Nice – PSG 1:3 (koniec) | Bastia – Reims 1:2 (koniec) | Guingamp – Évian TG 1:1 (koniec)
Lorient – Toulouse 0:1 (koniec) | Metz – Lens 3:1 (koniec) | Monaco – Rennes 1:1 (koniec)
FC Lorient
0:1 (0:1)
Toulouse FC
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu!
    Po dziewięćdziesięciu minutach zawodnicy FC Lorient przegrali z Toulousą 0-1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił w pierwszej połowie Braithwaite. Ponadto pod koniec meczu czerwoną kartkę dostał Moubandje. (21:54:34)

90+3

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Goście po stracie cofnęli się do defensywy.

85
    Rzut wolny dla FC Lorient, po tym jak Bruno był faulowany na czterdziestym metrze przez Bodigera.

83
    Piłka poszybowała do Trejo, ale ten był na pozycji spalonej.

81
    Braithwaite zdecydował się teraz na indywidualną akcję. Uderzenie napastnika Toulousy ze spokojem jednak wybronił Lecomte.

80
    Ostatnie dziesięć minut. Niektórzy kibice już opuszczają stadion..

79
    Ostatnia zmiana w zespole Lorient.
    W miejsce Meslouba na murawie zameldował się Mostefa.

78
    Żółta kartka dla gracza FC Lorient, Gassama.

77
    Bruno zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale ofiarnie swoim ciałem ten strzał zablokował Yago.