Korona – Ruch 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Wisła K. 2:2 (koniec)
2:2 (2:1)
Wisła Kraków
Piątek 17.04.2015, 20:30 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa
    Na koniec statystyki. Dziękujemy za uwagę!

Po dzisiejszych meczach Wisła ma 40 punktów i jest czwarta w tabeli. Podbeskidzie natomiast zajmuje szóstą lokatę i do dzisiejszego rywala dalej traci dwa "oczka". (22:26:23)

Ciekawy mecz w Bielsku-Białej już za nami! Podbeskidzie zremisowało z Wisłą Kraków 2-2. Pierwsza połowa dla gospodarzy, ale po przerwie lepiej radzili sobie na boisku podopieczni Kazimierza Moskala. "Górale" mogą mieć jednak pretensje do swojego bramkarza, który przepuścił łatwy z pozoru strzał Guerriera w 71. minucie.

90+5

90+4
    Strzał Koniecznego przewrotką z ostrego kąta minimalnie niecelny! To była piłka meczowa!

90+4
    Ratują się wiślacy.

90+4
    I jeszcze korner! Ostatnia szansa!

90+4
    Ostatnie pół minuty. Aut dla Podbeskidzia.

90+3
    Zamieszanie w polu karnym! Sokołowski uderzał z dziesięciu metrów, ale zablokował go Burliga!

90+3
    Mamy jeszcze rzut rożny dla gospodarzy po niefortunnej interwencji Stępińskiego!

90+2
    Niecelny wykop Zajaca. Piłka oddana za darmo rywalom.

90+1
    Długo rozgrywają piłkę wiślacy, ale wszystko to daleko od pola karnego Podbeskidzia. A czas ucieka.

90
    Cztery minuty doliczone przez sędziego.

89
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Arkadiusz Głowacki, na boisku pojawia się Maciej Sadlok.

87
    Ucierpiał Arkadiusz Głowacki. Wygląda na to, że konieczna będzie zmiana. Służby medyczne na murawie.

87
    Dobry strzał Iwańskiego, lecz niecelny. Zabrakło około metra.

86
    Niepotrzebny faul Dudki dwadzieścia metrów od własnej bramki. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

86
    Centra w pole karne Podbeskidzia i sporo problemów ze złapaniem piłki miał Zajac, ale ostatecznie sobie poradził.

Tomasz

Gole: 18. Iwański (kar.), 41. Górkiewicz – 37. Guerrier, 71. Guerrier

Kartki:   70. Sokołowski (POD) – 18. Uryga (WIS)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac – Górkiewicz, Staňo, Konieczny, Tomasik – Sokołowski (C), Iwański, Deja, Chmiel, Sloboda (62. Kolčák) – Demjan (72. Chrapek).
    Zmiany: Pesković – Mazáň, Adu Kwame, Kołodziej, Śpiączka, Chrapek, Kolčák.

Wisła Kraków: Buchalik – Jović, Głowacki (C) (89. Sadlok), Dudka, Burliga – Barrientos (73. Stępiński), Uryga, Garguła (46. Jankowski), Štilić, Guerrier – Paweł Brożek.
    Zmiany: Miśkiewicz – Sadlok, Jankowski, Boguski, Stępiński, Stjepanović, Żemło.

Sędziowie: Daniel Stefański (Bydgoszcz) – Marcin Boniek, Adam Kupsik – Sławomir Smaczny