po stronie Atomu!

15:21
    Carter na skrzydle pewnie uderza w ręce rywalek z Sopotu i piłka wychodzi na aut!

15:20
    Dobra obrona Miros, a po chwili pewny atak ze skrzydła Leys!

14:20
    Do trzech razy sztuka! Kiwka nad blokiem w linię Ani Miros!

13:20
    Po świetnej obronie Atomówek, w siatkę atakuje Miros.

13:19
    Autowy atak ze środka Justyny Sosnowskiej!

12:19
    W końcu punktowy atak sopocianek! Ze skrzydła po bloku w aut atakuje Charlotte Leys!

11:19
    Fatalnie w ataku Leys. Kontra rywalek i znów Kurnikowska na skrzydle!

11:17
    Fatalne przyjęcie i Muszyna dostaje piłkę za darmo. Rozegranie do Kurnikowskiej, która przez dziurę w bloku pewnie atakuje!

11:17
    Najpierw obrona, potem atak! Pewne uderzenie po bloku w aut Różyckiej!

11:16
    Carter ze skrzydła trafia w końcową linię i to Muszyna prowadzi na drugiej przerwie technicznej!